-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][I][COLOR=red]:razz:o masz nie napisałam ...ale myślałamże aga zadzwoniła ...ale najważniejsze że można się cieszyć a ja ci napisze zaraz;)[/COLOR][/I][/B][/FONT][/quote] noo nie dzwonilam dzis...chcialam dac Klockowej odpoczac ode mnie:diabloti: i popracowac troche:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]no to jezdem nadal :diabloti: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] tylko mi nie mow ze starasz sie nadrabiac:evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]trafiony... Klocek spał :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]obecna!! :multi: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie co????... bom nie doinformowana :cool1: ktoś mi nic nie pisał i nie dzwonił o TYM[/COLOR][/FONT][/B][/quote] jutro ci zadzwonie o TYM i o tamtym tyz:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu:no to jesteśmu w komplecie;) 3 razy 1/3:p[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hurrrraaaaaa:multi: nareszcie.... a ja mam raczej dobra wiadomosc....nie wytrzymalam i zadzwonilam do wet.....to nie TO:p
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)wiem ...wdał się w pańcia[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]oj nawet nie wiesz!!! ostatni raz dałam zepsuć sie kompkowi- bo mi to źle na psyche działa... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]czy już chwilka minęła?? :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a gdzie tam?? jak chwilka???:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:jestem jestem:loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] to dobrze:diabloti: tak tylko obecnosc sprawdzalam....:cool1:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]oh !! serce me uradowane!!!! myślałam że wszyscy już o mie zapomnieli!! :shake:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a gdziez tam..masz tu liczne grono wielbicieli:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]dopuszczono mie na momenta na dogo :multi: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]KOCHAM CIE MISIU!!!! :loveu: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] i ja ciebie tez misiu:loveu: :loveu: :loveu: jak sie ciesze ze cie wpuscili na chwilkie...pewnie ci jakos lzej na duszy?:diabloti:
-
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: kochana moja twa obecnosc jest jak balsam na me stesknione serce:loveu: :diabloti:
-
potwierdzam swa obecnosc:diabloti:
-
dobry na wieczor...przylazla ta burza?:razz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
:diabloti: a teraz witam cie rownie goraco wieczorowa pora:loveu: :loveu: -
haloooo Alaaaaaa jezdes?????bo ja jezdem:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Hugo-Kochaś']A ja dziekuje za fotki..........i ide zdychać:p[/quote] hehehe Ozzy cie przegonil po polach i lakach?:diabloti: [quote name='AlKil'][IMG]http://images21.fotosik.pl/325/48db360e71266ef1.jpg[/IMG] Jaka śliczna blondynka, ma chłopak gust...:lol:[/quote] no ma....po mnie taki madry:diabloti: [quote name='paula_z']Cześć Aga :multi: Jeszcze nie doszła :shake: Ale dziś jest przyjemny wiaterek :p :D Poddaję się; dajcie mi wszyscy święty spokój ;)[/quote] hehehe....u nas tez teraz przyjemnie wlasnie wrocilismy z dluugiego spacerku:) [quote name='evaxon']piekna:loveu: Dilski tez oki:cool1: :evil_lol: :loveu: :evil_lol:[/quote] nooo..ja mysle ze Dilski tez piekny:evil_lol: [quote name='agnes1'][B]Witam się z tą od kjakejsów:loveu: za którymi nie przepadam:shake: . Masz coś słodszego może być drzem:evil_lol: [/B][/quote] mam drzem i mnod tez mam:razz: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]wow ale laske zarwał dili....no no ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] noo..na byle kogo nie leci:evil_lol:
-
wrocilismy ze spacerku..ufff jak goraco... moje radosne psisko:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/380/48ab67018a618857.jpg[/IMG][/URL] specjalnie dla Ali:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/325/4d42c0d0c5bf16ec.jpg[/IMG][/URL] z mordem w okach:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/380/7b3fdff3728e201c.jpg[/IMG][/URL] dobra..powiem wam..zaskoczyl mnie i wyladowalam na tylku... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/325/36d0596b40f2f1fc.jpg[/IMG][/URL] ujrzalem kolezanke i nie wstane..tak bede lezal:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/325/9b77a30f4bfc17e3.jpg[/IMG][/URL] a oto i ONA:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/325/23f0ceab8593f71a.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/325/48db360e71266ef1.jpg[/IMG][/URL] a potem zdechli baterie:diabloti: dziekuje za uwage:cool3:
-
[quote name='madzia i medor']Cześć:p :p :p I czołem:p Lecem sobie na aerobik:p :p Proszę za mną nie płakać - wrócę:cool1: :diabloti:[/quote] lec nisko......i nie musisz wracac..nie bede tesknic:loveu:
-
[quote name='agnes1'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]do samego siebie-ale jak jesteś dziadem to se nie dasz urlopu!!!!!... ja se nigdy nie daje, i po premi se jade... i takie tam...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Klockowa :diabloti: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] a no bo kurde personel trza krotko za pysk trzymac:diabloti:
- 78403 replies
-
Klocusiowa:crazyeye: jestes jeszcze????:loveu:
-
[quote name='madzia i medor']To już pogwizadać sobie nie można:shake: :shake: :shake: :diabloti:[/quote] nie mozna.....i co..tera przyleziesz i na zlosc mi bedziesz gwizdac:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]a ze śmietanką masz:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] ze mlekiem i z cukierem:razz:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:a zupke mexykańską masz:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] mam jeszcze...pyszna,pol gara zezarlismy wczoraj:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUuu:diabloti::diabloti:[/quote] czego buczy?:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:i będziemy śpiewać w lesie:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]oki .....no to czekaj;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ja sobie tez pije ....mmmm..pyyychaaaa..kawe se pije bez domyslow:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Hugo-Kochaś']TU zawsze mozna liczyć na cieplutkie przywitanie:lol: :lol: Jestem zaś;)[/quote] bom ja goscinna jest nieslychanie:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']:siara::siara::siara::diabloti:[/quote] czegooooo??:diabloti: