Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Vectra']gdzie jesteś paskudo :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] tuuuu...bylam z kolezanka w szpitalu bo se noge zwichla:razz: [quote name='bonita'][B]Gutem morgem Dijejko :)[/B] [B]Życzę miłego dzionka :D[/B][/quote] Guten Tag:p i wzajemnie zycze [quote name='Kate I Luka']Hejka Aga Odpowiedz mi proszę Ty moja Deutschemanko, czy to prawda, że jadąc autem przez Niemcy trzeba mieć psiaka w klatce? Kumpel mi wczoraj bredni naopowiadał, że niby mandat mu wlepili, jak przewoził psa na kanapie :roll:[/quote] nic o tym nie slyszalam ze musza w klatkach jezdzic:crazyeye: pies ma byc zabezpieczony czyli np. nasz jezdzi przypiety pasem specjalnym dla psow i przy kontroli policyjnej nigdy nie mialam problemow, raz byl nie przypiety to tylko zwrocono mi uwage ze powinnam to zrobic... [quote name='evaxon']witanko Dilerki :loveu: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] witanko:multi:
  2. halooooo Madziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  3. [quote name='AlKil']jejku jak tu romantycznie się dzień skończył...:crazyeye: Ale dziś szara rzeczywistość: [SIZE=5]POBUDKA !!!!!!!!!!![IMG]http://img47.imageshack.us/img47/6913/00000033hy1.gif[/IMG][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=2]Dzień dobry...:lol:[/SIZE] [/SIZE][/quote] szara? nieeee...jest pieknie,sami mili ludkowie od rana wpadaja do naszego blozka:loveu: dzien dobry [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:a jak sie miło potem śpi:evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Wstawaj Nasza Dilerko:loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Napisalam wczoraj Magdzie o TYM ...dziś czeka na info z 1szej ręki;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]BUZIOLKI Z SAMEGO RANKA:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] pamietam, bede dzwonic..wlasnie wrocilam od weta.... buziaczki i powodzenia na rozmowie:loveu: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]cobyś dziecków na DOBRą droge nie sprowadziła???:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] [ [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/325/9b77a30f4bfc17e3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/325/23f0ceab8593f71a.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=darkred][B]eeeeeeeeeeeeeeeeja się nie dziwię, że Dilski Padł na glebę......................taka lalunia no no no...................[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]Witaj.........zeszłam na drogę śiwtła:diabloti::diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] tak to bardzo wazne kroczyc droga swiatlosci....dzien dobry a sunia faktycznie piekna...a przezycia ma takie za soba ze noz sie w kieszenie otwiera:mad: [quote name='AlKil']Dealerkowa, a jak tam Twoje eksponaty w domu? Obrazy na miejscu? :cool3:[/quote] na miejscu....:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] :loveu: :loveu: :loveu:
  4. halo halooooooo...dzien doberek:multi:
  5. Ewcia jesli masz szanse to sprobuj...ja widze same korzysci,materialne to raz a to niestety jest bardzo wazne, podszkolisz jezyk,poznasz nieco swiata,byc moze tam bedziesz mogla podniesc swoje kwalifikacje...a Ala ma racje jak TZ kocha to poczeka:) mnie tez bardziej podoba sie bez lwa na glowie:diabloti:
  6. [quote name='Berek']:cool3: Dziewczynka ewidentnie konfabulowała, gadała brednie, przy tym w sumie mało inteligentna była, myliły jej się zeznania i osobowości, nie wymagało żadnego wysiłku żeby to zauważyć... A jednak paru Dogomaniaków jakoś nie zauważyło. :roll: :lol:[/quote] paru zauwazylo...probowalo ja hmm...wyciszyc?stepic? nie wiem jak to nazwac ale ....dostali po glowach i to od ''gory''..... Lemoniada z ta szkola uwazam bardzo dobry pomysl, z tym ze tez zalezy na kogo tam traficie...ludzie sa rozni-jeden sie przejmie inny oleje sprawe. jesli trafi sie ktos z tej pierwszej kategorii moze zrobic wiele dobrego .np. wyglaszajac jakas pogadanke( tak to sie nazywa?:cool3: ) ,przedstawiajac te cala sytuacje, byc moze obniza Kamci ocene ze sprawowania-jesli tak jej zalezy na ocenach to to ja z pewnoscia zaboli i zmusi moze do myslenia....lepiej pozno niz wcale...tak sobie tylko gdybam.... i tak naprawde to zastanawiam sie nad sensem rozmowy z rodzicami Kamci bo juz chyba pokazali swoja ''klase''podczas rozmowy z ktoras z was...
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][B][I][COLOR=red][FONT=Arial]:loveu::Rose::bigcool::bigcool::Cool!::iloveyou::Cool!::bigcool::bigcool::Rose::loveu:[/FONT][/COLOR][/I][/B][/CENTER] [/quote] tance...hulanki.....swawole....:diabloti:
  8. [quote name='agnes1']nadzieja matką ....:evil_lol:[/quote] a matka kocha swoje dzieci:loveu:
  9. [quote name='agnes1'][B]załóz sprawę o zaprzeczenie braterstwa:evil_lol:[/B][/quote] zyje nadzieja ze zejde pierwsza z tego swiata ....:diabloti:
  10. gooopia ..halooooooooo...padlas po ajerobiku:diabloti:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]KCM...KWM:loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [CENTER]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER]
  12. [quote name='Alicjarydzewska']:p[COLOR=red][FONT=Arial][I][B]rano zaklikam ...;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] jestes niezawodna Alu:evil_lol:
  13. [quote name='agnes1'][B]o bidulko ty:-( nie dostaniesz w spadku rachunków do zaplaty;)[/B][/quote] [quote name='agnes1'][B]a będzie siedmiocyfrowy:cool3:[/B][/quote] kkkurde.....nie wiem czy nie gorzej:diabloti:
  14. [quote name='agnes1'][B]o bidulko ty:-( nie dostaniesz w spadku rachunków do zaplaty;)[/B][/quote] nieeee tylko kredyt hipoteczny brata:diabloti:
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)tylko nie zapomnij:loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hmmm....nastawie sie przypominajke:diabloti:
  16. [quote name='agnes1'][B]A masz siostre co ci takie prezenta lubi dawać:cool3:[/B][/quote] nie mam siostry:placz:
  17. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]tit... tit... tit...tit....tit... tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dobranoc :placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] papapa!!! [quote name='agnes1'][B]No i tak to jest mieć siostrę:shake: psa odda Ali, studio pewnie Pawciowi a siostrze auto bez kół z asfaltem i rachunek do zapłaty:angryy: aaaa i jeszcze jakiegoś dinozaura zielonego:multi: [/B][/quote] zawsze to lepsze niz nic:diabloti:
  18. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]piiiiiii.. czas minął :placz: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]PA!!!! czekam na fona [/COLOR][/FONT][/B][/quote] pa!! zadzwonie:p
  19. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie zmieściłam sie w czasie.. ja spadać :placz: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] no nie plakaj bo mi smutno tez....:-(
  20. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue] no co ty :crazyeye: :crazyeye: wpuszczono mnie ma momentos na komka więc nie marnuje czasu na nadrabianie...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]mój moment dobiega końca :placz: :placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Wielki Brat tam jest:crazyeye: Twoj czas na dogomanii dobiega konca:diabloti:
×
×
  • Create New...