Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Ja myśle ze może jeszcze jakieś Markety , przystanki autobusowe , tramwajowe :razz::razz:...a prasa ....:hmmmm: te ogłoszenia są tak maleńkie że ktoś musi specjalnie szukać aby je znaleść [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]przerabialam to w GW :cool1:....jedynie kącik adopcje jest widoczny [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] to zrobic duuuuuze...a moze uda sie jakiegos wrazliwego redaktora przekonac zeby cos wiecej skrobnal....
  2. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]myślałam o tym.... nie mam pojęcia jakie gazety są poczytne w tamtych okolicach.... :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]szukałam na stronie FAKT ... ale nic nie ma o dawaniu ogłoszeń... cholera.... [/COLOR][/FONT][/B][/quote] hmmm..z racji iz nie korzystam to tez nie wiem...ale pomyslalam o Dzienniku Zachodnim....ma lokalne wydania i jest dosc poczytny...
  3. a moze ogloszenie w prasie???? Jesli stwierdzicie ze tak,chetnie pokryje koszty...tylko tak moge pomoc...:shake:
  4. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']:eviltong::eviltong: malownicze, nie malownicze...dawaj fotki:p[/quote] jak juz sie upierasz to moge pstryknac opakowania z nasionkami:diabloti:
  5. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']Czesc Agunia malunia:loveu: zycze wsiego najlepszego......z kfiatkami....tylko wez ze soba armate na te osmiolapy. Ja jak zobaczylam jednego na scianie to w ten dzien skonczyla sie praca w ogroku:shake:. A jak juz posadzisz te roslinki to dawaj foteczke:cool3::loveu:[/quote] nie mam ostatniego natchnienia do robienia fot......:shake: ale jak mnie natchnie to ci pstrykne..szczegolnie te nasionka siedzace w ziemi moga byc malownicze:evil_lol:
  6. achhhh moj chrzesniak wyrasta na prawdziwego don Juana:evil_lol::loveu::loveu:
  7. agbar

    Anioły i Demony

    czesc Karolinka tralalinka:loveu: kupilam kfffiaty i nasionka:diabloti:bede rozsiewac:diabloti:bede szalec w ogrodecku:multi:
  8. oto i jestem tadam:loveu:
  9. czesc szpilotrony patrony wrony:diabloti:
  10. Pysiowa...zdrowia...bo bez zdrowia to cala reszta o doope roztrzasc:):loveu:wszystko inne masz wiec zycze tez po prostu oby zawsze bylo jeszcze lepiej..bo nigdy nie jest tak dobrze zeby nie moglo byc jeszcze lepiej:loveu:
  11. hej kobieto zeglujaca nie zeglujaca :diabloti: opowiedzialam ci cos u mnie...malo smieszne ale chcialas to masz:cool1::diabloti:
  12. witam:hand:nie masz natchnienia do sprzatania:razz:bo moze bys mogla mi pomoc...albo chociaz zmobilizowac:cool1:
  13. ja wiele zniese.....na garbie moge ciezary dzwigac....wysluchiwac placzow i lkania,moge doradzic.....ale glupota ludzka przyprawia mnie o dreszcze,o slabosci,o mdlosci....ja wiem-kazdy czasem robi glupoty....ale niektore jej objawy powinny byc karalne....ja tez robie rozne dziwne rzeczy,np, jak kolega maz podlacza zmywarke i odkreca to tam kolanko pod zlewem czy jak mu tam i ma podstawiona miske na wode kapiaca i prosi o jej wylanie to chlupam ja do tego wyzej wymienionego zlewu i mam zdziwiona mine ,jak kolega maz pyta czy ja naturalna blondi jestem...:cool1: to tylko taka dygresja byla..... mam znajoma.....chyba powiem mialam..jeszcze jej nie zabilam ale moze ja piorun z jasnego nieba pierdutnie niebawem...zakochana taka w Dilerku mym osobistym...ze on madry taki,i posluszny taki jest,i przylepka taka do glaskania i w ogole och i ach:loveu::angryy:to se kupila psa.....w paski jak moj,bokseropodobny jak moj.....po 4 miesiacach stwierdzila ze ten pies jest GLUPI:mdleje:...no nie wiem,moze sie od niej zarazil...a gupi jest bo: -nie slucha -szczy w chalupie -gryzie papcie -pozera gazety -ucieka na spacerach -za czesto chce na spacery -szczeka -wyje jak jest sam -wlazi do lozka -nie lubi sie przytulac -nie umie sie nauczyc podstawowych komend powiedziala mi to przez telefon.....chwala ci panie za pana Bella ze wymyslil telefon, bo jakby mi to w twarz powiedziala-zabilabym...zabilabym cipsko glupie bo na koniec powiedziala ze go oddala do schroniska:angryy::angryy::angryy:i poszuka se madrzejszego:angryy::angryy::angryy: ja nie wiedzialam ze ja znam tyle inwektyw:diabloti:.....na kawie,cukrze i mleku zaoszczedze to pewne bo nie sadze zeby sie tu jeszcze pojawila...... jedno wiem,ze gdyby glupota miala skrzydla to moja tfu,kolezanka latalaby jak golebica..... zadzwonilam do schroniska,na szczescie psiak ma nowy dom u osoby ,ktora go z pewnoscia nie skresli bo jest szkoleniowcem psim... a tak w ogole to milego dnia,drogie kolezanki:loveu: se bylam na zakupach ,se nakupilam kwiatkow, se nakupilam ziol, se nakupowalam bele czego bo musialam se humor poprawic...teraz czekam az sie B. straci z domu zeby to z auta wyladowac.....po co ma sie chlopak stresowac:cool1::diabloti:
  14. [quote name='Vectra']Dzwoniłam do lecznicy Kano dochodzi do siebie ... ale nie jest już pięknie , badania krwi jak pisałam dobre ... RTG tragiczne :( Kano ma bardzo powiększone serce .. tak że leży już na mostku Do tego przy sercu jest guz , ogromny guz , wielkości dużego jajka , uciska na tchawicę ... tchawice jest w bardzo nienaturalnym położeniu.Z stąd te krztuszenia , drgawki i problemy w utrzymaniu równowagi. Reszta wnętrzności też zaatakowana , przez małe wredne guzy.Które go wcinają i dlatego chudnie. Robili powtórkę RTG by wykluczyć błąd .. Te guzy go atakują w zastraszającym tempie :( z badania na badania jest gorzej Teraz czekam na wyniki biopsji ... a to trwa niestety długo. Nie wiem co robić :([/quote] kochana...przykro mi:-(......moze tak nieco gornolotnie ale serce ci podpowie......pamietaj ze nie jestes sama....
  15. no no no no....robaczyca odmienia swe zycie...przepoczwarza sie:diabloti::loveu:
  16. to ja przyjde jak bedzie Los Angelos:diabloti:
  17. ile ty tych domkow szukasz:hmmmm: bo nie ma cie i nie ma.....
  18. widzialam......................jajka:diabloti: dzien dobry:hand::loveu:
  19. dzien dobry moja mila..... natchlas mnie ...bo nie mialam pomysla na zarcie:diabloti:
  20. dzien dobry szpilki:diabloti: [quote name='dbsst'] niewiasta ze skleroaz :roll::evil_lol: [/quote] wiem:multi:wiem:multi:wiem....ze nic nie wiem :cool1::diabloti:
×
×
  • Create New...