-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='agnes1'][B]OK :loveu: kjakejsy widzę ale gdzie mniodek:oops:[/B][/quote] w szafce na dole.....:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'];)[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]a ty skad się tu wzięlaś:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] wyskoczylam zza roga:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='agnes1']Przyszłam na kjakejsa z mniodem;)[/quote] a proszem sie czestowac...na zdrowie:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:multi:witaj nianiu tego oto psa Mordulca:loveu:i siostro włascicielki zapomnianego blożka ......:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ja nie zapomlam o blogasku.....:diabloti: ani o wlascicielce:)
-
[quote name='agnes1'][B]Witam w ten kolejny piekielny dzionek:loveu:[/B][/quote] Witam :multi:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:oj cieszę się cieszę .....[/I][/B][I][SIZE=1]/nawet nie wiesz jak bardzo:loveu:/[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/quote] jeszcze chyba nikt sie nie cieszyl tak bardzo z mojego powrotu:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:dobrze że już wróciłaś ...jakoś mi zaraz lepiej.....................[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] a czemu ci bylo gorzej??
-
jestem moja kochana !! wrocilam ! cieszysz sie:diabloti: :loveu: :loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:jedziesz czy już wróciłaś...;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] tera to juz wrocilam [quote name='Kate I Luka']eee, co się przyznajesz;)[/quote] bom uczciwa taka istota:evil_lol: [quote name='Vectra']AGNIESIU CZY BOLI CIĘ GŁOWA :cool3: :cool3: :diabloti:[/quote] juz nie:eviltong: [quote name='paula_z']:grin: Dobre :cool2: Cześć Aga :p[/quote] czesc Maxiowa:p [quote name='BeaC'][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_6.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_19.gif[/IMG] [COLOR=darkred][B]he he he nieźle[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]ja w pracy..ale zaraz stąd se idem...................O[/COLOR][/B] [/quote] to czesc i czesc:) [quote name='evaxon']buhahahahahhahahah:grin: witanko:lol: :multi:[/quote] sciemnianko:evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:wracaj ....no.....:-([/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] wrocilam....ledwo zyje,popracowalam nieco i bylam na zakupach...kupilam sobie obuwie do kolekcji:diabloti: B. sie ucieszy :evil_lol:
-
[quote name='Kate I Luka']hahaha, Aga ale zdolniacha z Ciebie :D[/quote] :oops: :oops: to nie ja robilam......:diabloti:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]cześć dilerka.........................[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]przyniosłaś jakiś towar????:cool3::cool3::cool3:[/COLOR][/B][/quote] tylko kawe dzis...:diabloti:
-
witanko siemanko trallalalalalalanko:loveu: :multi:
-
[quote name='AlKil'][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2272/322opatyky5.jpg[/IMG] Bierzmy sie do pracy...[/quote] widze ze kjakejsik pomogl....:diabloti:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
to moge pisac malymi literkami teraz?:diabloti: [SIZE=1]dzien dobry bonitko milego dnia ci zycze:loveu: [/SIZE] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:może nie jedź......;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] moze se jeszcze posiedze i jeszcze jedna kaffe wyzlopam....:cool1:
- 78403 replies
-
goopia ty masz urodziny dzis:crazyeye: :diabloti: ..to ty wiesz co ja ci zycze:) KCM:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='karenina']pajunia, czy TY tez masz klopoty w rozumieniu czytanego tekstu??? Idealnosc niemiec i niemieckich hodowli podkresla tu w temacie xxxx cos tam.. Ja napisałam ze mi sie słabo rbobi jak czytam jej wypowiedzi, bo dokładnie znam niemieckie realia.. Matko, czy wam mieszkanie za zachodnia granicą odbiera zdolnosc rozumienia polskiej mowy/ Jedna pisze ze ja gloryfikuje i wspołdziałam, druga ze bzdety wypisuje.[/quote] Karenina tosmy sie zgraly tobie slabo jak ja czytasz a mnie cisnienie sie podnosi..to jak cos bede cie lapac:diabloti:
-
[quote name='pajunia'] [URL]http://www.repage6.de/member/dsh-ahlen[/URL][/quote] o matko...............:-( Pajunia w jakiej czesci Niemiec ty jestes??
-
[quote name='AlKil']Dzień dobry! Gdzie ten kjakejsik???!!![/quote] jak gdzie ?? z banerka se oderwij kawalek:diabloti:
-
[URL]http://img128.imageshack.us/my.php?image=znakiup4.jpg[/URL]
-
[quote name='AlKil']dzień dobry!!!:lol: Przypomniałam sobie jeszcze, że muszę skoczyć do Orange kupić internet, zainstalować parę rzeczy na laptopie, zrzucić kosztorysy na płytę, zainstalować i sprawdzić nową drukarkę, podejśc do szkoły Juniora i dowiedzieć się co pani wymyśliła na Dzień Dziecka i zorganizować to ( zawsze takie rzeczy organizuję, bo mam dużooo czasu:diabloti:)[/quote] hmm.....chcesz kjakejsa z dopalaczem:diabloti: :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:Doberek Dilerówna[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] doberek :multi: :multi: :multi:
-
:shake: :shake: wysuszyla sie na tym dachu.....biedna....bede tesknic.....:-( zartowalam:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: