Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=red]nie śmichaj wypiłam 1 piwo :oops::roll:......WC reserve :diabloti:....mam nadzieje dziś spać :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a pisałam wam jak Ozzy wyskoczył na Policje??[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nieeeeeeeeeeeeeeee nie pisalas...dawaj:evil_lol:
  2. wzrok dziki....suknia plugawa:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/196/6acbeb24fa1f8fd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/217/d5c446d2dcf7226a.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]tam gdzie jest dziurka z piszczałką wetknij drucik :p...przestanie piszczeć [/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol::evil_lol:[/quote] co by mu sie ten drucik potem gdzies nie wetknal:cool1::diabloti:
  4. no no no Pysiowa....jakiez ja tu foty widze pikne:multi:
  5. Japkowa....twardym trza byc a nie mietkim:loveu:
  6. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]qwa wsiakłam u Dilskiego na WC ......zaraz wrzucam :razz::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:
  7. z ukochana:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/196/1912e96f45021455.jpg[/IMG][/URL]
  8. nowa milosc Dilskiego [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/217/30e98013879a77f0.jpg[/IMG][/URL] co mi na mozg padlo zeby mu kupic piszczaca pilke tego nie wiem:roll: chyba mu ja przegryze:cool1:
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no so ty ......zaszczy wyro :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='lolka75']cewnikowac:diabloti:[IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/girl (16).gif[/IMG][/quote] bardzo Wam dziekuje drogie kolezanki za troske:roll::cool1::diabloti:
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:byłam u gupecka :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]pocieszenie nic nie da :shake:.....cza czekać ........ale złość na samego siebie nie minie .......najlepsze jak w domu schodzą mi z drogi :razz::razz:tylko ten mały beżowy sie nie opierdziela :evil_lol::evil_lol:........dam fotki .....kijowe ale są ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] dawaj....:loveu:
  11. [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu:przecie mówiłam że Cioteczka koffa [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images33.fotosik.pl/217/53565b9452602bf7.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a Pancia pampers na doopalonka :evil_lol::evil_lol:......:glaszcze: wiem ....boli .....miałam kiedyś zapeleni jakiś miedniczek czy kij wie czego :cool3::cool3:bolało jak 105 :angryy:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nooo boliiiiii jak skurrrrrrkozjad:cool1:znaczy teraz juz lepiej bo mi cos dali...A to cos dali mi w zastrzyku..a ja nie kocham zastrzykow,boje sie panicznie...chyba prawie zemdlalam:cool1:w ogole mi nie bylo wstyd jak Bartus powiedzial zem z zawodu pigula....:roll:Jakos wole stac z tej drugiej strony strzykawki:evil_lol:
  12. Dementuje pogloski jakobym krzyczala....na psa badz czlowieka...ja mam taki donosny glos po prostu:roll: karmidlo pelne...a co spadnie na dol tez zjada taki jeden brazowy potfur:evil_lol: nabawilam sie zapalenia pecherza..wyladowalam na pogotowiu z goraczka prawie 40 stopni....teraz sie bycze w loczeczku a Bartus sie mna opiekuje.Dili tez:diabloti:
  13. wieczorowa pora witam cie Zonkilu:multi:
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a wiesz ze Cie Małpo kochom :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]...kurde ale serio tak mi wsio siadło ze naprawde nie wiem co robić ....tutaj już chyba nic sie nie da ....teraz czekać[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]...i dlatego kiedyś napisałam ze dziękuje że moj Harley umarł bo wiem gdzie jest ...a tutaj cały czas myśle o tym kudłatym lizaku ....gdzie jest , co robi , gdzie śpi , co je , nie da mi to spokoju .......nie wiem co jeszcze możemy zrobić ....[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Alicja wiesz ze ja nie pocieszam...bo nie umiem......wiec powiem tyle:teraz trzeba czekac..... mozesz tez isc do mnie zobaczyc jakie brednie Dili wypisuje.....:diabloti:
  15. pancia w kibelku znowu biedna .....to pokaze Wam co z panciem robilismy tydzien temu w niedziele..... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/196/d897f88f64b45d24.jpg[/IMG][/URL] pancio tworzyl a ja przynosilem patyczki.....przynosilem a wynosilem to chyba zadna roznica:hmmmm:....
  16. halooo cy ktos nas jesce kochaaaa [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/217/53565b9452602bf7.jpg[/IMG][/URL] moja gupia pani sie pochorowala:shake:juz wczoraj byla jakas dziwna,marudzila jak nigdy....a na siq to czesciej niz szczeniak chodzila...pol nocy spac nie moglem bo tuptala tam i z powrotem....a mowilem, powtarzalem : nie idzmy na spacer jak pada,ja nie lubie, ona wcale a mimo to ciaga mnie dwa ,trzy razy dziennie..co za baba....ja w ogole tych kobiet nie rozumiem:roll:jak sie zapieram lapami w przedpokoju to chyba cos znaczy no nie????Zawsze im sie wydaje ze wszystko wiedza lepiej..nie zebym znal specjalnie duzo kobiet ale te co znam to...porazka....Biedny ten moj pan...a jak wczoraj na niego nawrzeszczala..o ranyyyyy...na mnie tez zreszta:oops:..nawciskala cos w ziemie,widac tego nie bylo, a potem stala i patrzala...to pomyslalem ze zgubila, albo zapomniala gdzie to schowala....no to wykopalem:roll:i chryja....o jakies nasionka:niewiem:Ze ona sie stara a MY NIC...jakie nic sie pytam grzecznie ??jakie nic??? nic to by bylo jakbym nic nie robil chyba....no nie?????potem mnie wlokla za soba i pokazywala gdzie te nasionka i mowila ze tam nie wolno kopac...chyba nie lubie tych nasionek,niech no tylko pancia nie widzi zaraz je przegonie:evil_lol:....znikam bo slysze ze tupta...ale ja tu jeszcze wroce:razz: Wasz Dili
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]nic nie wiadomo :shake:....chyba tam dziś byłam :hmmmm: no taaa przecie pisaam że JU ma konkurenta ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]buziolek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] :calus: [FONT=Arial][COLOR=red][B]u Dżapkowej na blogasku :evil_lol::evil_lol:byłam Dżapkową pocieszyć :calus:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]A tak serio to przerosło mnie to wszystko :shake:.....ktoś powie to [U]tylko pies[/U][U]AŻ PIES[/U] któremu coś obiecałyśmy .....i teraz mamy wyrzuty sumienia ...i naprawdę źle mi z tym jak ktoś źle odczytuje moje słowa , moje intencje :shake::shake:sama nie daje sobie z tym rady nie jestem na tyle odporna ......kończe tu temat Kudłaczka ...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]....goowno prawda to [/COLOR][/FONT][/B][/quote] TO JA:multi:JA zle odczytalam intencje:multi::diabloti:ale juz se dalysmy po szlagu i oki:evil_lol::loveu:
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]są 3 rodzaje ogłoszeń więc na pewno w którymś się to bardziej rzuci w oczy ...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]nie możemy sobie pozwolić na wywalenie już tych wydrukowanych bo szkoda i materiału i pracy ...a robiłyśmy to wszystko na gorąco , kiedy jeszcze emocje dyktowały warunki ....najważniejsze by było [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=red][B]tych ogłoszeń[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B] ich jak najwięcej [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B]...w dobrych punktach tych punktach tych miejscowości [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] dobra...dobra..poddaje sie....
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Aguś w ogłoszeniach jest wzmianka o Nagrodzie.......:razz:;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] zauwazylam:cool1:chodzi mi jednak o podkreslenie slow NAGRODA....czyli zwykly chwyt marketingowy.....cos co przyciaga oko.Niestety wiekszosc ludzi predzej zwroci uwage na NAGRODA niz informacje ze zginal pies i pomoz szukac tak za darmo.....
  20. Magda przestan!!!! Jakbym byla blizej to bym toba potrzasla.....przestan sie nad soba pastwic,jakbys wiedziala ze sie przewrocisz to bys sie polozyla..... Co do ogloszen.....swietochlowiece z tego co pamietam slynna z kilku hmmmm bardzo ciekawych dzielnic....:cool1:Jesli bys sie zdecydowala na te ogloszenia w gazecie zacznij od slow: ZAGINAL PIES!!NAGRODA!!!!! cos w tym rodzaju....nie chcialabym urazic nikogo kto mieszka na Pasnikach czy Lipinach bo sama mam tam znajomych( notabene poinformowanych o Kudlatym)ale mieszka tam sporo takich ,ktorzy oddadza go za butelke ...juz nawet nie wodki a wina marki wino....
  21. Franio miszczem gupich min buhahahaha:loveu:
  22. [quote name='malawaszka']buuahaha a co on się taki okrąGLUTKI zrobił??? :evil_lol::loveu:[/quote] gdzie okraGLUTKI??:crazyeye::razz::diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:Nasz Diluś [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images34.fotosik.pl/216/f31ec1fee893b7e9.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]jestem ....ale jakoby mnie nie było :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote]Wiem Alunia...wiem...i trzymam lapki [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Aguś to zdjęcie Dilera jest boskie :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] mersiiiii:oops::loveu: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahahahaaaa.....i jak przemyciłaś to do ogrodu bez wpadki :razz::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj Aguś:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] przemycilam....cicho i podstepnie,niczym don Pedro z krainy deszczowcow przemykalam pod scianami.......a potem ryklam w glab chalupy: -teeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....mezu kochany ile mam czekac az mi w koncu te taczke na kwiaty poskladasz....dwa tygodnie tu juz lezy:mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol:i takie tam ozdobniki,ze jak ja go o cos poprosze to czasu nie ma,ze nie slucha jak do niego mowie itd itd.....ze mnie piorun nie trafil na miejscu:diabloti: poskladal...a ja napchalam kwiatow.....nie pytal juz kiedy kwiatki kupilam bo pewnie sie bal...:evil_lol::evil_lol:i tak nam wyszlo....: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/216/c75161df5fb4b038.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:shake:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B] w GW jest ograniczona ilość znaków ....zgłoszenie trzeba oddać do środy , aby ukazało się w piątek i na dodatek bez foty :-([/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]nie wiem jak DZ...ale tam nawet nie kojarze takiej rubryki ...a wtyków tam nie mam ..poza tym są wkładki na dane miasto i trzeba by załatwiać w miejscu doc[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=red][B]elowym ....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Jedynie co można to spróbować dzwonić czy by się nie zgodzili na jakies wyjątki ....[/COLOR][/FONT][/B][/quote] jest rubryka zwierzeta i rosliny ,nie trzeba w miejscu docelowym tylko przez neta, nie mozny chyba tylko dac obrazka...ale nie jestem pewna nie wiem jak w dzienniku ale w GW mozna wybrac trzcionke, wyroznienie itp....tez przez neta....
  24. halooooooooo jest tu kto?? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/216/f31ec1fee893b7e9.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...