Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. hej hej...ciesze sie ze takie dobre wiesci moglam przeczytac i fajnie ze macie taka wetke....:pja jak chcialam Diliego kastrowac to sie nalatalam jak glupia bo co niektorzy weci nie widzieli potrzeby kastracji u mlodego psa i w ogole po co mi to:crazyeye: a dwa kazali mi czekac az pies skonczy 4 rok zycia.....w koncu znalazlam takiego ktory nie dosc ze pochwalil moja dezycje to nie widzial p/wskazan zeby kastrowac 10 miesiecznego psa....
  2. dzien dobry:hand: i tyle mialam do powiedzenia:roll:
  3. hejka Paula:pjak nocka minela??? mam nadzieje ze nie wdeplas w koope na dzien dobry:diabloti:
  4. dzien dobry jakas nie ten tego :cool3:
  5. czesc uczulona:diabloti:cos cie malo ostatnio....:cool1:
  6. klockowa ja moge z toba byc tylko myslami i trzymac kciuki.....dzialaj babo:p
  7. i ostatnia fotka...trza napstrykac nowe...ktos chetny:cool3::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/102/d8090406afc131cd.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/100/b79e6a62d7e1e305.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:calus:...:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]sexowny kikutek :multi::multi::multi:...wiedziałam że nie zapomnisz :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] jakze bym mogla Alu:loveu::loveu:
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Napasiam oczki .......:loveu::loveu::loveu:.....albowiem ćliczny on jest i wspominkuje mnie mojego Harleyka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to masz jeszcze cos special for ju:loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/187/c9ae39699278a6c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/102/864c0ba7bfe5701b.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi: [FONT=Arial][COLOR=red][B]do mnie biegnij ...do mnie :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wiatr w uszach :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] masz jeszcze ..napas oczy swe siostro:loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/187/59bca3d56bba8065.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/102/a18318017ab1189b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/102/2f3561c32fd3a948.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/102/fe0466b482dbc524.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/187/324f40701f9bb044.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/187/59c1fc0b4bc9e40c.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no gdzie się ukrywa mój ulubiony boxio:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/102/eed09edf8cf2179e.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='malawaszka'][URL]http://images27.fotosik.pl/101/c99055e3bb641306.jpg[/URL] aaaaaa boskie ząbecki :loveu::loveu::loveu:[/quote] boskie zabecki boskiego psa boskiej panci:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B]Witanko WAS tu dzisiaj :hand:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] witanko :hand::loveu: [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]witanko dilusiowa w słoneczny poniedziałek :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]widziałam fotecki :p[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]dilunio super tu wyszedł - cmok cmok w pycholek :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images30.fotosik.pl/101/127f2c3a92a0b5e4.jpg[/URL][/COLOR][/B] [/quote] witaj basienka:) ciesze sie ze uwidzialas foty:p [quote name='evaxon']jestemm:sweetCyb: jestemm :sweetCyb:jestem:sweetCyb: i tuuuu uu uuu uu uuuuu:cool3::loveu:[/quote] no ale ze co:niewiem: mam sie cieszyc czy jak?:diabloti:
  15. ja tez mam czesciowo panele i wykladziny, choc panele tez nie kosztowaly malo i sladow pazurow nie widac do Dilski jak sie czasem rozpedzi to czasem patrze czy w calosci wyladowal tak sie biedny slizga:pi ten stukot pazurkow czasem w nocy jak lazi ...masakra..tup tup tup tup stuk stuk stuk....:evil_lol:
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]złośliwa bestia:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Witanko :hand: u nas też słonecznie ale rano był mróz .....:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ze ja zlosliwa:crazyeye: [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_3_36.gif[/IMG][/URL]
  17. dzien dobry:) jak nocka minela??
  18. witam w ten sloneczny poranek:diabloti::loveu:
  19. juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:hand:
×
×
  • Create New...