Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. czeresnia mla osobista kwitnaca achhhhhhhhhhhhhh:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/218/d25cffef1ff09b0e.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:cool1:...siedziałaś w kiciu :crazyeye::crazyeye::crazyeye:......po nocy na spacerniaka Cię wypuścili :razz:....ino powiedz za co Cię wsadzili :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ano ..kiblowalam:cool1:a za co?? jak wszyscy- za niewinnosc:oops::diabloti:
  3. Alicja:crazyeye:ty jestes jasnowidzem.....odpowiedzialas klockowej zanim zapytala.....ja siem boje....:cool1:
  4. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]:roll: właśnie sie zastanawiam czy nie zrobić se urlopu w wariatkowie :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja nie wiem czemu ty sie jeszcze zastanawiasz:niewiem::diabloti: zrob se urlop zrob..na pewno maja jakies promocje...np. pasy do wiazania z pozlacanymi klamrami,drzwi bez klamek obite hebanem,elektrowstrzasy 4 razy dziennie!!w klimatyzowanej sali..i wiele innych:roll::diabloti: Baw sie dobrze:loveu:
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:to co robiłaś w nocy :hmmmm: no chyba nie .....siedziałas w ogródku i nie pilnowałas jak nasionka rosną :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] spacerowalam...siedzialam ale nie w ogrodku:cool1:
  6. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Buhahahahahahahaha......nie moge..........on serio tak śpi:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL="http://images23.fotosik.pl/195/3a95c1b9bcb3d0bd.jpg"]http://images23.fotosik.pl/195/3a95c1b9bcb3d0bd.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] serio..:roll:czasem tez tak: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/218/603ee3caa3ee879f.jpg[/IMG][/URL] albo tak... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/218/c69c2f9615bc074d.jpg[/IMG][/URL]
  7. :turn-l:hi hi hi Klockowa jest guuuupiaaaaa hi hi hi:turn-l:
  8. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A moja to pierwsza tak droga i podobno pierwsza tylko tak gniecie na watrobie:roll: z kazdą kolejną jest lepiej:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] potem to sie nabywa odruchu poprawiania wlosow :evil_lol:
  9. czesc udawaczko:grins:
  10. dla odmiany to teraz witam cie poranna pora:evil_lol::multi:
  11. czesc glazie:loveu:eee tam ja takich foteczek to mam :hmmmm:...duzo...a najbardziej jestem fotogeniczna jak gnam po dojczowskich autostradach..normalnie wszedzie ci paparazzi:roll:
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:hand:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie wyrabiam czasowo i umysłowo... ale kochom was :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ty stara torbo:loveu:
  13. [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no i sie pojszczałam.. z reszty też... dawno mnie tu nie było i zapomniałam se że tu z pampersem trza :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tfu! koleżanka :shake::angryy: nakop jej do dupy odemnie :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zdrowiej maleńka.... :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] tyyy tyyyy od tego czarnego wielkiego psa:cool1:to ja Dili mowie do ciebie...ja cie pamietam,pamietam jak mnie slimtalas z taka jedna....:razz: Jak mozesz mi to robic??? No jak mozesz JEJ zyczyc zdrowia??? czy ty wiesz ze u nas zapowiadaja ciagle jeszcze deszcze????Nie wiem jak ty malenka ale ja tam po deszczu lazic nie lubie....futro mnie zajezdza wilgocia nieco po takich spacerach:cool1:. A jak ONA wyzdrowieje to znowu nie dosc ze sie zerwie i mnie tez o 7 rano to kaze isc na chlod,wiatr i deszcz a ja duuuuzy pecherz mam i rade dam...hehehehe nie to co pancia chwilowo:diabloti:...swoja droga to ja nie wiem...czy ta moja cierpi na bezsennosc?? ooo teraz tez...Dili idziesz na dwor?? Zeby chociaz odpowiedzi posluchala to nie...pancio smycz do reki wezmie i pojdziemy....a biednego psa to juz nikt o zdanie nie pyta...w nastepnym wcieleniu chce byc czlowiekiem:roll:no to leze....jak trza....
  14. jakby co to jestem.... w kibelku:cool1:
  15. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]to jak już o historiach to opowiem jak przyszedł pan z gazowni sprawdzać szczelność gazu....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wchodzi do kuchni- majta tym urządzeniem co w razie nieszczelności robi piiiii... a Klocek za nim ... przez jakiś czas miał manie wciskania nosa w pośladki :roll::oops::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no więc stoi za panem i sru ten ryjok gościowi do doopy..:cool1:. pan zesztywniał... nieśmiało pyta :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]-"cooo oooon roooobi??" [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a Pawcio...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]-sprawdza czy sie panu gaz nie ulatnia :grins: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt: moj biedny pecherz :oops::evil_lol:
  16. [quote name='lolka75']bosssskie usmiechy:multi::loveu:...az sie chce calowac ten obslimatniony pycholek:loveu:. Dilski umie sie usmiechac:multi: a nie tylko smutkac i patrzyc okiem groznym:multi:[/quote] umie rozne rzeczy.....:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/196/36baeb0f92a57d32.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/195/3179169fd0f4a742.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/196/841955fbaed29892.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/195/3a95c1b9bcb3d0bd.jpg[/IMG][/URL] [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu:.....no paczaj .....takie podobieństwo :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] niesamowite....:diabloti: [quote name='Vectra']Buuuu :diabloti: widziałam uśmiech , żeby nie uszy to by dookoła :D[/quote] o zesz w morde :crazyeye:mamunia...taka chuda ze ledwo zauwazylam:diabloti:
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...on mówi że My z Magda jak dwa pokemonki ......a to za to ze mu sie zgubiłyśmy kiedyś w ikei w Ostrawie :oops::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Dili uśmiech w stylu .....Maska ;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] lub w stylu....POKEMON:evil_lol:
  18. [quote name='lolka75']ale na serio...Dili ma taka minke jakby byl zawsze smutny:placz:...no i ma takie psie oczyska:roll:.... Agus...czy on sie usmiecha czasem?[/quote] czasem tak....:cool1:nawet bardzo szeroko sie usmiecha..... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/217/2f761d1d39d8eef1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/196/c8cf6350897dacd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/218/e3207c2940de4a22.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:........czy ty nie byłas gdzieś przypadkiem z panem C.:razz::razz:...bo od zombi dziś zaczął na pokemonach skończył:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] eeeee...:hmmmm:.....:cool1:strasznie ten pan C. mily dla ciebie:loveu:
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]nie no so TY .....Dilskiego bojałas ......przecie on tylko łyka w całości :evil_lol::evil_lol:...On taki agresywny że rzucił się na Pawcia , Cezarego , Madzie , mnie ......:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooo i tera laza takie zombi i strasza:diabloti::diabloti:
  21. [quote name='lolka75'][URL]http://images24.fotosik.pl/196/6acbeb24fa1f8fd9.jpg[/URL] nie no serio...w takim momencie balabym sie wlasnego psa:crazyeye:..... ale z nasiadowkami to seryjnie....pomaga.....wyprobowane:roll:....duzo ziolka naparzyc i wlac do jakiejs miski (wiem ze to idiotycznie wyglada i tak samo czuje sie czlowiek:siara:) i wsadzic w to doopke posiedziec ile sie da...a potem [SIZE=3][B]wygrzac[/B][/SIZE] w wyrku. [COLOR=paleturquoise]a pomaga nawet na rozklapiche po porodzie:roll:.....ale ja jestem obrzydliwa i ochydna:shake:[/COLOR][/quote] przeczytalam....wyrzygac...i dumam ze niby czemu:oops::evil_lol:....obrzydliwcze:diabloti::diabloti:
  22. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]po okach mu świecili :mad::mad::mad:i ONA miała pałkę :roll::oops::crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ze co ONA miala:crazyeye::crazyeye:noooo klekajcie narody co to sie wyprawia:shake::roll::diabloti:
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]bo to że mam taką fajną rozrywkową i koleżeńską :angryy:sąiadkę co to sie koleguje z kolegami :grins: to wiecie ...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no to w sobote sobie balowała .....o 23 pisałam Madzi że chyba dziś pójdzie w ruch telefon bo nie da sie spac........tak więc około 1 po północy dzwoniłam na Policje z zapytaniem czy ja MUSZE słuchać takiej samej muzyki jak sąsiadka :mad:...no to pan dyżurny powiedział ze nie i przyjął zgłoszonko:p...przyjechali za jakieś 30 minet ...laska i łysy oba policmajtki :razz::razz:...i dawaj przyduszać u koleżanki domofona .....a ona w zaparte że jej nie ma ........no to mnie pan dyżurny dzwoni na mój privete numerek ....że tam sie chyba uciszyło ...:p...więc zaprosiłam mundurowych o 2 w nocy na kaffe do sia :roll:.......jak wchodzili ...ON i ONA z latarkami tak moj ASTman się zamienił w lwa ...takiego se strzelił irokeza :diabloti:i w te pendy na mundurowych ....w ostatniej chwili złapałam za nóżkę :roll::oops::evil_lol:tak ...że zmuszona byłam zaraz potem upchnąć kolankiem u Qby w pokoju i z amerykanckim uśmiechem wmawiałam że on sie tylko chciał pobawić latarką :roflt: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]weszli posłuchali se muzyki ....powiedziałam ze abonamentu RTV nie płace bo i po co jak sąsiadka mi dostarcza rozrywek :diabloti:.....no i poszli laske uciszyć ....a potem se wsadziłam zatyczki w uchi i chyba zasnełam na 2 gadziny .....i tyle mojego ...[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ooooo Ozzy nie lubiec policajow?:diabloti:
×
×
  • Create New...