-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
dzien dobry matenko:loveu:spadlam z krzeslam jak cie zobaczylam o tej porze:crazyeye::diabloti: powodzenia:p -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
dzien bry:cool3::multi: -
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
agbar replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sauronik mordo slodka....nikt o ciebie nie pyta?:-( to chodz pokazemy im sztuczke;).......................... -
doberek:hand:wyspalas sie?:cool3:
-
czesc biedna zalatana i zapracowana:shake::p
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agbar replied to basia2202's topic in Foto Blogi
przylazlam, ujrzalam i ide dalej:p -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
cuuuudne foty.....:loveu:i cudny poranek w ktory to witam cie Pysiu:multi: -
wlasnie na dniach bedziemy sie przeprowadzac...juz bylismy na ''wizji lokalnej'':evil_lol::evil_lol:oczywiscie z Panem Psem...w nowym domu jest terakota i ogrzewanie podlogowe, Dili biegal ale nie slizgal sie tak jak na panelach i ciepla podloga tez mu przypadla do gustu...do tej pory raczej nie kladl sie na podlodze a tam i owszem:ptroche tylko boje sie marmurowych schodow..mial ktos z was z nimi plus pies do czynienia?? mam nadzieje ze mi z nich nie spadnie bo odnioslam wrazenie ze one nieco sliskie sa....:hmmmm:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: a może to był Pan Stolec :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a moze to bylo ONO goowienko:hmmmm:
- 78403 replies
-
widzialam foty pana psa pana C. i pani qpy:diabloti:
- 78403 replies
-
wrocilismy wlasnie z szybkiego popoludniowego psacerku.....:p poszlismy sobie w nasze ulubione miejsce za gorka gdzie lisci pieknych sporo, slonko swieci no i zaszalelismy....azeby demon wiedzial kto szefem w stadzie jest i basta! pocwiczylismy troszke tzn. pare szybkich komend siad, zostan, do mnie,lezec, zostan, do nogi i takie tam szmery bajery:diabloti:troche dzikich skokow, wrzaskow szalenczych i szczekania tez na komende:razz: po jednej z komend ''do mnie'' Dilski rozpedzil sie i gnaaaaa...pooooo tych lisciach i juz widze ze nie wyhamuje i jak nic wyladuje na doopsku:evil_lol:wiec przykuclam a on wykonal piekny lot nade mna:multi::diabloti:i wtedy rozlegly sie oklaski:-o...sie rozgladam a na gorce dwoch panow policmajstrow z mlodziutkim ONkiem:evil_lol:...zeszli do nas,ooooo jak ja sie balam ze Dili im zje sluzbowego psa....mojego demona przywolalam do nogi i zasiadl u mego boku i czekamy......ida, podchodza Dili zaczyna warczec...panowie wykonali bacznosc i z szerokimi usmiechami pytaja czy moga podejsc....no to pozwolilam:roll:jak im zycie nie mile to nie moj problem:diabloti: nie bylo na szczescie tak zle, ON okazal sie dziewczynka ufff i Dili juz zaczal wykazywac chec do zabawy wiec urzadzil koncert miauczaco piszczacy.....:evil_lol:a panowie przyszli tylko po to aby zapytac gdzie szkolilam psa? ale mialam dumna mine jak powiedzialam ze nigdzie, ze to JA sama:evil_lol: kurde fajnie miec takiego madrego pieska:loveu::loveu::loveu: zeby jeszcze tylko tak chociaz troszke polubil inne psy.....:roll:ale moze kiedys i tego sie w koncu nauczy z moja pomoca.....
-
[quote name='madzia i medor']Zauważyłam, że ostrość Ci trochę zjechała, ale co tam, ale nie w tych ino w tamtych:lol!:[/quote] ciebie tez jakos malo ostro widze:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Demon go opętał .....po 666 kroć demon :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images29.fotosik.pl/103/14731de5b161e47f.jpg"]http://images29.fotosik.pl/103/14731de5b161e47f.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] to juz byl taniec wypetaniec:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]zaprawde mylisz się siostro ......albowiem ostrość zjechała sie jej w tych a nie nie w tamtych :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] o! o! masz racje Alicjo Sokole Oko:evil_lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/1f95505b46e1b2ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/c7af4829f5eb831b.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]że one są nieostre powiadasz :roll::roll::roll: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]hmmmmmm :hmmmm: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie te...tamte:cool1:
-
[quote name='malawaszka']ostrość Ci trochę zjechała, ale co tam :diabloti:[/quote] ups....wasia dobrze ze mi powiedzialas bo nie zauwazylam ze mi kurna ostrosc zjechala:cool1:ale w sumie...co tam:diabloti:
-
wyginam smialo cialo:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/64c5776124badbbc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/103/14731de5b161e47f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/98e8dbe99bf0934e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/179b0b187b56fd0a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/103/5480f7cf3773b7f1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='madzia i medor']Ostrość Ci trochę zjechała, ale co tam:diabloti::diabloti:[/quote] no wlasnie, bo nie wiem czy zauwazylas..ostrosc mi troche zjechala ale co tam:cool1: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmm: biały kieł ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images26.fotosik.pl/102/b08ce707f34770f9.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]mamo :roll:...zgubiłem zęby ....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images22.fotosik.pl/191/0ef8bb1928ad7f50.jpg"]http://images22.fotosik.pl/191/0ef8bb1928ad7f50.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
ostrosc mi troche zjechala ale co tam:grins: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/a7b87f099162f4e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/102/b08ce707f34770f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/ef1f7e367439c934.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/103/605b9e05b3af0d92.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/0ef8bb1928ad7f50.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL]http://images22.fotosik.pl/191/dcc8a96faf1e1c1e.jpg[/URL] :crazyeye::crazyeye::cool1:
-
[quote name='madzia i medor']No właśnie jeszcze nie, dlatego cały czas czekam:evil_lol::evil_lol:[/quote] zaiste siostro powiadam ci ze cierplliwosc cnota jest zacna:cool1:
-
[quote name='madzia i medor']Chcesz pomóc... prawda:diabloti::diabloti: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4503/kotia1.jpg[/IMG][/URL] [/quote] a wspominalam cos o pomocy:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::diabloti:
-
[URL]http://images22.fotosik.pl/190/aebc93c78caf7de9.jpg[/URL] a ja myslalam ze byliscie w Sverige.....a za wami jest krzywa wieza z Pizy:cool1::cool1::cool1:
-
[quote name='evaxon']dzin dybry:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] dyyybryyyyyyyyyyyyyyyyy:loveu:
-
[quote name='madzia i medor']Cześć słoneczko:loveu::loveu::loveu: Chce mi ktoś pomóc w napisaniu pracy "Czynności skóry i jej znaczenie w termoregulacji zwierząt"??:diabloti:[/quote] ooooo mialam podobny temat na maturze:p
-
[quote name='clockwork']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://www.webpark.ru/uploads52/071011/monitor_cleaner.html[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] hahahaha ale cudaczek:loveu::loveu::loveu: