-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Vectra']jesteś pewna :razz:[/quote] a cos ty taka ciekawska:diabloti::diabloti:mamusiu:loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
halooo mamuniu...to ja dziecko twe z obtluczonym zadem:diabloti:gratulejszyn:loveu: -
[quote name='evaxon']hejka Dilerka:multi:[/quote] hejka Efa:multi: [quote name='Vectra']a Ty coś taka ciekawska :razz:[/quote] po mamusi to mam:loveu: [quote name='Medorowa'] No, słyszała:cool1::cool1::cool1:[/quote] nieeeeee:shake::diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:oops:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:oops::oops:...no tak liczyłam że się spodobaja Naszej 1/3:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooooo chyba we mnie nie zwatpilas:cool3:
- 78403 replies
-
Medorowa...ale co ty z tymi jajcami chcesz robic??oklady na glowe:crazyeye::diabloti:
-
echh ta Medorowa..zeby tylko wiedziec ...jej sie zachcialo psich jajec u mnie:crazyeye::diabloti:
-
[quote name='Medorowa']P.S. Gdzie on ma:roll::roll: Now wiesz:oops: :diabloti: [URL]http://images31.fotosik.pl/3/97d49dc8a53faa97.jpg[/URL][/quote] czego ci zas tym razem zachciewa:cool3::diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][B][FONT=Arial]:grins: jestem ...zebyś zauważyła jak mnie nie bedzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] oooo Ala:multi:jestes:multi:jak milo:multi::diabloti: [quote name='Medorowa']Jajca psiego:diabloti::diabloti:[/quote] no tego ci akurat dac nie moge, u mnie wystepuje chroniczny niedobor psich jajec:cool1:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Medorowa']:niewiem::niewiem::niewiem: :diabloti:[/quote] ooo moja droga....nie uwierze ze zabraklo ci slow:diabloti: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Medorowa']Nie byłabym sobą, gdybym teraz wyszła:diabloti::diabloti:[/quote] dlaczego nie jestem zdziwiona:diabloti: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Medorowa']:evil_lol::evil_lol: Posikam się:evil_lol: Idę se dalej:cool1:[/quote] bardzo dobrze..idz dalej sikac nie tu:diabloti: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ale cię wygło ....u nas kidze :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]witaj PYSIU :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ano wyglo mnie:cool1::diabloti: -
[quote name='Moderna']Martens, jeżeli znasz język niemiecki polecam Ci tą stronę: [URL]http://www.haustierimpfungen.de/index2.htm[/URL] Większość psów jest odporna na wściekliznę po zaszczepieniu nawet do 3 lat (dlatego prawo w Niemczech zostało zmienione). Nawet producenci polskich szczepionek dają taką gwarancję, ale prawo polskie nakazuje szczepienie co rok z uwagi na częste występowanie wścieklizny na terenie Polski (zwłaszcza regiony Polski wschodniej). Takie informacje otrzymałam od Pani z Inspektoratu Weterynarii w Polsce. Także mimo, że mój pies będzie zaszczepiony szczepionką z ważnością 3-letnią, będę musiała go szczepić co rok, by móc przekroczyć granicę z Polską. A przepisy unijne mówią, że szczepienie musi być ważne a termin ważności wpisany w paszport unijny. Nie ma żadnej wzmianki ile wynosi ten termin... najwyraźniej chodzi tutaj o wysokie ryzyko zarażenia jakie występuje w Polsce, bo jak tłumaczyć sobie zgodnośc z przepisami unijnymi (?) ;) Jeżeli chodzi o inne szczepienia, polecam Ci artykuł, który podałam wyżej. Ja również nie będę szczepić psa co rok na wszystkie choroby i zdecydowanie odrzucam szczepionki typu kompleksowego :) PS. Może masz jakąś dobrą znajomą weterynarz, która wpisze w książeczkę szczepienie co rok, a w rzeczywistości będzie szczepiony co 2 lata? Jeżeli w Twoim regionie występuje małe ryzyko zarażenia, myślę że nie powinno byc z tym problemu.[/quote] Moderna , tez mnie to wlasnie zastanawialo co przy przekraczaniu granicy, tak wiec ostatnio zapytalam..)jako ze zaszczepilam Dealera w Niemczech i faktycznie termin nastepnego szczepienia wypada za trzy lata)..panowie celnicy na moje pytanie odpowiedzieli ze dla nich wazne jest to co wpisane w paszporcie...wiec juz sama nie wiem jak to jest?:hmmmm:
-
[quote name='Medorowa']:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] czego:diabloti:
-
no kurde wywiad sie popsul:mad:Ala!!!!!! na dywanik!!!! dlaczego nie wiem o stoliczku:mad::diabloti:
-
[quote name='Pysia']Ale fajnie :multi::multi::multi: Jak miałam Herunie (ś.p.) to milicjanci wtedy też mi bili brawo :p Przy Zmorce nie bili ale za to wszyscy ja kochają :loveu: Nawet policjanci :multi: Na polubienie piesków nie licz :shake: Wiem coś o tym....Szelma kocha krótko a potem ...:mad:[/quote] milicjanci:-oto musialo byc daaaawno...:diabloti: tak szczerze to jeszcze mam nadzieje ale powoli ja trace...cwiczymy cwiczymy czasem jest lepiej a potem to samo...no coz...jakos musze z tym zyc:p [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hand: jestem wrócona ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a nie bylo cie? nie zauwazylam:diabloti::loveu: [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]eloł diluśki :multi::multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]zaglądam po przerwie...[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]nie nadrabiam... nie dam rady...[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]aaale cmokam na powitanie!! :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]p.s. masz super piesa!! taki posłuszny!! komend pięknie słucha...:p[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]nie to co Zuzolka... :roll:[/COLOR][/B] [/quote] nie ma duzo nadrabiania...cafaj siem i patrzaj:evil_lol:a co do tego posluszenstwa to wiesz:cool3:roznie bywa;) [quote name='Alicjarydzewska'][CENTER]:hand:[/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]tady my som tukej ;)[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [RIGHT]:calus:[/RIGHT] [/quote] a jo tukej....siedza bo mnie wyglo i booooliiii:placz:
-
[quote name='Vectra']powiem ci coś po cichu :diabloti: strasznie ostrość ci zjechała :diabloti: nie żebym ci wypominała broń boże :diabloti: Jednak Dili nie jest rasista , niemieckie psy ocalił :evil_lol:[/quote] Dzieki ze po cichu...bo jeszcze by ktos uslyszal albo zauwazyl:diabloti: [quote name='paula_z'][URL]http://images22.fotosik.pl/191/179b0b187b56fd0a.jpg[/URL] troszkę tylko go pogięło :grin: :D Szkoda, że B tego nie nagrał ;) Bry Aga :multi:[/quote] bry Paula:multi:szkoda ze telewizji tam nie bylo...serial mrozacy krew w zylach by byl:evil_lol: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]witaj[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]widziałam jakieś foty.....qrna ale Ci na nich ostrość zjechała:crazyeye::crazyeye::crazyeye:.............[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]musisz poćwiczyć.................dziewczynko:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] to u mnie te foty widzialas:crazyeye:niemozliwe:shake:ja mam zawsze super ostre foty:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][B]Witanko i pozdrawianko ....[IMG]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][B][SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=red]kciukanko już puszczanko ;)[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/SIZE][/quote] witanko i dziekowanko:loveu:na pewno sie przydaly kciukasy:loveu: [quote name='evaxon']helołłłł:loveu:[/quote] hielol:) [quote name='malawaszka']:klacz: ale fajowo z tymi policmajstrami - ehhh też bym kiedyś tak chciała :evil_lol::evil_lol:[/quote] ale zo co? bys z nimi chciala:cool3::diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ha ha ha .....Aga i Dili cyrkowy duet ;)...loty na pańcią :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red];)no Dili szkolona bestia :pwidać ze z Polski :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no a pańcia jest Super Nauczycielka[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a pewnie ze bestia z Polski......to JA:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]aga... jestem z WAS dumna...:loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i co??? bedziesz pracować na policji w roli tresera psófff :razz::razz::razz: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] tez jestem dumna az spuchlam i dzis sie nie moge ruszyc ...heksa mi wlazla w krziz....:placz: [quote name='evaxon']hahaha ach ten Dili:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] achhhhhhhh:loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][B]Witam wszystkich wieczorową porą :multi::multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=olive][URL]http://images11.fotosik.pl/102/1f95505b46e1b2ba.jpg[/URL] zabójczo fajne zdjęcie :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=olive]Dobranoc :loveu:[/COLOR][/B] [/quote] dzien dobry:diabloti:witam poranna pora:multi:
-
czesc stara ruro:diabloti:slyszalam ze masz nowe swieczniki:cool3:pokaaaaa:diabloti:
-
yyyyy czy ja sie dzis z toba witalam:hmmmm::evil_lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
dzien dobry.....to i ja potrzymam lapy za nowy domek;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
dzien bardzo dobry.....byl..bo mi cos w krzyzu luplo i mnie zglo i nie chce sie odgiac...auc..... -
czesc nafaszerowana prochami:loveu: