-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='lolka75']masz slicznego kolege meza:oops::loveu: i slicznego psa:loveu:[/quote] nooo on sliczny,pies sliczny...ja sliczna.....no normalnie szok:loveu::loveu::loveu::evil_lol: specjalnie for ju;):loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/221/f12959ced0e4743d.jpg[/IMG][/URL]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='lolka75']:roll::-(:flaming:[/quote] ty kobieto przyjedz na te grzybki ....a jak ci pierdutne :mad::diabloti: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:i oba się śmiochają do Mnie :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images26.fotosik.pl/197/07705a8165f20a58.jpg"]http://images26.fotosik.pl/197/07705a8165f20a58.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] kazalam im sie szczerze usmiechac:mad::evil_lol:udalo sie no nie??:loveu::loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Najgorsze jest to , że ja lubię palić :diabloti: Jedzenie mi szkodzi , owszem , bo się turlam z nadmiaru , po nadmiarze kawy , latam sikać bez przerwy Papieroski ile bym nie wypaliła , nie powodują dodatkowych centymetrów ani nadmiaru moczu :diabloti: Chciałam powiedzieć , że miałam śliczny ,zielony JEDEN kocyk i się kuna rozmnożyły - teraz mam dużo , małych , zielonych ,kocyków Ciekawe czy Klementyna też się tak rozmnoży , bo aktualnie , jej sytuacja jest podobna do kocyka .. leży na podłodze , a Franio nią miota ...[/quote] popchnij kocyczki na bazarku:grins: -
o ja ciem w mordem...:crazyeye:uciekam...tu siem jedzom:roll::evil_lol:
-
se przyszlam.....:grins: gdyz wiem iz tesknilas przeokrutnie:loveu:
-
Alicjo ..piskam do ciebie na gie.....i zaraz sie sfocham i bede tupac,plakac i w ogole bede niegrzeczna:diabloti:
- 78403 replies
-
pan ze psem i pies ze panem:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/197/07705a8165f20a58.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/197/7d60bba1be16ea54.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:grins: jus nie focham ....ino chyba zbiłabym kogoś :mad::mad:...wiesz kogo :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]....bo jednak się sprawdza ......kto się ......:siara: urodził ten kanarkiem nie umrze ...[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=red][B]:mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to mi ulglo ze nie fochasz...w nagrode ze sie powstrzymujesz od bicia dam ci pare fotek bo wlasnie wrocilismy ze spacerniaka:p
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']a ja nie rzucę , bo jak rzucę palenie to się rzucę na jedzenie i będę się turlać :diabloti: a tak mogę nie jeść , moge nie pić kawy , % , mogę nawet nie spać .. ale palić muszę od wczoraj , kończe 5 paczkę :oops:[/quote] tez sie nieco obawiam tego turlania:roll:...palenie ponoc zabija ale nadwaga tez nie zdrowa.... -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']a mnie kurde , chyba łatwiej z kawą się rozstać bo kawe mogę zastąpić jakim jeb bullem , albo miła dusza mi ciśnienie podniesie a fajka czym zastąpić ? ja tez ograniczam , pale dwie ramy dziennie ostatnio :/[/quote] noooooo to sie ograniczasz:diabloti:ho ho..ja pale max pol paczki...jak sie stanie cud to moze przestane calkiem juz w styczniu mi sie prawie udalo..ponad tydzien bez fajek ale moj kochany Bartus ipewnego dnia mi tak cisnienie podniosl ze zaraz nadrobilam stracone dni i jeszcze na plusie bylam:diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
o rany...zycie bez kawy:mdleje:....nie wyobrazam sobie....kawusia i papierosek...z dwojga zlego to juz chyba te papierochy bym rzucila...choc i tak musze z duma oznajmic ze ograniczylam palenie i to sporo.... -
[quote name='apple']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: [URL]http://images29.fotosik.pl/197/b137f4b7c43ecf66.jpg[/URL][/quote] z czego ha?:hmmmm::diabloti: [quote name='BeaC'][U][URL]http://images29.fotosik.pl/197/b137f4b7c43ecf66.jpg[/URL][/U] [COLOR=darkred][B]scerbol:crazyeye::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] tak gnal ze mu zebiska wypadli:evil_lol:
-
[quote name='Alicja']:mad:...................:obrazic:[/quote] noooo jussssss nie fochaj.......:loveu::loveu::loveu: tak szybko doszlo???? szok.....ale to dobrze:p
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]sie poplułam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images25.fotosik.pl/196/3be5dc95c946b262.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]melduję ze jestem ....wrócę za troszkę na dłużej [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Aguś odebrałam;):loveu:i posłałam do Madzi ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] noooo kurde ...jak odpisywalam Wasi i Adze to Twojego wpisu nie bylo:crazyeye::crazyeye: nie fochaj....
-
[quote name='niki_ill']Witam witam i uklony dla lubego hahaha:diabloti:[/quote] i nawzajem...dla lubych:loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='Medorowa']:roll::roll::roll: Wasiu, matka natura nie wszystkich nas hojnie obdarzyła, ale trzeba się cieszyć z tego co się ma:grins::cool1::diabloti::diabloti: Cze Barowa:loveu::loveu:[/quote] czeeeee:loveu:....ale ze ciebie matka natura czyms nie obdarzyla:crazyeye:i ty tak sie publicznie do tego przyznajesz:evil_lol:
-
[quote name='niki_ill']Witamy i pozdrawiamy :)[/quote] oooooo witamy babciu:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']no... niby jest to jakieś pocieszenie, ale i tak zazdraszczam Ci Twoich wzgórków :oops: [URL]http://images29.fotosik.pl/197/b137f4b7c43ecf66.jpg[/URL] hahaha jaki kasownik :roflt:[/quote] noooo wlasnie....bileciki do kontroli!!:diabloti:
-
[quote name='malawaszka']a ja cały czas po Waszych podpisach myślę, że to Qdłaczka - suczka - na początku jak założyłyście mu wątek też byłam przekonana że to suńka:oops::lol:[/quote] bo to byla sunka:cool1:tylko sie zepsula jakos tak w miedzyczasie:diabloti:
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/196/3be5dc95c946b262.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/196/f3401de6ad687509.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/197/b137f4b7c43ecf66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/197/9f48f700be464176.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='malawaszka']ale taki maleńki..... to nie to samo :diabloti:[/quote] przynajmniej sie nikt nie meczy jak sie wdrapuje na niego....:diabloti:
-
[quote name='malawaszka']brakuje wzgórków :oops:[/quote] :hmmmm: nooo jeden powinien byc....:diabloti:
-
[quote name='malawaszka']zazdroszcze :oops::oops::oops: ordynarnie zazdroszcze:oops::oops:[/quote] przeca u ciebie na wsi rownie pieknie:) [quote name='lolka75'][URL]http://images34.fotosik.pl/218/a5f9175985636bb5.jpg[/URL] normalnie pikna ta wiocha:loveu:....przyjezdzam na grzybki i widoki:cool3:[/quote] taaaaa nie obiecuj:cool1: [quote name='Medorowa']Były, ale za drogie :roll::roll::roll: Duże... ale wygodne:diabloti:[/quote] bardzo wygodne nawet:eviltong: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].................hej[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]przyciągnął mnie widok twoich kwiatków..............ja nie kupuje doniczek.ja to wszystko do ziemi wsadzam....................bo mam jej dużo[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]a Dilego to jak nauczyłaś takie puszki strzelać???:razz::razz:[/COLOR][/B]:razz:[/quote] ja tez wpycham do ziemi...wpychalam ale jakos miejsca coraz mniej hihi:diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Witaj Ago:loveu: Czy i ciebie też taka parszywa pogoda:angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] parszywa to moze nie...ale do doopy z pewnoscia:cool1: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Dzień Doberek :multi::multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]staram się właśnie ustalić kto tą ładną pogodę zabrał w całości dla siebie bo u mnie mokro i brzydko :roll::roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] przysiegam ze to nie ja:grins:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][SIZE=4]Teraz najważniejsze znaleść NAPRAWDĘ kochający domek dla tego chłopaka[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]A w opowieściach chwilowego nietrafionego własciciela najbardziej uderzyło mnie to ze .........w raz mówił i nawet pisał że pies był widziany w okolicach działek ....wiec nie wiemy skąd rzekomo uciekł a za chwile że wybiegł przez furtkę ...było też mówione ze go wołali , a on uciekał ....guzik prawda ten pies podlatuje do każdego kto tylko na niego cmoknie ...więc to bzdura o tym uciekaniu ...mam jeszcze wiele wątpliwości ale te zachowałam już do debaty w naszym gronie bo wolę na fo nie pisać :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] A moze jednak warto Alu na glos powiedziec..niech inni ,ktorzy mieli by ochote wywinac jakis numer ,wiedza ze z Dogomaniakami nie jest tak latwo:mad: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Pomozecie????? POMOZEMY!!!:grins: