Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Hugo-Kochaś']jEZDEM;) ZNOWU[/quote] ja tez jezdem:razz: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]i ja też[/B][/COLOR]:diabloti:[/quote] i ja tez jezdem:razz: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]i od razu jakas taka spokojniejsza jestem......:diabloti: [/B][/quote] wcale nie chcialam cie uspokoic:diabloti:
  2. [quote name='Kate I Luka']aaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu [IMG]http://images21.fotosik.pl/314/f33d8c44d0287455.jpg[/IMG] Cześć kjakejsiku :multi:[/quote] auuuuuuuuu czesc:multi: :diabloti:
  3. [quote name='Vectra']rany jaka Ty nie gościnna jesteś :shake: :shake: :evil_lol:[/quote] wstyd mi,zaprawde powiadam ci siostro wstyd:oops: :oops: :oops: :oops:
  4. [quote name='Vectra']będzie rewelacyjnie :loveu: :loveu: :diabloti:[/quote] z pewnoscia zapewni mi wiele atrakcji....:diabloti:
  5. [quote name='Vectra']Dilerko przyszłam cię pocieszyć :loveu: :loveu: :loveu: a kiedy ta radosna nowina o przybyciu mamuni będzie potwierdzona :razz: :razz: :cool1: biedna Ty moja pomodlę się za ciebie :cool1: :cool1: :cool1: AGNES JA SIĘ NIGDY NIKOGO NIE CZEPIAM :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] w tym tygodniu sie dowiem czy nie bede musiala nagle wyjechac, albo mnie choroba jaka zarazliwa nie dopadnie...:diabloti:
  6. [quote name='dealer']witam cie a jakze tez pokojowo w Twoich progach.....:diabloti:[/quote] bylam TU.....:cool1:
  7. [quote name='Vectra']uuuu biedna Ty moja :-( :-( :-([/quote] ech......moze nie bedzie tak zle...jakos sie musze pocieszac....:cool1:
  8. [quote name='agnes1'][B]W razie czego niech ci Klockowa udostępni swoją fryzjerkę;) ona z niczego zrobi coś:evil_lol:[/B][/quote] hihi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. [quote name='agnes1'][B]To witaj w klubie :multi: ja se siedzę i mam ciary:oops:[/B][/quote] klub zmarzluchow uwazam za otwarty:evil_lol: [quote name='Vectra']Dilerko jestem znowu :loveu: :loveu: cieszysz się prawda :cool3: :cool3: :loveu: :loveu: :diabloti:[/quote] prawda......:cool1: [quote name='agnes1'][B]A niech się czepia- taka wiedźm natura:mad: :diabloti: [/B][/quote] jak sobie chcesz... Vectra czepiaj sie tej pani prosze:diabloti:
  10. [quote name='Vectra']już z dwoja złego wolę sama poprasować :cool1: niech się moja teściowa nie fatyguje i nie przyjeżdza :diabloti: :diabloti: gorąc taki .... :evil_lol:[/quote] a ja czekam ..na potwierdzenie jakze radosnej informacji...:cool1:
  11. [quote name='agnes1'][B]to sie o włos nie martw, zawsze jakąś nietypową fryzurkę można zrobić:diabloti: [/B][/quote] grunt ze jeszcze mam jakies wlosy :diabloti:
  12. [quote name='Vectra']witaj :loveu: :loveu: a co Caps lock ci się popsiuł :cool3: :cool3: :diabloti:[/quote] czego sie czepisz mych gosci szanownych?:diabloti:
  13. [quote name='agnes1'][B]Bo ona to taka przewrotna dziołcha :diabloti: w zimie w krótkim, a w lecie w długim:diabloti: u niej to normalka:evil_lol:[/B][/quote] ona ma tak jak ja..jak slonce zachodzi to juz zimno:) [quote name='Vectra']jestem tu drugi raz :diabloti: :diabloti: :diabloti: i nie ostatni :diabloti:[/quote] czy ty mnie straszysz?:diabloti:
  14. [quote name='Vectra']garnuszki uprane ? zmiękczone ? wyprasowane ? :razz: :diabloti:[/quote] tesciowa przyjedzie to wyprasuje..nie bedzie sie kobieta nudzic...:diabloti:
  15. [quote name='agnes1'][B]W czasie pracy nie dzwonię (z przyzwyczajenia-bo ona ma zawsze ważnejsze sprawy czyt. dogo) [/B] [B]Jak ty dbasz o fryz:shake: nie masz żelu ciumpowego:crazyeye: :diabloti: [/B][/quote] mam glutowy....moj pies ktory nie istnieje mi zapewnia...:diabloti:
  16. [quote name='Vectra']do garów wiedźmo :diabloti:[/quote] idz se czajnik ugotuj:diabloti:
  17. [quote name='Vectra']mamuska ahoj :diabloti: będę pilnowac twojego blogasunia :diabloti:[/quote] poszla won!!! ja tu jestem straznik texasu:diabloti:
  18. [quote name='agnes1'][B]To telefon jej działa:crazyeye:[/B] [B]Uszko też pofufać:cool3: a co mi tam pofufam:evil_lol: [/B][B][COLOR=red]fuuu fuuu[/COLOR][/B][/quote] a co? chcialas zadzwonic i mialas bip bip bip...to moja wina:diabloti: nie dmufaj tak mocno bo mi sie wlos zburzy:diabloti:
  19. [quote name='madzia i medor']O Ty naiwna - wiedziałam, że się nabierzesz:shake: :shake: :diabloti: A teraz na poważnie - cze wiedźma:cool1:[/quote] dzien dobry [quote name='Vectra']ciekawe czy ten Twój Dili to naprawdę istnieje ? :diabloti:[/quote] jaki Dili:crazyeye: [quote name='agnes1'][B]Witaj strażniczko WASZYCH blożków w ten upalny dzionek:loveu:[/B][/quote] witaj....nie wiem czy upalny skoro Klockowa w dlugim rekawie lata :diabloti: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc Dilerowa......[/B] [B]to gdzie Ty jestes??[/B] [B]wrocilas czy dopiero bedziesz???[/B] [B]ciepluniego dzionka.........[/B] [B]a fotki nadrobilam...piekny psiak podpalany:loveu: [/B][/quote] jestem, wrocilam ,bede..... [quote name='Hugo-Kochaś']Ja jestem,a Ty kaj sie straciłaś????[/quote] tu se siedze...nie widac mnie?:diabloti:
  20. jestem....kontrola blozka.....:diabloti: a ja wlasnie pocieszalam nasza Klockowa...przez telefon..godzine..ucho mi spuchlo:diabloti:
  21. [quote name='Hugo-Kochaś']zapodawszy jednym ciosem dziecięciu swemy krótkotrwałą narkozę przyszłam sie z Wami przywitac.Czećs Bea i Dealerkowa[/quote] wow!!! alez sie poswiecilas:loveu:
  22. [quote name='madzia i medor']Nie, Twój przypadek to wyjątek:siara::siara::loveu: Witam:hand:[/quote] a kysz a kysz:diabloti:
  23. [quote name='madzia i medor']Dziwne, bo ja jestem:niewiem::niewiem::diabloti: Witaj moja najdroższa, najcudowniejjsza:multi:[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: yyyy..witaj:diabloti:
×
×
  • Create New...