Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. no to sie poslinilam.....a Ozzy smutny bo sie sami obzeraliscie:diabloti:
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol:nie cierpię panów bisiów tele:eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=red][B]fotkę torcika dałam.....maly lansik[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] lece sie poslinic....:diabloti: [quote name='Vectra']hejoł teletubisiu :diabloti:[/quote] helom madra i piekna:diabloti:
  3. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]KONTROLA za kontrolą....:diabloti: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nikt nie pilnuje Kloca :mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] hola hola gdzie mnie tu z tym kijem:diabloti:
  4. [quote name='clockwork']:laola: 10 znaków :cool1:[/quote] oooooooooooooooooooo:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [quote name='Alicjarydzewska']:diabloti:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]bosz ...jeszcze tu teletubisi brakowało:angryy:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] nie lubisz panow bisiow tele:diabloti: [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]przeca teletubisie już były na dogo :diabloti: u Vectry :diabloti: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] ale u mnie nie bylo:eviltong: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:cool1:ale u dilerki ich nie było ...[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] o wlasnie :loveu:
  5. [quote name='clockwork']:hand: :sweetCyb: :B-fly:[/quote] chyba mi sie te lody na oczy rzucily:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)wróciłam .....smacznego:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] dziekuje ..juz pochlonelam i tera mam zamarzniete gardziolko:diabloti:
  6. [URL]http://fakty.interia.pl/prasa/wprost/news/czy-teletubisie-promuja-homoseksualizm,917062[/URL]
  7. witaj Pysiu:loveu: ...jestem w szoku....toz Trole rosna na potege.....mordziaki slodkie:loveu:
  8. witam cie serdecznie moja droga:) jak mija dzionek? :loveu:
  9. melduje ze jestem:) wcinam lody z truskawkami i smietna mmmmm..pychaaa:loveu:
  10. Witam niedzielnie :multi:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:o jesteś .....nareszcie....a ja już kończę robić obiadek i zaraz po obiedzie jadę na truskawkowy torcik do mojej mam:pwrócę ok 16-17;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] mniammmmmm.....ja pewnie tez bede tu pozniej...:diabloti: [quote name='madzia i medor']Witaj mła droga:loveu::loveu: Wiem, że tęskniłaś:siara::diabloti:[/quote] nie wiem kto ci to powiedzial ale klamal:diabloti: :loveu:
  12. [quote name='Vectra']Dzień drobnych :diabloti:[/quote] po wczorajszych zakupach faktycznie dzien drobnych:evil_lol: [quote name='AlKil']Dzień dobry!!!:buzi: Czemu wszędzie wszyscy śpią :hmmmm: Takie piękne słonko...[/quote] ja nie spie juz dlugo:) musialam sie pozbyc TZta...nie na zawsze oczywiscie ale lazil mi tu i marudzil....juz se poszedl:diabloti: [quote name='evaxon']:niewiem: tez ich nie rozumie:shake: :evil_lol: siemano Aguś:loveu:[/quote] czesc Ewcia:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:pewnie wszystkie już moczą doopalony w zbiornikach wodnych :evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]cze mła kochana:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] Alicjo mla droga witam cie cieplutko:loveu: :loveu: :loveu:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:uciekam spać ...poczekam na lepsze jutro :cool1:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] dobranoc moja kofana:loveu: spij dobrze...
  14. kontrola blogaska.....:diabloti:
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:z lewej czy z prawej strony póleczki:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] zzzzzzzz...lewej:) [quote name='bonita'][B]Bry wieczór, z przykrością donoszę że u mnie juz ciemno jest ...[/B][/quote]# a jakze u mnie tez...ale patrze w kierunku swiatla:):diabloti:
  16. wlasnym oczom nie wierze...do tej pory sie nie odzywalam bo o takim psie moge tylko pomarzyc:)...Nikki gratuluje:multi: TWA halooooooooo czekamy:diabloti:
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:N.I.E.[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] to wanne podeslij ...ci napelnie:diabloti:
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:daj troszkę deszcza[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] w kibelku moze byc????:diabloti:
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=red]myślałam że w uchu;)[/COLOR][/I][/B][/FONT] [/quote] u mnie tylko w szafce:diabloti: :diabloti:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]a u nas nic lepiej duchota przeokropna.......[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] wrocilam....nieco zmoklam:razz:
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:no taaaa ja herod baba dam rade:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] a co by nie?:diabloti: podnoszeeeee..
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:mad:no nie wiem nie wiem ......to dlaczego ja tu wiecznie podnoszę:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] bo ja mam watle ramionka:diabloti:
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I]:razz:zza czyjego....[/I][/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:mowisz ...niech żyją w nieświadaomości;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] zza domowego roga...gosci pozegnalam i biegusiem do was:loveu: i jeszcze musze isc z piesem ale jest burza....:cool1:
×
×
  • Create New...