-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]oj .....ale Cię wezło :roll:...........to cza leczyć :diabloti:...może pij już lepiej piffo co....szybciej opuszcza organizm i nie zostawia skutków ubocznych :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bede sie leczyc..jak bum cyk..bo to kurna nie mija...dalej widze snieg:crazyeye: [quote name='malawaszka']:crazyeye:o NIE!!!! nie czytałam o śniegu!!!!!!!! :lying::icon_roc: Ty weź no lepiej pokaż szafkę pod tv bo chyba fajna :lol:[/quote] nieeee ja nie pisalam o sniegu....ja pisalam o delirium mym osobistym:cool1: co Wam jeszcze pokazac:razz:moze jezyk?:eviltong::evil_lol:
-
Ewcia...Johnny byl u mnie:cool1:na scianie w sypialni:cool1:sasiadka wyniosla go do ogrodka.....poszedl se ..moze do domu wraca:hmmmm::diabloti:
-
czesc skaczaca:diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Czesc Zonkilku..strasznie mi przykro:-(.....trzymaj sie kffiatku:calus: -
aaaaameeeeennnnnnn:diabloti:
-
no dobra....przyznaje sie...wypilam wczoraj dwa kieliszki wina:cool1:Nie czulam sie pijana, kaca nie mam ale zeby zaraz delirium:crazyeye::crazyeye:...widze snieg...za moim oknem widze snieg....zamykam oczy i otwieram oczy i wciaz go widze:placz::placz:juz sie nawet uszczyplam..bolalo kurde i dalej go widze..tak sobie pada i pada takie biale platki...rozumiem biale myszy, slonie nawet ...ale zeby zaraz snieg:crazyeye::shake:
-
Bokserka Pozi - już we wspaniałym domu w Warszawie!!!
agbar replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Pdniose cie sliczna.... -
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]poza tym wiesz co jeszcze mnie dogrzewa...[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ja wiem:multi:jaaaaaaaaaaaaaaa wieeeeeeeeeeeeeeem:multi: dogrzewa cie pan C i Ozzy:evil_lol::evil_lol:
-
kurde..ale morduchy fajniste...takiego eeee''wlasciciela'' to faktycznie jak Atlandyta pisala przez kolano :shake:
-
[quote name='malawaszka']wow Dilerowa gratuluję - zgarnęłaś niezły numer :evil_lol:[/quote] numer to byl wczoraj jak ogladalismy ''milionerow'':shake:........WYGRALAM!!!!:crazyeye: nie znalam odpowiedzi na dwa pytania ale przy kolach ratunkowych dalabym rade i znalam odpowiedz na pytanie finalowe.....chyba zagram w totka:roll:
- 78403 replies
-
macie telewizora ..dziewice:grins::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/190/5d48c7bf115dd59f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]witaj :hand: napisałaś 50 000 post w Naszym blogasku [/COLOR][/FONT][/B][/quote] noooo baa....a kto go mial napisac jak nie JA:B-fly::B-fly::B-fly: :diabloti:
- 78403 replies
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
ho ho ho..to juz znamy cala rodzinke:multi::multi: Ale dzieciaki to masz fajniste..takie ...radosne:loveu: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to teraz macie ino panoramiczny obroz :grins: .....a wszystkie psy to jamniki :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]witanko :hand::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]ino panoramiczny:evil_lol: a wszystkie ludzie siakies niskie:evil_lol: witaj...dziewico:roll::evil_lol:
-
nic nie pilam....a mam omamy:crazyeye:.....wyjde i wroce... wrocilam...dalej mam omamy...:roll: Robaczyca tys sie spsula:placz:
-
dzien dobry piekna :loveu:i pewnie piekniejsza nawet jak po fryzjerze....aczkolwiek roznie to bywa:roll:
-
halooooo ryczace ....eeee pietnastki:hmmmm::diabloti:
-
Witajcie niewiasty:diabloti: my szarpali w sklepie za ten TV:evil_lol:az sie wydluuuuzyl.....
-
hihi pomoglam im po ludzku czyli po polskiemu:evil_lol: chlopczyk sie tlumaczyl ze caly czas myslal o tym ze nikt tu po ludzku nie gada a chcial spytac czy nie gadam po angielsku bo on po angielsku perfekt a wie ze Niemcy czesto tez....no i taki mu caloksztalt wyszedl....co mnie wcale nie dziwi bo mnie tez to kiedys spotkalo:diabloti: Pamietam jak mama poslala mnie po pol kilo maku...stalam w kolejce w drogerii po jakies cuda i myslalam o tym maku..jak sie mnie chlop spytal uprzejmie- ''prosze bardzo??'' to mu powiedzialam:''Pol kilo...'' tylko za cholere nie wiedzialam czego.....mydla?Proszku?podpasek...??:evil_lol::evil_lol: lece rozpakowywac zakupy i podziwiac nowy telewizor bosmy sie szarpli:evil_lol:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:kudlata jest................................... KUDLATKIEM buhahahahahhahaha:evil_lol::evil_lol: -
znajde cieeeeee....znajde cieeeee i znowu pokocham:diabloti::loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]powiem więcej ......jest bardzo dobra :razz::razz:...piesu też smakowała :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]mój pies nie śpi w łóżku[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]mój pies nie żebra przy stole ....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]pisać dalej:razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] pisac:multi::evil_lol:
-
pies z ukochanym sznurusiem:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/204/686f10d4fc65ed3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/188/c053f1b473b92a72.jpg[/IMG][/URL]