Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B]:multi::multi::multi:no nareszcie coś podzialało na tą HEXĘ;)....pamiętaj ...nie zapomnij zapakować tłuczka :p[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]U NAS na blogaskach są nowe fotki .......nioe żebym Nas lansowała :grins: ale tak ino mówie ......może mają zjechana ostrość ale ciutek tam widać ....czasem więcej niż ciutek .......[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] tluczek zapakowalam;) i prosze nie podrabiac moich fot...tylko na moich moze byc zjechana ostrosc....to moj znak rozpoznawczy oprocz tego ze nie mam ogonkow przy literkach:evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]to pokup pokup potem pijemy.... dużo kuflów do piwa kup, albo pożycz od sąsiadów z dołu :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] porazka....nie mam sasiadow na dole ani u gory tez nie mam,,,musze kupic kufle...tylko po co jak ty masz alergie na piffo:hmmmm: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]hej przeczytałam że sie wynosisz:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]i jak tam lumbago??? zeszło z krzyża na pięty:eviltong:[/COLOR][/B]:eviltong::eviltong:[/quote] wynieslam sie ale wrocilam:cool1:bo tam nie ma netu na razie....bede prze tydzien odcieta od swiata:placz: [quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][COLOR=red][FONT=Arial][B]:multi::loveu::multi:DOBERECZEK:multi::loveu::multi:[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=red][B]Jak plecki :razz::razz::razz:przestało ....:glaszcze:[/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [LEFT][COLOR=red][FONT=Arial][B]I jak zapamiętałas sen na nowym miejscu ;)[/B][/FONT][/COLOR][/LEFT] [/quote] plecki lepiej...snu nie pamietam ale na pewno nie byl koszmarny ani zly jakies takie *******ki radosne:multi:
  2. dzien dobry:grins: ja tez pije kawe....sasiadka mi zrobila bo nie mam nic w chalupie....nic a nic:roll:
  3. czesc torbo:grins:....lubie ta emote..:grins::grins::grins: i ciebie tez chyba lubie:cool1:
  4. no to jestem:grins: dzien dobry mowie :p
  5. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]witak[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]no taka mała była kluska a teraz WIELKA klucha z niej:cool3::cool3::cool3:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]i jak tam twoja hexa???............bo mnie dzisiaj cos w szyje wlazło:shake:............ciekawe kiedy spadnie:diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] moja hexa nieco odpuscila......ale jeszcze jak sie za szybko schyle to boli...ale moge dzis juz siedziec normalnie jak czlowiek a nie jakis homo jaskinius:diabloti:
  6. [CENTER]:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: :diabloti::diabloti::diabloti: :diabloti: :loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu: :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: :diabloti::diabloti::diabloti: :diabloti:[/CENTER]
  7. jakiegos malego kluska widzialam:loveu: dzien dobry Luskowa:p
  8. [quote name='Moderna']No właśnie.. np. w przypadku gdy nasz pies kogoś ugryzie.. czy szczepienie będzie ważne w Polsce czy nie? Bo z granicą wydaje mi się to najmniejszym problemem.. już kilkakrotnie przekraczałam ją w Olszynie i nigdy paszport psa nawet nie był wzięty do ręki przez służby graniczne. Będę musiała ponowić telefon do Inspektoratu :)[/quote] tak szczerze to mi tez nigdy nie sprawdzali...a granice przekraczam z psem co 3-4 miesiace... ponow i jak sie dowiesz daj znaka:p
  9. eeee co to ja chcialam....aha..ja tez wole tych ze szwecji...tego..lysego ze szwecji....takiego bez wlosow...ze szwecji... a tym tu powiedz zeby sie ubrali....bo mnie strasza:roll:
  10. [quote name='Moderna']No właśnie.. ślęczałam kilka godzin nad różnymi dyrektywami, przepisami i według nich, ważne jest to, co wpisane jest w paszport. Szczepienie przeciw wściekliźnie ma być ważne do pewnego terminu (i nie ma żadnej wzmianki jaki jest to okres).. Czyli według przepisów UE, możemy podróżować ze szczepieniem ważnym 3 lata (jeżeli jest taka adnotacja wpaszporcie) po całej UE.. Tylko dlaczego w Inspektoracie poinformowali mnie, że wjeżdżając do Polski pies musi być szczepiony co rok? Czyżby zapomnieli że Polska również należy do UE? ;) Jak zwykle bałagan.. Na której granicy pytałaś celników?[/quote] na przejsciu Jedrzychowice/Ludwigsdorf...... zaczynam sie bac ..bo co jak mnie ktos w Polsce sprawdzi to pomimo tego ze pies zaszczepiony i ja sie ciesze ze nie musze co roku latac i go kluc to szczepienie niewazne.....:niewiem:
  11. [quote name='Medorowa']Ha ha, ale będzie wesoło, najbardziej nie mogę doczekać się ostatniego etapu - mam nadzieję Dijejowa, że moment ten uwiecznisz na swych pięknych ze zjechaną ostrością; ale nie tych, tylko tamtych; fotografiach:evil_lol::evil_lol::evil_lol::multi:[/quote] nic nie uwiecznie bo tak mam zjechana ostrosc i nic nie bedzie widac:diabloti:
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif[/IMG]na HEXE :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] moja ty obronczyli...chyba tablety zaczely dzialac wiec ide zaraz pakowac kuchnie:roll: [quote name='malawaszka']:evil_lol::evil_lol: SUPER!!!!!!!! Czekamy na foteczki z nowego domeczku :loveu::loveu:[/quote] wiedzialam.....tylko nie wiedzialam kto pierwszy zacznie o fotach:evil_lol: [quote name='Medorowa']jAMENT:diabloti::bigcool::bigcool: To w tym wieku już sie pogarsza słuch:roll::roll:Biedactwo:diabloti: No co, od każdego coś dobrego:evil_lol::loveu::loveu::loveu:[/quote] w tym wieku moja droga to...to....zapomnialam co:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a zaraz po tym etap sklerozy, trzęsących sie rąk... nietrzymania moczu :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]a kiedy parapetówa :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ten etap mam juz za soba:diabloti:zaczynam nowe zycie:evil_lol: a parapetowa :hmmmm: jak sie urzadzimy do konca...musimy kubic meble do jadalni i do salonu ipare innych rzeczy.....:cool1:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:gonić te hekse :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] do bojuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:mad::mad: auucccc..... [quote name='Vectra']podwójna radość moje kochane dzieciątko :loveu: :loveu: :loveu: cieszkam z Tobą :p[/quote] postaram sie udawac ze nie wiem o co ci chodzi:diabloti:
  14. ale dlaczemu ty mnie chcesz pasami okladac:crazyeye::crazyeye:na bol pleca to chyba lepszy termoforek:cool3::cool3::diabloti:
  15. [quote name='Vectra']no w końcu :diabloti: gratulejszyn :loveu: czyli nie będzie cię 3 dni ? :razz: HUUUURAAAAAAAAA :multi: :multi: :diabloti: [/quote] domyslam sie ta radosc to dlatego ze znalezlismy domek a nie dlatego ze mnie nie bedzie:cool3::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:prawda mamuniuuuuuuuu:roll::cool3:
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:to tera trzymać z puszczenie się heksy ;)....:razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]za netka ...i za szybkie rozpakowanko :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] niech ona sie nie lepiej nie puszcza ...ta heksa bo sie jeszcze rozmnozy:diabloti: niech idzie precz:mad:
  17. [quote name='malawaszka']boszz a ja znowu nie nadążam - za co puściłyście kciukaski???? :evil_lol:[/quote] nie pisz wtedy co ja to bedziesz wiedziec:evil_lol:patrz wyzej;)
  18. [quote name='Vectra']za co ja zostałam tak ukarana :placz: :placz: no za co :placz: :placz: :diabloti:[/quote] :niewiem:...za ciekawosc moze:hmmmm::diabloti:
  19. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ukrzyżowałaś heksa??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wygoń to pieruństwo z tego krzyża :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]cześć stara torbo :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]już pusciłam kciukaski :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] pierunsko heksa nie chce mie puscic..i jak mam sie pakowac:placz: witam cie stara ruro i dzieki za kciukasy:loveu::loveu::loveu: a teraz gwoli wyjasnienia...Ala i Magda trzymaly lapy i kciuki( a moze i jajca:evil_lol:) azeby nam sie powiodlo z nowym domem....i udalo sie:multi::multi::multi: Dilus bedzie mial nowy domek z malusim bardzo malusim ogrodeckiem ale bedzie mogl sie wylegiwac na podlodze bo jest tam ogrzewanie podlogowe :evil_lol:...przeprowadzamy sie jakies 3-4 km od naszego obecnego miejsca zamieszkania wiec tereny spacerkowe te same :multi:no i wlasnie powinnam pakowac rzeczy ale nie moge...cos mi chruplo w plecu i nie moge sie schylic ani dzwigac.....a chcemy dzis zjesc kolacje w nowym domku wiec chociaz gary i talerze musze popakowac.....:roll: no od poniedzialku prawdopodobnie nie bede miala neta przez jakies 3 dni ale to dobrze...bo inaczej bym nic nie rozpakowala i spalibysmy na kartonach:diabloti:
×
×
  • Create New...