Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='clockwork'] [CENTER][/CENTER] [CENTER][/CENTER] [CENTER][/CENTER] [CENTER][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a to zrobił po komendzie- pozdrawiamy ciocie dilerówne :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] phiiiiii.......:diabloti: [quote name='madzia i medor']Dogobranoc Chlorkowa, Ozulkowa i Dilerowa:hand::loveu:[/quote] dzien dogo bardzo Medorkowa:loveu: i dzien dobry bardzo Chlorkowa:loveu:
  2. i ja tez tu jestem nimfo:diabloti:wiem az skaczesz ze szczescia ze mnie widzisz....:loveu::diabloti:
  3. WOW ile fotow:loveu:witam raniutko:hand:
  4. [quote name='Werka'][FONT=Franklin Gothic Medium][COLOR=royalblue]na dogo by siem wszło:roll:[/COLOR][/FONT] [FONT=Franklin Gothic Medium][COLOR=royalblue]Cześć:cool1:[/COLOR][/FONT][/quote] hej hoooo hej hoooo:evil_lol:
  5. no przeca bylam tu:hmmmm:....albo mi sie snilo ze bylam:diabloti:dzien dobry:multi:
  6. [quote name='paula_z'] Cześć dziewczyno z psem :multi: Przypomnieć Ci o szczurkach :razz: :diabloti: [/quote] jakbym mogla prosic to bardzo NIE:diabloti:bardzo bardzo NIE:diabloti: ale foty psa i suczki to i owszem by sie przydaly:loveu:
  7. to juz jutro:multi:to juz jutro:multi: a dzis mowie ci dzien dobry mamuniu moja kochana:loveu::loveu:
  8. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_3_141v.gif[/IMG][/URL] dzien dobry Pysiu:diabloti:
  9. hej Emi, zadne slowa nie ukoja twojego bolu......to banal ale czas leczy rany ..nie do konca niestety ....wiem o czym mowie dlatego moge zrozumiec co czujesz....trzymaj sie cieplutko....
  10. uffffff dotarlam:multi:i uciekam bo tu bestia jakas sie panoszy:evil_lol::evil_lol:[URL="http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1064.jpg"][B]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1064.jpg[/B][/URL]
  11. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ino cobyś sie przy tym nie ... zesłała :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ups....za pozno:oops::diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:diabloti:ino jak się bedziesz zapierać to nie popuść :oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]bo Chlorkowa juz na szmacie dziś u Cia jeździła :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] niedokladnie jezdzila bardzo niedokladnie:diabloti:
  12. pies zawstydzony.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/178/ec42a4966767e3c1.jpg[/IMG][/URL] szarzujacy... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/100/1ace16b750cc7259.jpg[/IMG][/URL] obudzony... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/101/127f2c3a92a0b5e4.jpg[/IMG][/URL] zasniety:diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/101/6aaceac03c62b155.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ROZEJM!!!! rozejm!!!! :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a do kogo ty tak z ta wykalaczka??:diabloti:
  14. [quote name='Vectra']bądź grzeczna bo cię wydziedziczę :evilbat:[/quote] chcesz powiedziec ze nie odziedzicze tego pieknego plotu:crazyeye::placz:
  15. [quote name='Alicjarydzewska']:placz::placz::placz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz::placz::placz:zrobiło mnie się bardzo przykro i mnie serduszko plumkło[/B][/COLOR][/FONT] :-([/quote] nie udawaj ty niewdziecznico:eviltong::eviltong:
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:glaszcze:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no dobra ...oć .....pozwole Ci się w wanience potaplać :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] pluje na twoja wanienke o tak!tfuuuuuuuuuuuuu....wzgardzilas ma muszla:obrazic:
  17. [quote name='Vectra']:terazpol::bigok::cooldevi:[/quote] ooooo mamunia szatanistka patriotka mnie nawiedzila:loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a se kurzem tak po lekku :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chcesz o tym porozmawiać?? :razz: a nie zaraz tam bałaganiara... w domciu mam porządeczek- cycuś glancuś :roll:[/COLOR][/FONT][/B] eeee.....to w czyim domu ja bylam z wizyta:hmmmm::diabloti::loveu: [B][FONT=Arial][COLOR=blue][URL]http://images30.fotosik.pl/101/28ec60ed30c38da2.jpg[/URL] przyglądam sie tej fotce i nie umie rozkminić co na niej jest :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] pies?:cool3::cool3:
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]tak i uczyń siostro ...albowiem to jedyne słuszne rozwiazanie jest .....:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jeno sie zapre .....i bedzie po oparciu:evil_lol:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]o masz ......:obrazic: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a ja mam wanne :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ooooooo ty wredna zlosliwa maupo:obrazic:...to byl cios ponizej pasa...
×
×
  • Create New...