Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='apple'][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-464.gif[/IMG]...............................[/quote] mam nadzieje ze przejdzie...bo zaczne szukac jakiejs suchej galezi...zywej na mnie szkoda:cool1:
  2. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Teeee Dilerowa zepsułaś się czy co?:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cos w tym jest.....cierpie od paru dni ....przypetalo sie dziwne uczucie..jakas niska samoocena,brak poczucia wlasnej wartosci i ogolnie nie czuje sie potrzebna..... [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/studsmatta.gif[/IMG]....wstawaj :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] melduje zem wstanieta :p [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No fłasnie wstawaj [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-413.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic] [COLOR=green]ooooo wstała bo się gg zpaliło[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] szpiegu tyyyyyy:loveu:
  3. [quote name='Vectra']wpadłam podrzucić twego blogaska kochanie :diabloti:[/quote] na twarz padam z wdziecznosci:diabloti: hej hej Effcia:multi: [quote name='evaxon']hej hej Agnieszko:multi::multi::multi:[/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]cze ruro :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czeeee torebciu:loveu: [quote name='lolka75']halo, halo....co tu tak cicho? POBUDKA [img]http://www.invision.smileyville.net/smilies/anv (8).gif[/img] :loveu: piesio sce siku:roll:.... a i inne takie czekaja u Cia na kafke :p(juz druga bo pierwsza u Ali R. wypilim:loveu:)[/quote] my tez juz wypilim..musze przystopowac z ta kawa kurna.....moze bezkofeinowa zaczne pic...tylko po co:hmmmm::evil_lol: [quote name='malawaszka']guzik prawda! ja nie muszę i nawet jakbym chciała to nie umiem :placz:[/quote] ja bym chciala czasem pospac do 10....ale jak tam poleze dluzej to potem taka rozmamlana jestem:roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hand: elo :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] eloooooooooooooooooooooooooooooo:loveu:
  4. agbar

    Anioły i Demony

    czesc pustelniku:pto masz tak jak ja...dlatego sie tak zakochalam w tej mojej wsi...:loveu:
  5. Melduje ze zyje...:grins:
  6. Ja mam dzis od rana perfumowanie:roll: Witam cie Waszencjo cieplo i serdecznie:multi:
  7. dzien dobry niewyspana:loveu:
  8. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]sprawdź czy mu trąba nie urosła :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol: juz wiem o co sie potklam:evil_lol: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]otóz to:evil_lol:........przyjdzie czas jak bedziesz musiała wstawać i bedziesz sie modlić co by pospać do 7 :lol:. Uwierz mi......korzystaj póki mozesz:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] zeby to sie dalo wyspac na zapas:roll:
  9. u mnie tez slonce niesmialo wychyla ryjek zza mgly....:multi: dzien dobry:loveu:
  10. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Czeee nieśpiaca Dilerko.:loveu:....ahhhh jak ja bym chciala pospac......was nic nie zmusza do wstawania a same się tak męczycie...oj dziuszki dziouszki[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja sie tam nie mecze...lubie wstawac o swicie.....bo nie musze hihi:evil_lol:
  11. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hmmmm: no paczaj ....a ja w końcu poożyłam się z powrotem na Ozzulkowe wyrko ...a teraz cza by wyjść na jakieś siq ;).............ze psem :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] my juz bylismy....bladym bardzo bladym zamglonym switem...ale bylo cicho o matko..tak cicho ze wydawalo mi sie ze Dili tupie jak slon:evil_lol:
  12. [quote name='Alicja']:p[FONT=Arial][COLOR=red][B]dzień dobry :loveu:....chciałam zrobić wpis o 5...potem o 6.30 ale uznałam ze Was nie będę budzić :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]U nas za oknem słoneczko :loveu::multi::loveu:..tylko chyba jeszcze zimno :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] trza bylo pisac....jakos nie spalam i mi sie nudzilo...:evil_lol:
  13. dzien dobry:multi:to miasteczko to wlasciwie calkiem spore miasto a na zdjeciach jest tylko jego stara czesc zachowana w doskonalym stanie a zowie sie ono Heidelberg... Sniegu ni ma....:multi:na razie:roll:jest mgla ale z kazda chwilka gdy unosi sie bardziej do gory widac przeswitujace promienie sloneczne...byc moze jest szansa na wiosne......
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:to te Twoje nowe okienka ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images24.fotosik.pl/184/81e54081e9a433e9.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [CENTER][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_4_5.gif[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] ladne prawda:loveu::diabloti:
  15. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']a jakze by inaczej:loveu: a co Ty taka ogrodniczka:loveu::evil_lol:.[IMG]http://www.pic4ever.com/images/157fs409780.gif[/IMG]..ja nie lubiam ciapciac sie w ziemi...a jak mam glebe za pazurami to mie ciarki przechodza....no i jeszcze po gruncie laza takie jedne co jak je widze to mdleje[IMG]http://www.pic4ever.com/images/2mpe5id.gif[/IMG] wlasnie....co te nasze czworonozne stfforki sobie o nas mysla:shake:[/quote] bo moja droga ja do prac ogrodowych rekawice zakladam:diabloti:i nie mam gleby w pazurach.....:evil_lol:
  16. [quote name='lolka75']jakie piekna widokowe widoki[IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/girl (3).gif[/IMG] a tera poka te zdechle kffiatki...moze cos sie da zrobic[IMG]http://www.pic4ever.com/images/Drbarbie.gif[/IMG][IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/ill (5).gif[/IMG][/quote] musialabym snieg odgarnac a mnie sie nie chce:diabloti:
  17. [quote name='shanti']Jesoo, ja bym dziś brała na hotelik pół schronu, ale co dalej? Domy, domy i jeszcze raz domy potrzebne....A my w dodatku działamy na razie "na dziko" i bez planu.[/quote] wszystkim na raz nie da sie pomoc,trzeba sie skupic na pomocy pojednyczym psom, jak widac na przykladzie Rogera mozna i daje to jakis skutek.
  18. agbar

    Anioły i Demony

    czesc Lolkowa:loveu: u mnie tez zima...cuuuuudna:diabloti:przysypalo mi kffiaty..mam nadzieje ze sie podniosa..... ja tez calymi dniami gadam do psa...ale jak widze czasem jego spojrzenie to sie zamykam:evil_lol:
  19. czesc moja mila:grins:
×
×
  • Create New...