-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
psa tez Wam pokaze...dzis tylko lezacy bo nie mial biedak sily ganiac....:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/198/7759a41d35cd17cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/198/df048505eed2dff0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/198/0fcb0fb1435da583.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/187/0daa281812a3957e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/185/08a9a67551e78487.jpg[/IMG][/URL]
-
macie kfffiatka....sama se go zasadzilam...:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/198/b67e8dd8eda7a922.jpg[/IMG][/URL]
-
uprzejmie informuje ze z racji zmiany czasu pogoda oszalala....mielismy dzis eksplozje lata:multi:caly dzien grzalismy sie na tarasie,opalilam sobie ryjok ,lapki a nos to mi sie nawet spalil chyba z leksza hihi:evil_lol:bylo ponad 20 stopni:crazyeye:teraz jest 18:crazyeye:..idziemy rozpalac grilla...obym sie rano nie obudzila i nie okazalo sie ze zima wrocila:roll::evil_lol: Dili lezal z wywalonym ozorem dopiero niedawno odzyl.... sciskam Was mocno i ide sobie:hand:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:diabloti::diabloti:tej co zajęła piesu miejsce .....wydrukuj postaw przy cukrze :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] mowisz o tej podusi z napisem ENGLAND:crazyeye::eviltong::loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:ogladał Madagaskar ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images27.fotosik.pl/184/a387072169941df8.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Powiem Ozzulkowi że dzielnie Dilski ćwiczysz :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images27.fotosik.pl/184/f9175680acd284fe.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] wygina smialo cialo:evil_lol: gdzie mu tam do Ozzulca:roll::evil_lol:
-
[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/1970/p3280022zb9.jpg[/IMG] obwoluje sie matka chrzestna:diabloti:bom ja to imie wymyslila:evil_lol:
-
gdzie lazisz gupia?:loveu:
-
a moglabys uscislic czego mam sie bac??:hmmmm::diabloti:
- 78403 replies
-
:roll::roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/196/9924a64305cdec5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/184/1410f3df0b90fe4f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/184/f9175680acd284fe.jpg[/IMG][/URL] koniec....wiecej nie ma bo sie przyzwyczaicie:diabloti:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/184/243f978cfc23f976.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/184/a387072169941df8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/184/5dd81421cab2a13a.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][SIZE=3]UWAGA:diabloti:WYDARZENIE NA SKALE SWIATOWA:diabloti:[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]BEDA FOTY PSA:diabloti:[/SIZE][/B] [B][/B] cos dla Ali:evil_lol: [B][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/185/13fe180aa2d768a8.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B] przytualnie sie do drzewa poprawia nastroj....namawial,namawial i namowil..jakby pomoglo:cool1: [B][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/184/d8ff8776403cd8cf.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B] to nie jest cygaro:diabloti: [B][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/184/87853f4c6cdf1fed.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B] zamyslony:loveu: [B][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/185/53d6573aa4bb53ea.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B] fafelki potargal wiatr:evil_lol: [B][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/184/d180b202adf8f837.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no ale jakież mogabym zadać inne pytanie :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] no wlasnie:roll::evil_lol:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No grymasku bo tak grymaskujesz od samego rana :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ja nie grymaskuje...ja sie uzalam nad soba:cool1::diabloti:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]ALA! Rany Boskie! Ja z wami nie moge:loveu:....ide do garóff pa :hand:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czego z nami nie mozesz???:diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Dobry dobry grymasku [IMG]http://yelims1.free.fr/Amour/Amour37.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] ze kto:crazyeye:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]jak pokazasz jej sledzia to i slina się znajdzie ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] sledzia chwilowo brak.....ale grzybkow mam sporo....:diabloti:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Nio...jak się lepiej masz od tego poczuć to pewnie że posmyram[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green] [IMG]http://yelims1.free.fr/Amour/Amour48.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic] [COLOR=green]Buahahahah....sorki nie było takiej tylko z pleckami [/COLOR][/FONT][/B][COLOR=green][B][FONT=Century Gothic]:evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] nooo jak nalegasz to przedluzeniu pleckow tez mozesz smyrac:diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Jak kcesz to moge wedle życzenia[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-455.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] a posmyrasz mnie po pleckach tyz?:razz: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]też widziałam GG :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]musi przejść .....mi już przechodzi ;).....u nas to pomaluśku bo musi zejść z 3 ......:roll:.....[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] nie chce powolusku...chce jush:cool1:natychmiast:cool1: [quote name='Alicja']:multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi:jedź do Loluni i obślimtaj ją tysz od mnia ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie wiem czy mam tyle sliny:evil_lol:
-
dzien dobry.......a przynajmniej tak sobie zycze...wrecz zadam:cool1:
-
[quote name='lolka75']:calus: No co Ty Agniesiuniusiuniu:calus:.... nie dolkoj tak:shake:...scesz prozaka:cool3: (u mnie Ci tego dostatek;)). Abo cho na jakiegos drina:diabloti:[/quote] witam cie Loluniuniu:loveu:.....nich no ja zerkne ile to ja tych km do ciebie mam....bo zapomlam:cool1::diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No so ty....oć ciumknę cię na dobry poczatek dnia [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-348.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nie obslimtasz mnie za bardzo :razz:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:ino co by z tego się coś nie wykluło ;)[/B][/COLOR][/FONT] :razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:....aaaaaaaaaaaaa...........[/B][/COLOR][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=red][B]no to Oć ciem też utulkam [IMG]http://www.pic4ever.com/images/bighug.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [/quote] mowilam nie dzwigaj tych ciezkich siat...popatrz jak ci rece wyciagli:shake::diabloti:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ja tak skromnie dzis: dzien dobry wszem i wobec......:p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
witam ciem:multi: