-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='lolka75']ooo zapomnialam i Ciebie Agniesiu:diabloti: dopisac do tych co je nienawidze za fotki ktore robia:eviltong::loveu:. Dzieki za porade...poprobuje:loveu: [/quote] nie wiem czy mam byc dumna:cool1:
-
komu po orzeszku:crazyeye: Dili nie ma a Bartka nie ma:diabloti:
-
helol fotograficzki:loveu: a wez sprobuj nawet jak jest lekko zachmurzone ustawic na slonko a nie chmurke:razz:powinno byc lepiej...:p
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]masz deja vu :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] rozejrzalam sie wokol..nie mam:niewiem:..mam tylko kawke i psa....:diabloti:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
dziwne....:hmmmm: ile razy tu wleze to sie dlawie.....:diabloti: czesc Waszencjo:multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
juhuuuuhuuuhuuuuuhuhuhu Zonkilku:grins: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Czeeść Alutka........[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG] dzisiaj Pryma Aprylis kogo robisz w kunia :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czy ty sie przypadkiem nie powtarzasz?:diabloti:juz gdzies widzialam dzis ten tekst:diabloti:
- 78403 replies
-
Alunia fotki mniamusne...a ta [URL]http://images32.fotosik.pl/199/da20ca37722b50cb.jpg[/URL] wybitnie mi sie podobuje......:loveu::loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ups.[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-222.gif[/IMG]...myślałam ze u Alutki się wpisałam....Buhahahahahahaa.......ja jeszcze spię......sorki Aga:loveu: Witaj z rańca :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] noooooo witaj spiaca krolewno:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: budzik mnie zrobił :razz::razz:jakoś nie włączył się [/B][/COLOR][/FONT] :multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi:ino uważaj na wiewiórki :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] myslisz ze moga mi zrobic napada:crazyeye::evil_lol:
-
nie wstawaj...ja ci mowie nie wstawaj....Japkowa mowi ze od jutra zima to po co bedziesz wstawac:diabloti:spij sobie spokojnie...dobranoc:diabloti:
-
czesc niewyspana z tysiecznikiem:loveu:
-
KWM......:loveu: swad spalenizny gdzies umknal...dobrze ze jest ladna pogoda to mam chalupe na przestrzal otwarta:evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']nooo sezon grillowy by się przydało zacząć :multi: tylko straszą ochłodzeniem zbnowu :placz:[/quote] noooo kurde kto sie osmielil tak straszyc:mad: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]u nas pono dziś i jutro jeszcze ładnie a od środy zaś ziąb :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie krakaj wronko:diabloti: [quote name='lolka75']widzialam fotecki kfiatka i zdziwionego psieska:loveu:.... Przyjade jednak do Cia:loveu:....bo ja nie mam gdzie posiedziec na suonku:shake:...a no i chce mi sie tych grzybkow slizgajacych sie po talezu:loveu::sabber:[/quote] kiedy bedziesz????? mam juz odkrecac sloiczek:razz: Dzisiaj pierwszy raz w zyciu spalilam mieso...ale tak naprawde spalilam....na smierc....garnek tez umarl.....w chalupie smierdzi okrutnie.....wszystko co moglam juz wypralam,ciagle czuje swad....czym to kures.two wygnac?????boshe...jaka ja jestem glupia....do niczego sie jednak nie daje...dol wrocil....
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:grins: to jest bratek [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images32.fotosik.pl/198/b67e8dd8eda7a922.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]psa też widziałam .......zasadzonego :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]co z szaszłykami :razz::razz:piwo mi się skończyło i głodnam :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] tak Alicjo TO jest bratek:evil_lol: szaszlykow nie bylo ino pyyyyyyyyyszny polski wurst:diabloti: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]widzę że Pręgusek lubi wygrzewać swoje ciałko na słoneczku :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] lubi nie lubi ..wczoraj sie zmuszal:evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Czeee Ago:loveu: doszły mnie słuch że ponoć tu jakieś fotki były...przyszłam sprawdzić i FAKTYCZNIE:crazyeye::diabloti::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Wyłaczcie to ogrzewanie :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images27.fotosik.pl/185/08a9a67551e78487.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] a kto to takie ploty rozsiewa:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]zacznę od tego że....fajnie w tych nimcach.. lato macie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]widziałam fotecki wytapiającego boczek na słoneczku :placz::placz: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]narobiłaśmi smaka tym grillem... zostaw chocia do wylizania :roll::oops:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] lato mielismy...pogoda nas w hhhhhhhhhhhhhhhhh....robi:mad:slonce sie wczoraj zmeczylo i urlop dzis wzielo....ale dobrze ze zimno nie ma......
-
czesc piekna:loveu:tez se kupilam pizamisko ze snoopkiem...tylko nie pamietam jak wyglada :hmmmm: bom se przez neta zamowila i juz 3 tygodnie czekam,wiem ze cos tam jeszcze nazamawialam ale nie pamietam co....:diabloti:bede miala niespodziewanke....przy placeniu:evil_lol:
-
padlam na pychol z zachwytu......dluuugo se bede lezec gdyz zachwyt moj niezmierny:loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[URL]http://images28.fotosik.pl/187/0df9c32b0016be86.jpg[/URL] mina pelna ekstazy:diabloti::loveu: czesc najukochansza:diabloti: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
po co ja tu przylazlam....no ja sie pytam.......trudno..ostatni raz : PIEKNE foty,kazda jedna,bez wyjatku......WYCHODZE ...bo sie udlawie:diabloti::diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]żałuj ...foty były :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:cool1:nawet nie pochwalila :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] jestem prawie calkiem pewna ze nawet na glos chwalilam.....ze : nooooo Aluniaaaa w koncu sie troche postaralas...:loveu:ooo te jest boskie a teee cudne....to co ty mnie tu wypominasz.....:cool1:trza bylo uszy umyc a nie przewietrzyc:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]FOTY BYŁY :diabloti::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] przeca zem widzialam nawet wczora z wieczora to bylo:loveu:
- 78403 replies
-
czesc pieszczotko:loveu:po przedluzeniu cie smyrnac?:razz::evil_lol:
-
aaaaaa..........wiem!!!! ty sie chcesz na ulicy pokarac czyli ukarac....ale ze czemu tak publicznie:hmmmm:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'] [B][SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=red]jak ja siem na ulicy pokarze :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/quote] nooooooooooooo......nie wiem jak sie POKAZESZ:diabloti:teraz to juz w ogole nie wiem:evil_lol:cmokam w czolko na dzien dobrulko:loveu:
- 78403 replies
-
[URL]http://images34.fotosik.pl/198/72e47a5af7b15255.jpg[/URL] ach co za zgodna para:loveu: dzien dobry ci mowie :loveu: