-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Magda napisz na psach znalezionych.....moze ktos cos wie...szkoda ze nie mozesz fotki zrobic.....a my z Ala przegladamy przygarne psa:)
-
Medorowa jedno ci powiem...ty to masz szczescie:grins:
-
[quote name='Medorowa']Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash: Właśnie wróciłam z porannego spaceru, wyszłam z dwoma psami... :wallbash::wallbash: a wróciłam z trzema:wallbash::wallbash: Na naszej trasie spacerowej błąkała się strasznie wychudzona i jeszcze bardziej wystraszona sunia - bokserka - około dwa lata, na moje oko;):loveu: Bała się podejść, kładła się i sikała, ale udało mi się ją złapać i przyprowadzić do domu:mdleje::mdleje: Boi się dosłownie wszystkiego... nawet jak wycierałam ręcę w ręczniki, od razu się skuliła... musiała być bardzo bita:-(:-(:-(:-( Zjadła już dwie michy, dosłownie wchłonęła:shake::shake: Teraz razem z Medorkiem zwiedza mieszkanie:loveu::loveu: Troszkę się "rozjuszyła", nawet zostałam przez nią dokładnie wylizana po całej twarzy:loveu:Jest kochana:loveu::loveu: Ale co ja mam robić:roll:[/quote] Madzia....jestes wielka:loveu::loveu::loveu::loveu: ale co ty teraz zrobisz:crazyeye:
-
[quote name='Moderna']Mam już wyjaśnioną kwestię sporną :) Dzwoniłam do warszawy do Inspektoratu Weterynaryjnego. Pani poinformowała mnie, że szczepienie ma być ważne zgodnie z zaleceniami producenta szczepionki. Czyli jeżeli pies zostanie zaszczepiony w Niemczech i do paszportu zostanie wpisana ważność 3 lata, to możemy podróżować po całej UE i to szczepienie jest ważne . Natomiast w Polsce producent może wydać ważność szczepionki tylko na rok. Czyli psy zaszczepione w Polsce mają ważność szczepienia na rok czasu. [B]Dealer[/B] spokojnie możemy przez 3 lata przekraczać granicę ;)[/quote] no to ufffff...dzieki Moderna:lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:nareszcie malućki pieseczek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ogródeczek spoko;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images33.fotosik.pl/4/be4718946e0055ce.jpg"]http://images33.fotosik.pl/4/be4718946e0055ce.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] pieseczek byl w lekkim szoku...biedny nie wiedzial co sie dzieje..ale przespal spokojnie cala noc...SAM ..myslalam ze bedzie wedrowac i piskac...ale byl dzielny:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: na tym biureczku będzie kompecek .......jak tak to siem już pakujemy :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images34.fotosik.pl/4/d9d2ff93b2a45f22.jpg"]http://images34.fotosik.pl/4/d9d2ff93b2a45f22.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] to nie biurecko:eviltong:to komoda...biurecko jest tu gdzie ja jestem w starym mieszkanku...nie dalam wczoraj zabrac..wlasna watla pierwsia zaslonilam:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Ale MAMY ;) fajną chatę :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Suppcio ...podobuje mnie sie :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ano MAMY:pmnie tez sie podobuje....
-
cd. tarasik... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/4/e7da6a0dbc7d2e6a.jpg[/IMG][/URL] roze przy tarasiku... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/5/8d13d39bf7aa9512.jpg[/IMG][/URL] malucki hmmm...ogrodecek.. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/4/533d087b8d2050ae.jpg[/IMG][/URL] i malucki pies w maluckim ogrodecku:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/4/be4718946e0055ce.jpg[/IMG][/URL] KONIEC..... na zywo wyglada to o wiele lepiej:roll:
-
cd. pietro II ..bo nie wiem czemu nie zrobilam fotek na Iym:grins: spalnia... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/4/ab31cb25b66d7a12.jpg[/IMG][/URL] spalnia dla gosciuf... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/4/d9d2ff93b2a45f22.jpg[/IMG][/URL] lazienka.. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/4/5cc02df9b98bdcb4.jpg[/IMG][/URL] zas lazienka... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/4/7a1b8b9afa9c9c16.jpg[/IMG][/URL] cdn.
-
cd. schody do nieba... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/4/5a44335482f1383a.jpg[/IMG][/URL] pietro I [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/4/4194c39f07ffbd11.jpg[/IMG][/URL] schody... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/5/0604ce87dea25fb1.jpg[/IMG][/URL] pietro II [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/4/d61bdc5bcc2c5d8d.jpg[/IMG][/URL] cdn.
-
cd. kuchnia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/4/a5429600b20a43b7.jpg[/IMG][/URL] zas kuchnia... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/4/a5edaae7c42588c5.jpg[/IMG][/URL] tu bedzie jadalnia... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/4/32f77a41417f0349.jpg[/IMG][/URL] kuchnia...montaz pralki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/4/30cb8423cc4c35a8.jpg[/IMG][/URL] cdn.
-
dobra...bedom foty domu..robione w nocy....prosze nie regulowac odbiornikow:grins: wejscie.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/4/0a07f926909dc27e.jpg[/IMG][/URL] dalej wejscie... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/4/79ac084cfb41be70.jpg[/IMG][/URL] przedpokoj... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/5/1c74903f7abe4fb6.jpg[/IMG][/URL]# saluun... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/4/a8cf9b00beda20f5.jpg[/IMG][/URL] zas saluun... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/4/d255baec82335e2d.jpg[/IMG][/URL] cdn...
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: dlaczego jak nie damy to się nie bawimy :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bo trza cos z siebie dac zeby bylo milo:grins:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:zawsze możesz sama wypipczyć ....:grins:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] moge:grins: piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ależ oczywiście :grins: my wszystkie DAMY .........:hmmmm: albo i nie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] taaaaa bawimy sie jak damy....a jak nie damy to sie nie bawimy:grins:
-
[quote name='evaxon']witaj słoneczko ty nasze:loveu::loveu::loveu:[/quote] witaj gwiazdeczko:loveu::loveu::loveu:
-
bylam...widzialam kilka Tigr:roll:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:dla sportu to ty teraz do kuchni po schodach se pobiegasz :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] nie bede biegac...bede dumnie kroczyc:grins: jak na dame przystalo:grins:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][B]Cześć :multi::multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=olive]Miłego dnia i dobrego humorku :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [/quote] czesc:pdziekuje i nawzajemnosc:lol: [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:......skopiować musisz ogonki i kreski i zapisać w :grins: ulubionych [/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie bede kopiowac..niech mnie pipna:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:grins: to DOBRZE że Ci sie nie chce ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale ale ale jeszcze nie wiadomo czy mi sie nie zachce....ot tak dla sportu:grins:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:Doberek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Poślę Ci w termosiku ...sces :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ino w duzym:diabloti:
- 78403 replies
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
wstapilam rano dzis i oczom mym ukazaly sie ....foteczki:multi::multi: dzien dobry:p -
[quote name='Alicjarydzewska'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo to NASZA najulubiona emota :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]jak mogłabyś nie LUBIEĆ NASZEJ 1/3 :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] moglabym ....tak po prostu jej nie lubiec:grins: ale mi sie nie chce:cool1:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agbar replied to basia2202's topic in Foto Blogi
:pjuhuuuuuu dzien dobry:multi: -
jestem oburzona...dlaczego mi wypipkalo pier dolki??? aaaaaaaaaaaaa bo nie mam ogonow przy literach i wyszlo pierd ol buhahahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol: