Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. o matko! zmeczylam sie od samego czytania....... dzien dobry Ewcia, trzymaj sie kobieto:razz:
  2. dzien dobry Pysiuniu:loveu: :loveu: bardzo sie ciesze ze twoj kompik postanowil wspolpracowac i znowu bedziesz z nami ty i twoje rasowe psy:loveu: :loveu: :loveu:
  3. dzien dobry Alu...jestem...ale musze jechac zaraz...ale mi sie nie spieszy,bo jak sie czlowiek spieszy to sie taki jeden cieszy:diabloti:
  4. [quote name='bonita'][B]Smacnego i pifnego :)[/B][/quote] bardzo ci kochana dziekuje..bylo smaczne i pifne:diabloti:
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:.....nie wierze ...:diabloti:....ktoś tu nie całkiem prawde pisze .....mam esesmanka ...tam coś innego napisano:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]że do mnie na piffo nie może przyjechać bo z wami popija:eviltong:...to ja se pije do lusterka ...jakie mam miłe towarzystwo :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Dogobranoc......[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] to ja tego..dzien dobry.....:cool1: [quote name='Vectra']nie upij się :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] ciiiiiiiii...nie halasuj tak....:cool1: [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]Ala... ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Dilerka... zawsze sie zastanawiałam jak można sie tak zapuścić,ale teraz wiem... jak sie żere na noc jakie fastfudy... to potem sie sie wygląda jak... TY :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]dobranoc spadam na home :loveu: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] no i mnie rozszyfrowalas:diabloti: ...ale ja nie jadlam fastfuda...jadlam kotlecika zapiekanego z serkiem i pieczarkami...pyyyyyyychaaaaaaaaaaaa.....i pilam piffo,dwa...no dobra 4....boli mnie glowa..nie wyspalam sie i musze zaraz jechac....o mamo!:cool1:
  6. snikam dziewoje:) jadziemy na pifooo i papusiac bede tez:diabloti: papapapa:loveu: KWM:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  7. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]jessooo jak ja cie nienawidze...:roll: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]siedze przy coli... :p [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bo pepsi piją lepsi a cole gorole :diabloti: [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ja ciebie tez nienawidze:loveu:
  8. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]zimno.. nie ma słońca- dawaj tego futera.... zima.... :placz: :placz: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie dygaj... rozlicze was po podłaczeniu do neta :mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] juz sie nie moge doczekac:loveu:
  9. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]omamy :cool3: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]drobne pijaczki :eviltong: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] my drobne a ty hurtowa???:diabloti: :evil_lol:
  10. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]gorzej :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie byłabym taka pewna- wsjo notuje....;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nooo to ja nie wiem czy ci kartek starczy:diabloti:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:dokładnie takie tego picia skutki ...ja se piffo do lusterka piłam;)....i też mnie sie pomerdało:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] tiaaa...chyba lepiej pojde spac bo mnie calkiem ogupnie:)
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]a u nas doopa nie burza:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:niełudź się to tylko złudzenie:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] tak myslalam ze to winko mnie tak oguplo:diabloti:
  13. [quote name='clockwork']:diabloti: :diabloti: :diabloti: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]KONTROLA!!!![/COLOR][/FONT][/B][/quote] phiii...my sie nie boimy nad wszystkim panujemy:diabloti:
  14. [quote name='clockwork'][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]podnosze NASZEGO blogasa :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] wow! wlasnym oczom nie wierze:diabloti: :multi:
  15. czesc ludkowie roztomaici:diabloti: juz po burzy...swieci slonko i ptaszydla sie dra:)
  16. ale grzmi.....bedzie piekna burza....:diabloti:
  17. o! chyba widzialam fotecki:multi:
  18. [quote name='Kate I Luka']Ceść kjakejsiku :) Dili żaboląg :p [IMG]http://images20.fotosik.pl/386/1eae85d14a024cc8.jpg[/IMG][/quote] czesc Kasiu:multi: :multi:
  19. hmmm...w oklicach Katowic i oddalone od jezdni to jedyne co mi przychodzi na mysl to Muchowiec ....
  20. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]........ty wiesz co???[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]ja tu już byłam i nic Ci nie zostawiłam..ale morda ze mnie[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]witam Cię więc ładnie i żegnam jednoczesnie no bo e na inny wydział ide a tam nie mam kompa[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]To Pa:loveu::loveu:[/COLOR][/B] [/quote] hahaha..to witam i zegnam:loveu:
  21. hihi Alu ales sie rozbujala:diabloti:
  22. [quote name='Vectra']a dostane gwarancje dożywotnią :razz: :razz: :diabloti:[/quote] mhm..i beda tak sprawne jak moj odkurzacz:diabloti: :diabloti:
  23. [quote name='Hugo-Kochaś']Ja też chcę:modla: :modla:[/quote] hmmm....ja nie wiem czy te agresywne psy z szczekosciskiem i 500 tonami nacisku w paszczy beda je mialy tak dlugo te pilki:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  24. [quote name='Vectra']poproszę takich 10 :diabloti:[/quote] teraz moze byc nieco drozsza:razz:
×
×
  • Create New...