-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='madzia i medor']O producentach:diabloti: :diabloti: ;) :loveu: I z Tobą dobra kobieto:p :p To nie przypuszczenia, to stwierdzenie faktów:grins::grins::diabloti: Witam wszystkich, ale grzeje:multi: Chyba zaraz skoczę na dach się poopalać:hmmmm:[/quote] a jak bys skoczyla ale z dachu:diabloti: :loveu:
-
[quote name='bonita'][B]Masz już kaffę? bo ja jeszcze nie:shake: tak mi się od kompa trudno wstaje[/B]:evil_lol:[/quote] mam ale na dnie resztki..musze zrobic druga...:razz: [quote name='evaxon']czesc Dijejka:multi:[/quote] czesc Ewcia...:multi:
-
[quote name='bonita'][B]Wcale nie, jestem nadal:diabloti: [/B][/quote] to znaczy ze ja tez mysle bo jestem:crazyeye: :crazyeye:
-
dzien dobry Ewa konewa:loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B]Tia, to żle widzę z Tobą Djijejko:shake: [/B] [B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [B]Ja też kaffę będę robiła :D[/B] [/quote] nooo--kto rano wstaje ten sie goowno wyspi...i takie efekty pozniej:diabloti: -
[quote name='bonita'][B]Myślę więc jestem :grin:[/B][/quote] ....powiedziala bonita i znikla:diabloti:
-
[quote name='bonita'][B]Dzień Moherek :) Jestem z samego rańca :)[/B][/quote] bardzo sie ciesze ze jestes:loveu:
-
bylam tu??? bom jakas zaplatana dzis.....:cool1: na wszelki wypadek: dzien dobry:multi:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
dzien dober...kkkurde wydawalo mi sie ze tu bylam.....i witalam ....musze sie napic kawy....:cool1: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
dzien dobry ti ti ti niegrzeczna:diabloti: aahaaa i nie przychodz do mnie bo tam cos podobne do boksera straszy....- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
dzien dobry w upalny dzionek:multi:
-
dzien dobry w ten kolejny piekny upalny dzionek:multi:
-
[quote name='madzia i medor']Przeca Ty jezdeś wiedźma, a nie wróżka:shake: :diabloti: :cool1:[/quote] ja na dwa etaty jade:evil_lol: [quote name='Vectra']buuu :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] nie strasz po nocy porzadnych ludzi.... buuuu:diabloti: [quote name='madzia i medor']A tej znowu odbija:shake: :shake: I pomyśleć, że płynie w nas ta sama krew:icon_roc::diabloti: KCW:loveu: :loveu: :loveu: [/quote] no wlasnie dlatego jej odbija ze plynie w was ta sama krew...ja nie jestem zdziwiona:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu::loveu::loveu:dobranoc.....pilnuj jutro Naszych blogasków........Nasza 1/3;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] dzien dobry:diabloti: bede pilnowac....nikogo nie wpuszcze:diabloti: [quote name='BeaC']Pokoj z toba siostro:loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Pokój :peace:[/COLOR][/B] al[COLOR=darkred][B]e MASZ sympatycznego potfora..................[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witaj Dilerówna...............niech światło bedzie z Wami:ylsuper:[/COLOR][/B][/quote] i z toba takze pokoj siostro.....a swiatlo jest z nami....:diabloti: dopoki nie wylacza:evil_lol:
-
witam cie a jakze tez pokojowo w Twoich progach.....:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']Tomoże być gorzej:crazyeye: :crazyeye: :diabloti: Powiedz wprost, że będziesz tęsknić:cool1:[/quote] skad te przypuszczenia ?:razz: ...wstawaj!!!! [CENTER][SIZE=6]wstawaj!!!!!:diabloti: :diabloti: :diabloti: [/SIZE][/CENTER]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
Wita naczelna Trolica:razz: no Alicjo...tance na drabince suuuper:diabloti: -
oj..reanimacja troszkie potrwa:-( a ja przyszlam stanac na strazy blogaska:diabloti:
-
witam fafluna i rodzinki reszte:diabloti: ja tez bywalam nad Jeziorem Turawskim...nawet sie raz o malo nie utopilam...:razz: na mieliznie hihihihihi bo sie potklam:evil_lol:
-
dzien dobry:multi: okna umyte? dziecka wypchnij sprzed kompa i choo do nas:evil_lol:
-
czesc Kasiu:multi: przeszkol rodzicow zeby nam mogli Gastka pokazywac:evil_lol:
-
dzien dobry pani psedskolanko:loveu: pilnuje blozka jak przykazalas:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='bonita'][B]Heloł Mała czarowniczko Dijejko :loveu:[/B][/quote] helom mala rymujaca Bonitko:loveu:
-
[quote name='agnes1'][B]No widzisz tak to jest jak jest 3-je do jednego kompika. Normalnie czasem to walka na noże;) [/B][/quote] kkkurde ino pomalu bo tes bede musiala pofufac....:razz:
-
[quote name='Hugo-Kochaś']Klachule:lol: :lol:[/quote] ja nie..to ONE...do glosu mnie nie dopuszczaja....:diabloti: [quote name='madzia i medor']A naprawdę muszę:watpliwy: :watpliwy: :watpliwy: Wydaje mi się, że to i tak nic nie pomoże:diabloti:[/quote] wydaje ci sie tylko...idz ja ci to mowie wrozka:diabloti:
-
zapomnialam poinformowac ze filmiki widzialam..hihi:loveu: