Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]taaa... a napisz.... bez kopiowania :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]"Panie Stanisławie nie robi mi pan łaski" :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie znam pana stanislawa....:cool1:ale moge napisac ze ty mi nie robisz:razz:
  2. [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][/FONT] [/CENTER] [B][FONT=Arial][COLOR=red]koffam Mojego TZta :loveu::loveu:za całokształt i za to ze nas nie zostawił na lodzie tak jak chwilowy Pan Kudłaczka[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] macie taka zime ze skutem lodem wsio:crazyeye::diabloti:
  3. koniec czekania kochani;) ODNALEZIONY!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi: dziewczyny napisza wiecej pozniej, psiak jedzie do hoteliku:multi:
  4. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A co otwierasz własną nocnikownię:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj Ago ze śmiesznym psem:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Witaj...otworze platna nocnikownie:razz: [quote name='BeaC'][URL]http://images34.fotosik.pl/217/2f761d1d39d8eef1.jpg[/URL] [COLOR=darkred][B]widzę:crazyeye: widze:crazyeye::crazyeye::crazyeye:WIDZĘ:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]myszokiszke:eviltong::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]hej pęcherzowata kobito[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]fajnie jest mieć osobisty swój własny ogródek:razz::razz::razz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]Mój G tez patrzy na mnie jak na wariatkę, jak się pytam czy ..............mogę kupić jeszcze jeden krzaczek???[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B][/quote] echhhh..zeby tylko jeden.....ja nakupilam bratkow(uwielbiam bratki) i nie mam ich gdzie powpychac :evil_lol:wiec teraz bede grzecznie pytac czy mozemy kupic jeszcze pare doniczek...a przy okazji kupowania doniczek na pewno kupie jakiegos kwiatka albo innego badyla...:roll:wiec na pewno braknie mi miejsca i bede musiala dokupic doniczek a przy kupowaniu doniczek wpadnie mi oko jakis kwiateczek badz badylek i na pewno braknie mi doniczek.....:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: dzien dobry moje najmilejsze...moj pecherz postanowil zasnac ...spi juz od nocy i na razie nie daje bolesnych znakow zycia...mam nadzieje ze jego bunt sie zakonczyl ...jestem gotowa do negocjacji i ustapienia mu we wszystkim...byle sie juz nie odzywal...:roll:
  5. [quote name='LeCoyotte'] taki przykład to żaden przykład na użycie CSa tylko przykład głupoty:diabloti: tak samo można podać przykład metody "bęcki za bęcki" po której użyciu delikwenta trzeba zbierać po okolicy do jednego worka koloru czarnego:diabloti: [/quote] Wlasnie jako przyklad glupoty , czy tez slepej wiary w slowo pisane ten przyklad podalam;) [quote name='eria']czy ktoś mnie uświadomi co znaczy skrót CS i OE ??? :roll:[/quote] CS juz widze Tangerine wyjasnila :) OE to Obroza Elektryczna
  6. dzien dobry...niech sie stanie:cool1: faktycznie pogoda do doopy.....
  7. bylam....znaczy jestem..zdazylam uwidziec nowa stara pilke denatke:roll:
  8. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75'][SIZE=4][COLOR=indigo]Och dziewczynki kochane...normalnie sie wzruszylam:oops::loveu:....skad wiedzialyscie:niewiem:.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#4b0082]Baaaaardzo dziekuje za zyczenia:loveu:. Ide sie poryczec ze ktos pamietal:roll:. Jestescie kochane Zabki najsliczniejsze milusie i kochaniusiane[IMG]http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/quote] ochhhhhh jestem najsliczniejsza i milusia ochhhhhh:loveu::diabloti:
  9. dzien dobry :hand:
  10. agbar

    Anioły i Demony

    [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]ZYCZE CI TYLKO JEDNEGO: MILOSCI:loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Milosci do siebie -abys prawdziwie kochajac siebie,nauczyla sie kochac innych[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Milosci do zycia-aby kazdy poranek wywolywal usmiech na Twojej twarzy juz samym faktem ,ze wlasnie nastapil[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Milosci do ludzi-abys od przyjaciol wiele oczekiwala jednoczesnie niczego nie zadajac, a nieprzyjaciol potrafila wprawic w zdumienie swoim postepowaniem wobec nich[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Milosci do przyrody-aby kazdy wschod slonca,zachod,widok ze szczytu gory powodowal w Tobie nieopisana ,dziecieca radosc.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#0000ff]NAJLEPSZEGO LOLUS:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. niechaj sie stanie........:cool1:
  12. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hmmmm: czyżbyś wołała Dilskiego :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] yyyyyy.......nie:oops:wolalam mojego meza....a uszy mial blisko mojej twarzy......
  13. przepraszam uprzejmie...czy wyscie se tu sikalnie zrobily:roll::evil_lol: Prosze sikac do toalety,jestescie duze i najwyzszy czas odstawic papmersy moje drogie kolezanki:loveu:
  14. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]mnie pan C. nie słyszy ....ogląda POTOP :diabloti:...[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a Bartusia obudzil jakis ryk..podobno piekielny:diabloti:...wyskoczyl jak oparzony i poszedl sprzatac w garazu:evil_lol:
  15. Ewcia...:-(kurcze...nie wiem co napisac... [I]On jest twoim przyjacielem twoim partnerem, twoim obrońcą, twoim psem. Ty jesteś jego życiem, jego miłością, jego panem. On będzie twój, wierny i posłuszny do ostatniego bicia jego serca. Ty jesteś mu winien zasłużyć na takie oddanie[/I] [I]autor nieznany......[/I]
  16. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]nawijaj kobieto nawijaj .....coś towarzystwo mało ruchawe :roll: dziś [/COLOR][/FONT][/B][/quote]no nawijalam..nawijalam do pana meza az sie nagle zorientowalam ze tylko pies mnie slucha bo pan maz zasnal....:roll:
  17. przyszedlam se cos nagadac...bo potem reklamacje som ze malo nagadane:diabloti:
  18. [quote name='asher']Waszko, ja wątek Blesa, do którego wkleiłas link przeczytałam, ale przestałam go śledzić, bo mnie też szlag trafił :roll: A jak słyszę mądre rady, że kiedy pies warczy, czy gryzie, to mu trzeba ziewnąć itp. to mi się nóż w kieszeni otwiera... :roll: Wiadomo, psy są różne, różny mają bagaż dświadczeń, ale dla mnie sa pewne granice, których psu nie wolno przekroczyć, sorry, w pewnym momencie kończy się "partnertstwo" i trzeba psu wyraźnie pokazać, że pewne jego zachowania tolerowane nie będą i koniec. A w międzyczasie można sobie ziewać, klikać, barować, odwrażliwiać itd. Sabina przestała się rzucać na suki dopiero, kiedy naprawdę się wkrzyłam za to i dalam jej jasny komunikat: "bęcki za bęcki". Barowanie, tłuczenie schematu zachowań zastępczych owszem, dało wiele, ale nie sprawiło, że Sabina przestała miec ochotę na dymienie. Dopiero jak zaczęłam ją za to dymienie kotłować, to się przecknęła, ochotę miała nadal, ale uświadomiła sobie, że chyba się to nie opłaca... ;)[/quote] taaaaa..znam taka jedna co ziewla psu jak jej zeby pokazal.......:roll:oczka przy ziewanku przymknela z rozkoszy i....ma miejsce na kolczyk w nosie...dosc spory kolczyk:evil_lol: hmmm...tez bym sie w sumie wqrwila... jak ja bym na TZta ryja darla a on by ziewal....:diabloti::evil_lol: do matki mej Vectry....:musze te zemste Bartusiowi pokazac:evil_lol:bede miala go czym szantazowac hihi:diabloti:
  19. [quote name='asher']Ja myślę, że jak ktoś dobrze zna swojego psa, bycie razem z psem sprawia mu frajdę, lubi swojego psa obserwować, lubi ze swoim psem współpracować w takiej, czy innej formie, to ta książka niewiele takiemu komuś da ;) Ale oczywiście przeczytać nie zaszkodzi. Oby z pewną dozą krytycyzmu, bo jednak trzeba pamiętać, że książkę napisał człowiek, a nie pies, więc w pewnych kwestiach autor może się mylić ;) Kilka lat temu, kiedy książka była jeszcze na etapie tłumaczenia toczyła się na jej temat bardzo ciekawa i wartościowa dyskusja na liście dyskusyjnej Dogobserwer, brala w niej udział m. in. tłumaczka książki.[/quote] niestety sa tacy ,ktorzy kazda ksiazke traktuja jak pewnik i wyrocznie (vide wielbiciele TD i pana Fishera) dla kogos kto nie ma doswiadczenia, badz szuka odpowiedzi na pytania ta ksiazka jest moim zdaniem odpowiednia.Ja choc uwazam ze znam mojego psa przeczytalam ja wrecz lapczywie i pomyslalam sobie: ''o ranyyyyy jakie to proste...'':evil_lol:MOJ PIES GADA...!!!nie w wigilie tylko ,a co dzien...od rana do wieczora...:evil_lol:
  20. Ja tez z calego serca polecam te ksiazke...Po przeczytaniu tej ksiazki z zachwytem obesrwowalam mojego psa jak ''gadal'' z innymi psami i z nami tez...niektore sposoby jak ziewanie,oblizywanie sie naprawde dzialaja...Biorac pod uwage ze Dili to zakapior latwiej mi bylo tez zaobserwowac kiedy ma dosc zabawy ,albo kiedy ma zamiar zjesc innego psa. Tytul to Sygnaly uspokajajace -jak psy unikaja konflikotow-autorka:Turid Rugaas
  21. pies moj osobisty ..tyz achhhhhhhhhhhhhhhhh:loveu::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/195/11e96ccf0d79a741.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/218/a5f9175985636bb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/218/c9fd790aaa59b187.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/218/988a487e0ea2bb29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/196/b086637edfac44bb.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...