Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dilereczka.... :multi: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jakie 2 koty?? :crazyeye::crazyeye: coś ci sie z łocentami robobiło... :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jaki łysy pan... dawa fotke... o kierego chodzi?? ten co mi pięścią wygrażał??? [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:niewiem:nie wiem kto to :roll: chyba ich kolega jakiś [/COLOR][/FONT][/B][/quote] wlasnie ten od piesci......masz go jeszcze na fotach to ja GO chce:diabloti:
  2. witam:loveu:przyjedz do mnie porobic foty..swieci slonko i jest calkiem przyjemnie:diabloti:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]koffane uszyska :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]posłałam Ci neta we wiaderku .....chyba doszedł ....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] doszedl ale juz dno widac posylaj jeszcze jeden kibelek:diabloti:
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]znaczy .... udowadnia kto TU jest chłop z jajami.... :evil_lol::evil_lol: BRAWO Dilski!!! nie daj sie jajcarzom :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] udowadnia....dzis rano spierdzielal az sie kurzylo bo go sunia malusiego terierka pogonila.....alez bylam dumna z mojego psa:loveu::loveu:mogl zagryzc a nie byl chyba glodny:cool1:
  5. [quote name='basia2202'] [B][COLOR=purple]phiihiiihiiiiii :evil_lol: bidulo :cool3: niech się wytarza gdzieś w oborniku, jak Tysio :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]witam Was słonecznie:loveu: w ten paskudny dzień:roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]wieeelki całus od Zuzanki[/COLOR][/B] [/quote] a pojdzie mi stad z takimi propozycjami:diabloti: witam w ten cudowny dzien:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol:mówisz że boxie tak mają :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]mój Harley wytarzał się raz ..........w kocim goownie:angryy:[/COLOR][/FONT][/B] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]WITANKO Nasza 1/3:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] witanko:loveu::loveu: [quote name='bonita']A mój Neptun lubiał tarzanko w krowich plackach, qurcze ale miał potem szybkie ciapu, ciapu :shake: a jak capiło całą drogę od nas :shake: Witanko Dilerki :multi:[/quote] hielol Bonitki:loveu: [quote name='evaxon']eee nie znał sie:evil_lol: krowie placki( takie juz suche) to sie je!:evil_lol: witanko Dijejka:loveu:[/quote] a jak smakuja takie krowie placki:cool3::cool3: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]buuuhahhahahahahha :roflt::roflt: sie pojscałam :oops:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Aguś... czy Ty żyjesz?????? czy cie te 2 boxery... zboxowały :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] szmata i wycieraj mnie tutaj:diabloti: zyje....nie mialam neta, bylam odcieta od swiata:placz: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]żyje .....u mła jest wyjaśnienie ....zreszta Pawciowi klikałam ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] o....wywiad juz dziala:evil_lol: emoty won!
  6. [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]ło matko... jaki chłopak zniesmaczony :cool3: :evil_lol: a czymże to tak? :diabloti:[/COLOR][/B] [URL]http://images30.fotosik.pl/100/0e9ddca5d55a733e.jpg[/URL] [B][COLOR=purple]a w ogóle to przyszłam tu powiedzieć dobranoc i życzyć kolorowych snów:loveu:[/COLOR][/B][/quote] widze ze Ala juz ci odpisala ale potem ladnie pachnial jesienia jak polezelismy w listkach:p [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:zniesmaczony tym że capi szamponem:diabloti: a nie łajnem :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale ma wredna pania ten moj pies....napiszcie do TOZu:diabloti: [quote name='paula_z']Cześć Aga :multi: Widziałam walki psów :diabloti: i piękną jesień :loveu: i obrażonego pana psa też :grin: :loveu: [URL]http://images26.fotosik.pl/100/11db7d683e45305c.jpg[/URL]"Ty, stary, co tam masz :crazyeye:" [URL]http://images23.fotosik.pl/100/8ff82c5e2b215770.jpg[/URL] "o qrde, stary, a Ty gdzie masz :-o" :evil_lol: ;)[/quote] to nie byly walki ....tylko pieszczoty:cool1: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]Mnie dobiłaś:angryy::angryy:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]mam szaro zimno, :p i w dodatku zapowiadali na dzisiaj............................deszcz:angryy::angryy:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]widziała, ze prócz dilowania.....organizujesz NIELEGALNE walki psów............[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]tylko wiesz, jak chcesz profesjonalnie.............to zmień te miluteńkie[/COLOR][/B][COLOR=darkred][B]:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] bokserki na jakiejsik krwiożercze bestyje:diabloti:[/quote] a pozyczysz jedna bestyjke?:cool3::diabloti:podziele sie zyskami:diabloti:
  7. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][B]Jak Dilerek słodko śpi [URL]http://images26.fotosik.pl/100/9ba6d4c93de3815d.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/quote] taaaa wlasnie on jest slodki jak spi:diabloti: [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Fajne fooooty :eviltong: Ale u Was szups pogoda :roll: [/COLOR] [COLOR=royalblue]U mnie tysh som zdjencioszki:cool3:[/COLOR][/quote] no trza se zasluzyc na pogode....cala noc sie modlilam , na grochu kleczalam i wykleczalam.......................se siniaki:cool1: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu::loveu:bowski :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images30.fotosik.pl/100/0e9ddca5d55a733e.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]byłam na psacerku też mam fotecki ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] obejrzalam dzis:loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]przybyłam wieczorową porą ... do pani :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]eeeeeeeeeeeeeeeee... dilski z bratem... tak luzikowo??? zero przemocy w rodzinie??:cool3:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] noooo maja trudne momenty ale wtedy Dili pokazuje ze to ON jest pan i wladca a ogolnie jest ok co mnie czasem dziwi:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:diabloti:bo od przemocy w rodzinie jest Aga :evil_lol::evil_lol::evil_lol:....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Aguś :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] swiete slowa siostro:evil_lol:
  8. czesc slonce moje blekitne:loveu: po pierwsze: [URL]http://images30.fotosik.pl/101/fa64dc2bff0282d4.jpg[/URL] nie mialam neta czy to z rozpaczy widze podwojnie?:cool1: po drugie: kto to ten lysy pan:cool3::cool3:na fotach:roll:
  9. ile fotkow:loveu::loveu::loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]przybyłam....wszakże dzień bez dogo to ........dzień stracony :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :placz::placz::placz:od rana nie mialam netu:placz::placz::placz:myslalam ze umre z rozpaczy:placz: tera szybko latam bo jak zas ukradna....?
  10. jesienny obrazony pies:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/100/0e9ddca5d55a733e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/175/33e9418ce788c34f.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]koffam obrażonego Pana Psa:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='Vectra']chyba widziałam dwa agresywne fafluny :hmmmm: :diabloti:[/quote] biedna moja mamuniu masz jakies zwidy:diabloti:
  12. obrazony pies... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/100/9426c95a6df4aac3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/100/9ba6d4c93de3815d.jpg[/IMG][/URL]
  13. jeszcze nieco jesieni [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/175/01e0a1db1e7d7fc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/100/5f403e0a50493943.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]zaprawde uwierzyłam w słowa Twe :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]położę sie zatem wirtualnie we w tych lisciach :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] poloz sie bo zaprawde mowie ci relaks i ukojenie w nich znalazlam:loveu:
  15. [quote name='Vectra']Możecie puścić kciuki :diabloti: [COLOR=magenta][B][SIZE=5]Ogłaszam że moja najmilejsza właśnie zdała egzamin na prawo jazdy kategorii A :multi: [/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=magenta][SIZE=2][COLOR=black]mówiłam ci , grunt to motywacja[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=5] :loveu:[/SIZE][/B] [/COLOR][/quote] no gratulacje nimfo na motorze:multi::multi::multi:
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]zaprawde powiadam Ci iż postaram się uwierzyć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Kotłowanie na dywanie :eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images11.fotosik.pl/94/3fb63a1f2a3e5cc7.jpg"]http://images11.fotosik.pl/94/3fb63a1f2a3e5cc7.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] zaprawde powiadam ci uwierz bo zaprawde prawde mowie:diabloti: masz troche jesieni:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/100/74f7661ee45c37ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/175/b34b8e25f56db11c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/94/ce9bf793580d7cb0.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Alicjarydzewska']:placz::placz::placz::placz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz:dobiłaś ................[/B][/COLOR][/FONT][/quote] zaprawde powiadam ci nie bylo to moim celem:diabloti:
  18. macie jeszcze walki pasiakow:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/94/461308eb99b142a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/94/3fbef31336cd4bcb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/94/3fb63a1f2a3e5cc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/94/c5005fef32b90292.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/175/f5fadb872abf2d72.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='evaxon']hehe chyba pochwalic:evil_lol:[/quote] taaaa a potem pozalic:evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:...taaaa Dili pewnie musi zatrzeć ślady kąpiółki na swojej sierści :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] noooo nie wymawiaj w zla godzine:evil_lol: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][B]Witam :multi::multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=olive]O w mordę :) dwoi mi się w oczach...prążki mi się mylą :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=olive]Cudne dwie mordki :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [/quote] czesc...cos nie tak z okami:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye:o masz ......a u nas zachmurzone niebo i doopa z fotasków :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='evaxon']oo masz to tak jak u mnie tylko u mnie jeszcze aparatu brak:evil_lol:[/quote] nie zebym was chciala dobic:diabloti:ale jest po prostu upal....lezelismy sobie w pachnacych jesienia lisciach i grzalismy sie w slonku...:loveu::loveu:
  21. juz jestesmy...nawet fotki porobilam:roll:
  22. jest ciemniejszy i mniejszy:p cd. i lece na spacer bo piesek jest ladny i pachnacy i trzeba to zmienic:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/100/8e20e9f3d771fa57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/100/76d8c9fe2d1f11e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/100/048aac87364a2146.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/175/848b455c02297e02.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/100/8ff82c5e2b215770.jpg[/IMG][/URL]
  23. Dili z bratem swym osobistym Szafirem:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/100/a6982605125176b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/100/11db7d683e45305c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/100/7c818bca248cd60b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/100/f918b298c5f4740c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/100/8054bbf12cb2c089.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...