-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
agbar replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Cambel']No to mi się też czasem zdarza, najpierw np. jak się zamyślę, to widzę dane miejsce, daną sytuację, nawet zwroty jakichś ludzi, a potem to się sprawdza.... Ale aż tak jak Ty, Dealer, to nigdy nie mialam. Natomiast nocy, kiedy umarł mój Ś.P. Dziadek, nie mogłam spać (chociaż zawsze mocno spię..), kiedy wreszcie zaspałam, miałam jakiś sen..To bylo strasznie zagmatwane, kilka jakichs sytuacji, dziwne uczucie...Tak samo było w przypadku 2 Dziadka...[/quote] w dzien kiedy umarl moj dziadek ja, moja mama i moja kuzynka kazda z nas miala jakies dziwne zdarzenie....u mnie stanal zegar na godzinie smierci dziadka, u mojej mamy spadl zegar ze sciany a u mojej kuzynki wypadly buty z szafki na pawlaczu ....no i wtedy mialam mojego pierwszego psa ktory przez caly dzien byl jakis dziwny, nieposluszny i w ogole szczekal, warczal na nic.... a tak w ogole to dzis jest 1o rocznica smierci mojego dziadka ..wiec jak mi sie cos dzis dziwnego przydarzy to nie bede zdziwiona... -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
agbar replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Ewelina22']Dealer, ja teraz powaznie: masz przechlapane. Mnie sie tez tak czasem przytrafia (tez po Babci...) choc w mniejszym stopniu niz Tobie i baaardzo tego nie lubie.[/quote] ja tez tego nie lubie...niektorzy czasem patrza na mnie jak na dziwadlo...szczegolnie o np. w starych zamkach, ruinach, cmentarzach czy domach....moj Bartek juz sie przyzwyczail ze w takich miejscach potrafie wpasc w lagodne odmiane paniki albo lekki stupor:) i nie zmusza mnie do zwiedzania...idzie sobie sam a ja kontempluje w bezpiecznym oddaleniu:) zdarzylo sie wiele dziwnych rzeczy w moim zyciu ale naprawde o niektorych wole nie pamietac..... -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
agbar replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Cambel']Dealer, może masz jakieś zdolności nadprzyrodzone ? :cool3: Jasnowidzenie np... :diabloti:[/quote] tiaaaa...jasnowidzen niestety nie mam bo juz bym dawno w totka wygrala:evil_lol: ...ale zdarza mi sie to co pewnie kazdemu ? czyli przewidywanie roznych zdarzen, wizyt itp..niestety tych zlych zdarzen tez...nawet na odleglosc .....jak ostatnio...:-(......no dobra opowiem wam....... tydzien temu ni stad ni zowad pomyslam o moim wujku....kontakt z nim mam rzadki, bardzo a teraz kiedy mieszkam za granica to juz prawie wcale sie nie widujemy,no wiec siedzimy wieczorkiem w domku,dosc pozno juz bylo i nagle lup mi cos w glowie...pomyslalam zadzwonie do mamy zapytam co slychac( wujek nie ma telefonu) dzwonie..i zamiast jakiegokolwiek powitania slysze jak z moich ust padaja slowa: co sie stalo wujkowi T.?? Moj Bartek oczywiscie zamarl..moja mama z leksza zbita z tropu pyta: skad wiesz? no wiec ja odpowiadam: nie wiem tez jakos niepewnie.....okazuje sie ze kilka minut wczesniej szpital do ktorego trafil wujek poinformowal ich o jego smierci..... -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
agbar replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Ewelina22']Serek, no i sie doczekalismy:) Dealer, sklonnosci do bycia Medium sa dziedziczne...[/quote] wcale mnie nie pocieszylas:diabloti: przypomnialo mi sie jak kiedys poszlysmy z kolezankami do wrozki.....wszystkim powrozyla a mi po podaniu reki prawie krzyknela precz!!...powiedziala ze nie moze mi powrozyc..... mama moja opowiadala mi ze kiedy bylam jeszcze malym szczylem:) to czesto opowiadalam jakies dziwne historie od ktorych wlos sie na glowie jezyl..ja tego nie pamietam....ale podobno dzieci tez widza wiecej..... do dzis czasem opowiada jak ja przerazilam na cmentarzu kiedy z calkowitym spokojem pokazalam na jakis grob i stwierdzilam ze siedzi na nim jakas dziewczynka i rozmawialam z nia....ja tego nie pamietam... co jeszcze? boje sie cmentarzy........nawet w bialy dzien i np. 1 listopada gdy sa na nich tlumy, czuje sie jak w gestej mgle, czuje jakis dziwny zapach i ogolnie czuje sie nieswojo.... to samo w kosciele....moze byc chlodno, nmoze nie byc wielu ludzi a mi i tak po kilku minutach zrobi sie slabo... moj maz mowi do mnie od pewnego czasu : moja mala czarownico:)..... -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
agbar replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
to jeszcze dopisze tylko choc to moga byc zwykle omamy sluchowe, ze czesto wydaje mi sie szczegolnie w nocy jakbym kogos slyszala..jak oddycha, albo taki dzwiek jak ktos przewraca kartki w ksiazce..... nie powiem zebym czasami naprawde sie nie bala ale postanowilismy z TZem ''zaprzyjaznic sie '' z duchem..to znaczy kiedy na przyklad kupujemy nowa rzecz, o jak ostatnio obraz,to najpierw pada w przestrzen pytanie'' halo duchu, moze byc tu?''... pamietam tez jak Bartek ( TZ ) remontowal mieszkanie dzwonil czasem i pytal czy bylam w nim bo nie ma pedzla na miejscu, a to krzeslo stoi pod drzwiami a to jeszcze cos innego wrrr ale skladalam to na karb jego sklerozy:diabloti: ...potem hmm...jakos mu uwierzylam... w ogole moj maz mowi ze takie historie - bo mielismy ich kilka tzn.bardziej ja - to przez moja babcie ktora naprawde miala niesamowite zdolnosci..byc moze odzieczylam cos po niej? -
powstal... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/315/493a84372a249f44.jpg[/IMG][/URL] spojrzenie mordercy... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/315/473d8722fac38435.jpg[/IMG][/URL] w chwili zadumy... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/371/d77c0c2de2231f4a.jpg[/IMG][/URL]
-
z nieodlacznym patyczkiem:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/371/d0c4cb0308725663.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/315/09e0e377bbcd5e23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/315/ebe653934f9f7702.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/315/dfa7f186ec04fc47.jpg[/IMG][/URL]
-
przylazlam z ogrodka....ufff..jestem cieplolubna ale chyba nie az tak.... Dilski biedny lezal i pil i tak na zmiane....teraz zapadl w sen...:p a ja wam pokaze mordziaka ogrodkowego:) polamaniec:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/315/4a9c95718e83e093.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/315/59c8cbb0d70bab98.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/371/bd4eaaf672f5a2e3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Vectra']Diluniowa witaj kochana :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] oooo Vectreczka w mych progach:loveu: :loveu: witaj moja droga witaj:loveu: :loveu:
-
[quote name='Vectra']do tego offa dodam że jesteśmy najbardziej marudnym i narzekającym narodem i wszędzie widzimy schody ........ porównujemy , narzekamy ,ale sami tyłka nie ruszymy by coś zmienić ....... tu na dogo poruszane było wiele razy "co zrobić z rozmnażaczami" i jaki kolwiek padł pomysł by od czegoś zacząć zawsze ,ale to zawsze znajdowane były 'przeszkody" czepianie się szczegółów , jeden wielki pesymizm widać lepiej sobie pogadać , popłakać , pobluzgać na tych złych iii nic nie robić - faktycznie tak jest najprościej ........[/quote] swiete slowa.....:diabloti:
-
[quote name='ayshe']po prostu ciezko jest wychodowac czarnego onka zeby wygladal jak onek an ie szczur jamniczy.problem jest z koscia,ulozeniem ramienia i lopatki.jak chcesz to zajrzyj do watku o czarnych onach gdzies jest tutaj:cool1: .czarne onki to jest wyzwanie chyba ze sie to olewa i nie zwraca uwagii na wyglad ale to nie do konca zdaje sie o to chodzi.poza tym jest to masc ktora najmniej mi sie podoba.ja wole czapraki,potem wilczaste,potem cz.podp a na koncu czarne. taki czarny pies jak Buster Adelmannsfeld Land-V-BSP to jest dopiero ewenement .zdjecie Bustera wrzucalam do tego tematu o czarnych onach zdaje sie ale nie pamietam zbyt dobrze.:oops: . moj typ wyglada tak: [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/2439/jaguarit7.jpg[/IMG]:loveu: psy w takim typie chcialabym hodowac.na razie wooolno to idzie.chociaz idzie.optymalizacja ustawienia udai grzbiet-to cel przy zachowaniu kosci i zwartosci psa. albo taki typ- pierwszy pies[jaguar mausespitz] u jaguara poraza mnie kosc i kolor.drugi pies to janos noriswand. [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1200/janosmq5.jpg[/IMG][/quote] bardzo ci dziekuje za wyjasnienia:loveu: a ten drugi pies Janos wow!!!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Dzień Dobry :grins: byłam baaardzo niegrzeczną dziewczynką :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] brawooo brawoooo:evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='ayshe']tiii glownie czarny...ale dobra,tffarde bede i bede sie bujala z tym dolewem uzytkow....boszsz jak ja nielubie czarnych onkow:cool1: ....[/quote] ja bardzo cie przepraszam za byc moze naiwne pytania ale jesli chodzi o onki to moja wiedza jest zerowa..to raczej moj TZ jest zafascynowany ta rasa i z pewnoscia kiedys takowego miec bedziemy...:) tak wiec pytam::oops: dlaczego nie lubisz czarnych ONkow? i czy takie umaszczenie to wada? napisz mi prosze cis wiecej...jesli moszesz... dziekuje
-
[quote name='ayshe']tiii glownie czarny...ale dobra,tffarde bede i bede sie bujala z tym dolewem uzytkow....boszsz jak ja nielubie czarnych onkow:cool1: ....[/quote] a w jakim toto wieku???
-
[quote name='ayshe']no mowie-tatus uzytek czaarny mamuska eksterier.siem uleglo.tfu na psa urok:roll: :evil_lol: .[/quote] hihi urok powiadsz?:diabloti: ano ma jakis :evil_lol:
-
[quote name='ayshe']:placz: :placz: no co ja ci na to poradze ze toto tak wyroslo?:roll: .mowilam ze paskudztwo. [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6599/parth3oi3.jpg[/IMG][/quote] a skad toto sie ulaglo?:evil_lol: smieszne takie ale mi sie podoba:)
-
[quote name='ayshe']nie no bez przesady-paskudy tez sa. np.pol uzytek[linia eksterierowa z uzytkowa] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1843/395578ik1.jpg[/IMG][/quote] dlaczego paskudy?? przypomina mi psa moich znajomych...zowie sie LORD i jest czarny jak diabel...i charakterek tez ma diabelski....:diabloti:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
agbar replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Behemot']Boshe, dijejko, dobrze, że nie przeczytałam tego w nocy... :eek2:[/quote] dobrze ze nie bylam wtedy sama bo nikt by mi nie uwierzyl.....do dzis staramy sie z TZ omijac ten temat i go nie wspominac...bo jeszcze wywolamy...ducha z lasu...... -
[quote name='evaxon']no wlasnie :) poza tym Diler i tak jest bez jaj:evil_lol: :grin::evil_lol:[/quote] i dobrze...bo jak slysze spiewy milosne psa sasiadki to utwierdzam sie w przekonaniu ze to bylo najlepsze co moglam zrobic...:) [quote name='madzia i medor']Cze wiedźmin:loveu: :loveu: :loveu: Idę dalej:diabloti:[/quote] czeeeee....nie laz tyle bo sie spocisz:diabloti:
-
[quote name='ayshe']no ale przeze mnie nie wychodowane.przeze mnie to np.ta co na avatarze lae jako mniejsza: [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/9431/428541tq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8580/428599editedpw6.jpg[/IMG][/quote] no i co ?? i znowu mam piac z zachwytu?:diabloti: :loveu: :loveu: :loveu: musze pamietac zeby TZ tego nie pokazac...na razie....:diabloti: moze kiedys....hihi
-
[quote name='Hugo-Kochaś']Cześc Dealerkowa i Alutka:multi: :multi: Wypchłam dziecię sprzed kompa,żeby sie z Wami przywitać.[/quote] jak milo :loveu:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
agbar replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
mieszkanie w ktorym obecnie koczujemy hihi..bylo zamieszkane przez starszego pana wielbiciela staroci przeroznych, staroci w pozytywnym slowa znaczeniu:) zbieral miedzy innymi stare meble ,obrazy itp. czesc z tych rzeczy zostawilismy dla siebie za zgoda wlasciciela domu ktory chcial to wszystko wyrzucic ale powiedzial nam ze ile razy sie za to zabieral COS mu przeszkadzalo......jakies dziwne uczucie albo jakis maly wypadeczek jak np. zwichniecie kostki podczas wynoszenia starych zastaw stolowych...zostawil to na glowie kogos kto bedzie chcial mieszkanie wynajac....pojawilismy sie my.....pomine kwestie remontowania itp. chociaz nieraz TZ twierdzil ze wydaje mu sie ze ktos go obserwuje....wprowadzalismy sie pomalu, urzadzalismy wydawalo nam sie wedlug wlasnego gustu...nie zawsze jedna chyba tylko naszego...no bo co myslec o obrazie ktory byl przewieszany chyba z 5 razy bo ciagle spadal? dopiero jak zawisl na ''starym '' miejscu to mamy spokoj? smialismy sie z tego do czasu kiedy nasz pies nie zaczal sie dziwnie zachowywac...zaczelo sie od warczenia na NIC..patrzal w jeden punkt i warczal caly zjezony, potem zaczal szczekac - wygladal tak jakby sie z kims wital...naprawde jednak wystraszylam sie pewnego dnia kiedy to siedzac razem z mezem w pokoju ogladalismy telewizje.....nagle Dealer zastrzygl uszami,popatrzal na dzrzwi wejsciowe i tak jakby kogos odprowadzal wzrokiem w kierunku krzesla .....wstal,warknal i w tym momencie krzeslo unioslo sie lekko do gory i zaraz wrocilo z hukiem na miejsce:crazyeye: ..to nie jest lekkie krzeslo..na dowod zalacze zdjecie...ja zwialam z pokoju , maz zastygl z otwartymi oczami a Dealer szczeknal pare razy i polozyl sie obok tego krzesla tak jak nieraz kladzie sie nam na nogach...... do dzis czasem psisko podnosi sie ze swojego miejsca i wpatrzony w jeden punkt najpierw powarkuje a potem sie cieszy....w takich chwilach kiedy jetem sama mam gesia skorke.... oto krzeselko: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/315/5f79dc2c523f1549.jpg[/IMG][/URL] -
halo halo:) jest tu kto:razz:
-
goooooopiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......nie spij:eviltong:
-
[quote name='evaxon']:p nie chce mi sie wczytywac ale czy tu mowa o zabezpieczeniu?? bo jak tak to to bardzo wazne Dilerowa :razz: pamietaj jestes za mloda i zbyt [COLOR=paleturquoise]nie dojrzała[/COLOR][COLOR=black] na wychowywanie dzieci :p :evil_lol: [/COLOR] witanko:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] taaaa jestem mloda i piekna i mila i dobra i uprzejma wiec zadnych dzieci :mad: bo mi sie jeszcze charakter zepsuje:diabloti: