Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. hej Basiu:hand: nie bylo mnie troche , wracam a tu takie problemy z Zuzolem:shake:nie wiem jak ci pomoc....nie mialam takich problemow ale chyba sie przychyle do zdania Alicji, moze psina sie czuje samotna? sprobuj zwrocic sie o pomoc do pani Mrzewinskiej, jest zalogowana na dogo i na pewno chetnie ci pomoze.....:p
  2. dzien dobry:hand: ale stforuf widzialam:loveu:konik podmorski mnie sie podobuje:loveu:
  3. dzien dobry Efcia:loveu:dobrze spalas?
  4. [quote name='Wilejkaros']Gonitwa, ja też nie lubię dzieci. Naprawdę. A już nie znoszę, jak mi mówią: jak będziesz miała własne, to polubisz (nie chcę włąsnych) albo kiedyś to się zmieni (nigdy nie lubiłam) albo i kto Ci poda szklankę wody na starość (nie dożyję).[/quote] noooo normalnie jakbym siebie slyszala:evil_lol:
  5. czesc Emi......mam nadzieje ze wszystko jeszcze pojdzie po twojej mysli.....
  6. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Ala nie ma dostępu do kompa... informuję :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:loveu:cze Aluchna :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] to jej zrob troche miejsca zeby mogla dostapic:roll:
  7. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][/FONT] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]no ja sie kapłam że AGnieszka i BAR...tek ;) [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:razz: mogłaś też AG-REST.... od restauracji :eviltong::eviltong::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ot jaka madra.....restauracji jeszcze nie mam...ale jak bede miec to zas zmienie nika:eviltong:
  8. [quote name='malawaszka']muszę sobie wmówić Twoją interpretację nicka powyższego bo mnie się źle skojarzyło na początku i nie podoba mi się :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] w kwestii wyjasnienia...allah aKbar:diabloti: a agbar ?? jakie to proste...ag nieszka i bar tek:roll:
  9. dzien dobry:hand:
  10. [quote name='Medorowa']Sie chłopaki fajnie bawiły:grins::grins:[/quote] sie chlopaki fajnie wyszalaly bo na razie nie ma mebli w salonie hihi..potem bedzie problem:roll: ale bylam przeszczesliwa bo Dilski nie widzial sie z Chulo ooo ho ho i jeszcze troche...ostatnio chyba jak Chulo mial jakies 8 - 9 miesiecy i balam sie ze nic z tego nie bedzie..jego pierwsza reakcja tez na to wskazywala...oczy mu sie zrobily wielkie, uszyska polozyl plasko na glowie i zjezyl sie jak jezozwierz.....ale za chwilke zaczela sie zabawa....5 godzin bez przerwy, wypili chyba z 10 litrow wody:roll: ale jak Dilski padl wieczorem w niedziele tak wczoraj jeszcze pol dnia przespal:evil_lol:
  11. [quote name='Pysia']Zabiłas :placz: Zabiłaś ją :placz: I kto teraz będzie mi prochy sprzedawał? :roll::placz::evil_lol:[/quote] rzuc te prochy w cholerie:diabloti: ja sie nawrocilam...:roll:
  12. [quote name='Pysia'] W wodzie jest bezpiecznie tylko trzeba uważać jak się z niej wychodzi :evil_lol: Witaj....ups :crazyeye: Psa znam ale osobę ....:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote] :grins::diabloti::diabloti:
  13. u Dilusia w niedziele byl kolega.....:roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/35/a57c666eeb06bc46.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/35/756653a7920b21c6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/107/11a78b346971b5ae.jpg[/IMG][/URL]
  14. Witajcie wszyscy w ten piekny jesienny dzionek:grins: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/107/5f37cb78d24206be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/35/752809ad44479ff4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/35/762b888c092583b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/35/e38eda2d459b9c47.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/107/9650c319ab6d205b.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Pysia'] Idę wymoczyć me udręczone wiatrem i mrozem ciało w ciepłej wodzie, która otuli mą skóre i będzie mnie pieścić do utraty tchu :diabloti: Buahahahahahaha już nic więcej nie napiszę :evil_lol:[/quote] ja nie wiem czy bezpiecznie tak tracic dech w wodzie:hmmm: dzien dobry Pysiowa:p
  16. [quote name='Medorowa']Piękny poranek:crazyeye:Gdzie:evil_lol: No jak kawa i serniczek to zostaję:loveu::loveu:[/quote] jak to gdzie? gdzie ja tam i piekne poranki:loveu:
  17. czesc...ja sie nie wzruszylam ze cie ujrzalam .....nic a nic...twardym trza byc a nie mietkim:grins: i jeszcze ci powiem ze cieplo jest!!:loveu: i jeszcze ci powiem.....albo ci nie powiem:cool1:
  18. [quote name='Medorowa']Ja też właśnie zbieram się na poranne, mroźne siq - ino mi to coś nie wychodzi:roll::roll: brryyyy ...[/quote] A nie mozesz isc do cieplej ubikacji?? musisz na ten mroz wychodzic..ty nienormalna jakas jestes:loveu: ceeeeeeesc Alu:loveu::loveu::loveu: A ja informuje ze swieci slonko, liscie sie czerwienia i pachnie jesienia jak wsciekle:loveu:niebo blekitne i 8 stopni....uwielbiam taka jesien:loveu::loveu:
  19. [CENTER]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [B][SIZE=3][COLOR=purple]STOOOOO LAAAAAT[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#800080]STOOOOOO LAAAAAT[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#800080]NIECH ZYJE FRANIOOOOO NAAAAAAMMM[/COLOR][/SIZE][/B] :loveu::loveu::loveu::loveu:[/CENTER]
  20. witam w sloneczny poranek....nadrobilam....nieco:roll:
  21. jak to spac:-otaki piekny poranek a ty spac chcesz??? oguplas chyba..cho na kawkie i serniczek:loveu:
  22. dzien dobry.....widzialam foty jakis galot.....i jakiegos myslacego psa, czytalam ze braklo ci ciastek ...ja zre sernik ...chcesz?:grins:
×
×
  • Create New...