-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='evaxon']:siara: witaj Dilereczko:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] dzien dobry dzien dobry:razz:
-
Kochani w sprawie pilki hurtowa odpowiedz:) mozecie nie wierzyc..pileczka w czerwcu skonczy dwa lata a kosztowala mnie 4 euro....nie ma to jak niemiecka technologia:diabloti:
-
dziekujemy za uwage idziemy na ogrodeczek posiedziec:p
-
zabaw kilka wrobla Cwirka:diabloti: z kolezanka pileczka:p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/331/b5b0208a1cd80fdf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/386/54adc6488f763463.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/386/b96ca1d5e0f440d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/386/1eae85d14a024cc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/331/f5e37392e967da94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/331/15b638a8622ad64e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/386/658f79cb38c53993.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/386/1f2a33365c63bbc9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/331/cf94581b8bddcc48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/386/3f3e65394f9e2050.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='bonita'][B] Kjakejs dobry Aga :)[/B] [B]Pogoda się zapowiada extra, myślę nad ziemniakami z ogniska na dzisiejszy wieczór, Ala ma sister ostatnio mi smaka narobiła :)[/B] [/quote] ano dobry:diabloti: a ja dzis zaplanowalam sprzatanko...zaplanowalam podkreslam...a czy plan zostanie wykonany:razz: [quote name='madzia i medor']Przyszłam się z Tobą przywitać moja droga:loveu: :loveu:[/quote] Witaj moja mila w moich skromnych progach..klaniam sie nisko:loveu: :loveu: :loveu:
-
[IMG]http://img519.imageshack.us/img519/4706/7777xz2.jpg[/IMG] jaki fajny nakrapiany brzucholek:p
-
dzien doooooobryyyyyyyyyyyy:multi:
-
[quote name='dreamer'][CENTER][SIZE=1][COLOR=indigo]dzisaj z rana upiekłam ciasto, dwa właściwie; [/COLOR][COLOR=indigo]nie wyglądają pięknie, [/COLOR][COLOR=indigo]ale są pyyyszneee!!![/COLOR] :grins: [/SIZE] [SIZE=1][COLOR=indigo]jedno z jabłkami, drugie czekoladowo-waniliowo[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/cake01.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/cake02.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/cake03.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/cake04.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] kkkurde..jakos tak ..zglodnialam...:razz:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]no witajcie.................jak WASZE gardła????:razz:[/B][/COLOR][/quote] hmm...niech sie wslucham w siebie....nie odbieram zadnych zlych sygnalow wiec NASZE gardla raczej ok:diabloti:
-
[quote name='evaxon']:roll: i co ...myslisz ze za ten marny obiadek Bartus cie z otwartymi ramionami przyjmnie???:evil_lol:[/quote] noo jak ty tak o te moje wzgledy zabiegasz to ja nie wiem...:diabloti: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]to pogoń lenia:razz::diabloti::cool1:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witaj .........................jeszcze śpisz???:eviltong:[/COLOR][/B] [/quote] a gdzie tam ...juz w sklepie bylam i kawe pije...:p
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
dzien doberek:) racja ..ja z Dilowatym teraz wieczorem na dluuuugi spacer chodze bo mi go zal jak biedny tak dyszy i sapie i ledwo czlapie... -
dzien dobry w ten sloneczny dzionek:multi:
-
Dzien dobry Magdaleno...zycze ci milego dnia.:p
-
Zegnam was moje najmilejsze....czolgam sie do loza mego malzenskiego:diabloti:
-
[quote name='paula_z']:D Zosia samo[B]sia[/B] :razz: :evil_lol:[/quote] ano [B]siakos[/B] tak....:diabloti:
-
[quote name='Vectra']przyniosłam ci coś do pochrupania [IMG]http://igi.i-pl.org/images/kawa.jpg[/IMG][/quote] hmm....hmmm....a mozesz mi to pogryzc bo mnie sie jakus nie chce:diabloti:
-
[quote name='Vectra']to idź wtul się w B i do snu :diabloti:[/quote] zaraaaaa ideeeeee...nie chce mi sie wstac.....zeby sie polozyc....:diabloti:
-
[quote name='paula_z']Bry wieczór :p Wpadłam na kjakejsa :razz:[/quote] czestuj sie kochanienka :loveu: [quote name='drzalka']Bry Bry :multi:[/quote] bry wieczor:p
-
[quote name='paula_z']Mówiłam mu, ale nie słuchał ;) :multi: Cieszkam, że wujciowi Maksiu się podoba :loveu: :hmmmm: Dorabiasz jako asystentka Dilerki? ;) :evil_lol:[/quote] a w zyciu ze nie:evil_lol: ja sama sieje , podlewam, kosze susze i sprzedaje:diabloti:
-
[quote name='Vectra']skarge trzeba napisać :diabloti:[/quote] tiaaa...ale nie dzisiaj.....jestem zajeta ziewaniem teraaaaaaaa:diabloti:
-
[quote name='Vectra']leniwiec jaki :diabloti: mój też dziś miałkał że obolały :shake: ciekawe dlaczego chyba od tego bezrobocia :diabloti: :diabloti: cały dzień na działce , na słońcu oddawał się swojemu HOBBY i zmęczonego udaje :mad: :mad: mnie moje hobby nie męczy :evil_lol:[/quote] o masz jakie to kurrrna nieszczesliwe...i jeszcze jesc dostalo jak przyszlo do domu....:evil_lol:
-
[quote name='Vectra']cholera , ja też dzwoniłam i dzwoniłam i cały czas zajęte było :shake: :shake: :diabloti:[/quote] cholerka co to sie z tym skejpkiem dzieje.....popsul sie chiba:shake: :diabloti:
-
[quote name='Vectra']wwww psujesz tego chłopa :shake: :shake: tak mu się dawac lenić :shake::shake: :diabloti: do roboty zagoń , co się będzie opindalał :mad: :mad: :diabloti:[/quote] wlasnie kutwa:mad: caly dzien na sloneczku sie opala i jeszcze zmeczony:diabloti:
-
[quote name='Vectra']Zapomniałaś dodać , moja miła , że przez pół dnia zanudzałaś mnie na skype :diabloti:[/quote] chcialam zachowac dla siebie ze blagalas abym do ciebie zadzwonila:diabloti: i ja zadzwonilam....ale bylo zajete:evil_lol: :evil_lol: