-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='madzia i medor']Ja tam sobie zrobię kolejną kawusie, moja droga. Ale już taką słabiutką:razz: Nie pisz do tej goopiej, po co:niewiem::diabloti: Serdecznie pozdrawiam Magdalena[/quote] nie bede to niej pisac bo ona reprezentuje jaks niska warstwe spoleczna....nie to co ty moja droga:loveu: :loveu:
-
[quote name='Vectra']ooo to się nie ruszaj , bo sie spocisz :diabloti:[/quote] nawet nie mrugam.....slabonia mam pospolitego.....a B juz lezy i nie chce mu sie mnie obsluzyc.....:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']:crazyeye: Wybuchnęłam śmiechem:evil_lol: :evil_lol: A dziękuję bardzo dobrze:cool1: Pogoda za oknem wspaniała, po prostu cudna, aż żal w domu siedzieć,[COLOR=yellow][SIZE=1] lepiej na dachu[/SIZE][/COLOR]:evil_lol: A jak Ty spędziłaś dzień, bliska memu sercu, Agnieszko???? Pozdrawiam Magdalena[/quote] Witam serdecznie moja droga i dziekuje za szybka odpowiedz. Dzisiejszy dzien przemknal jak strzala, przed poludniem pojechalam z kolezanka do szpitala poniewaz zwichnela noge schodzac ze schodow. Prawda ze przykre? Szczegolnie w te upaly szyna na nodze to nic przyjemnego..ale coz,zdarza sie. Potem jak co dzien ugotowalam posilek dla mojego meza Bartlomieja i oczekiwalam na jego powrot do domu. Wrocil juz i teraz odpoczywa ogladajac telewizje a ja pisze do Ciebie moja droga Magdaleno oczekujac ze i ty napiszesz pare slow do mnie. Sciskam cie serdecznie.Twoja Agnieszka
-
[quote name='Alicjarydzewska']:razz: [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]to z tych czy z tamtych....:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]soczek ....bo nie masz tyskiego;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] z tamtych tych...:) soczek bom ja niepijaca i niedauzywajaca i ogolnie porzadna:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']kawy się napij :diabloti:[/quote] kkkurde zabic mnie chcesz?? ty wiesz ile to wymaga wysilku.....:razz:
-
[quote name='Vectra']ja też mam tyskie :diabloti:[/quote] bo tyskie ponad wszystkie....ja mam soczek bo ja porzadna dziewoja nadobna jestem:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor']Tyskie, tyskie:hmmmm:Coś mi to mówi:evil_lol:[/quote] to je napoj z Tych...albo z tamtych....:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: ziewaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmm:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']A zobaczyć co goopia porabiasz:loveu: Steskiniłam się:loveu: :loveu: :diabloti:[/quote] siedze....gapie sie....pije soczek....pisze posta do jakies goopiej...tyle porabiam:diabloti:
-
czesc Magdaleno, jak spedzilas dzien? Pozdrawiam cie serdecznie i zycze milego wieczoru.Agnieszka z Dilim:loveu:
-
halo buble:diabloti: i inne piekne maszkarony:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ALICJO!!!! odpowiadam na twojego eska[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ŻYJE!!! fryzjerka nie obcieła mi głowy ,skróciła ino wszarz...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][SIZE=6]KWM!!!!![/SIZE]:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a juz sie balysmy ze cie dziabla i nasz musk wyciekl....:diabloti:
-
[quote name='Vectra']złośliwiec pospolity :diabloti:[/quote] masz racje...jest ci on zlosliwy:eviltong:
-
[quote name='madzia i medor']Witam mła gadulińska:hand::hand::hand: Wróciłam:diabloti:[/quote] a po co??:loveu: [quote name='Vectra']a Ty jeszcze gotujesz ? :diabloti:[/quote] nie ...ziewam....:diabloti: [quote name='Hugo-Kochaś']Tera JE:eating: :sabber:[/quote] nazarlam sie jak slon....pekam:razz: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I]:razz:o masz ale ten bartek Cie zagaduje:evil_lol:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] niech mnie drazni nawet.....felgi se wymyslil:mad:
-
podnosze....:diabloti:
-
kkkurde u kogo jeszcze widzialam takie foty..hmmmm:diabloti:
- 78403 replies
-
ale sie zwierzaki wyszalaly:loveu: no i tego witam sie :razz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)uważaj bo znów po szyne pojedziesz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] wypluj natychmiast:diabloti: jestem :) kartofelki sie gotuja , przyjedzie B. nakarmie go wyslucham i znowu bede:diabloti: [quote name='Agga'][IMG]http://images21.fotosik.pl/325/9b77a30f4bfc17e3.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkgreen]Jaki grzeczniutki pieseczek.[/COLOR][/B][/quote] tiaaa....pozory myla:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]no tak do 21 może :evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] to gitarka to ja lece do garow i wracam zara:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)mam kompka jakby co na jakiś zcas jeszcze:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] na jaki czas??? bo musze obiadek szybko machnac i wracam:)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]dmuchnij....jesteś podłączona:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] polaczona nawet:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:niewiem:hell.oł.........:diabloti::candle::helo:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] zgas swieczke przeca jestem:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]cześć .....dyrektorka wyjechała dziś do kuratorium i doopa z rozmowy:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] a to peszek....:razz:
-
[quote name='Kate I Luka']thx :) jak tam dzionek mija???[/quote] szybko jakos dzisiaj....i upalnie ufffff:p
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc dilerowa....:diabloti: [/B][/quote] czesc Panciowa:diabloti: