Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. :hand:....wieczor dobry:p
  2. czyzby cie dogo nie chcialo do nas wpuscic:razz::mad: no nic..i tak ci powiem: dobry wieczor moja mila:loveu:
  3. czesc Eff....:loveu: Ale masz niegrzeczne butki:evil_lol:
  4. Zobaczcie kogo spotkalam:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/254/8640cdadd81c1bff.jpg[/IMG][/URL] To,ze ja spotkalam to nic...nie byla sama...i wiecie co robila:oops: zobaczcie:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/214/9e736d33bae24c8f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/254/b94d9a314fc47a19.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/254/8dbe1b4a1fc72647.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]kijanki widzielim :p tereny niezdobyte wcześniej :evil_lol: psa a'la Churchil tysz :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wiśnioweczka jest the best :loveu::loveu:ino z czarnych wisieniek [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ja nie twierdze ze wisniowieczka nie jest the best...tylko wisnie som be....tak na golo:evil_lol: [quote name='Selket']Się nie spociłam, ale zdobyłam przepisik :D To do dzieła :evil_lol:[/quote] :multi::loveu: jeszcze chwilka..jeszcze nie mam owockow na drzefuuu:evil_lol: [quote name='Selket']ooo...mam jeszcze dwa przepisy...zaraz przepiszę i Ci wyślę ;)[/quote] normalnie jezdes wielka:loveu: [quote name='evaxon']ooo widziałam Dilka i czarna mafie:evil_lol: helołłł:multi:[/quote] Effffff helol:multi: [quote name='Medorowa']Mhmmmmmmmmmmm:loveu: A weź sobie wyobraź jakim rajem dla oczu byłby widok mnie na tej polance:loveu::loveu:(coś chyba nie po polskiemu to napisałam):roll:Nie ważne:B-fly::B-fly: [URL]http://images31.fotosik.pl/254/eaea17c1d5032f5f.jpg[/URL][/quote] boshe..wrocila:mdleje:..i zas bredzi:shake::diabloti: [quote name='Selket'][B]Śląska ambrozja[/B]: [B]Złota rybka[/B]: [B]Wujek z ciocią[/B]: [/quote] aaaaaa :mdleje:.....az tyle.....:crazyeye:nomalnie full piwnica nalewek bedzie:evil_lol: dziekuje ci kochana:loveu:zaraz zrobie druken :p
  6. i tak tez wyglada: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/214/ee6c37c205eaaaca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/214/33adda1067401657.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/254/2ddf62ff4e44ec52.jpg[/IMG][/URL]
  7. a pies moj wyglada tak: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/213/d89a722816039bab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/253/97b1429d31bb9840.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/214/cb363287b423b958.jpg[/IMG][/URL]
  8. tereny wczesniej nie zdobyte wygladaja tak: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/254/5b3019b285b11913.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/254/eaea17c1d5032f5f.jpg[/IMG][/URL]
  9. czarna mafia:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/254/5d5785c6ae74388d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/214/61b0642e60dd9557.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Selket']Już idę, idę, idę szukac..Już mnie nie poganiaj...... :evil_lol:[/quote] pomalu...bo sie spocisz:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Jak nie bedzie nalewki to zrób winko :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Ja tam zawsze z wiśni i malin robiłam :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] maliny mam mrozone:grins: a wisni nie lubiam:shake:
  11. [quote name='Selket']Agbar, jakaś Ty skromna, naprawdę :evil_lol: Ja się dzis toczyłam w supermarkecie Lidlu :D ale mam żarełko kuchni azjatyckiej :loveu:[/quote] ja sie tam nie tlocze nigdzie.....tlumy sie rozstepuje jak ide:B-fly::B-fly::diabloti:
  12. Alez ty masz madrego psa:mdleje:...... Ja tez mam wiekszosc ciuchow przeznaczonych na wielkie wyjscia...z psem:roll::diabloti:
  13. [quote name='Alicja'][COLOR=red][FONT=Arial][B]Deszczyk był , kurze zmył ale już świeci suonko ...wprawdzie nieśmiało ale jest :loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] u nas tez jest:multi:bylismy zdobywac swiat:razz:czyli poszlismy tam gdzie jeszcze nie doszlismy....pieknie tu kurde:loveu::loveu::loveu: [quote name='Selket']ooo......Ty też robisz naleweczki??? Bo moja Mamcia pędzi ich całe stadko :evil_lol: poszukam przepisu, może takowy jest? :loveu:[/quote] jeszcze nie robie:cool1:ale mam ogromne drzewo czeresniowe i szkoda zeby sie owocki zmarnowaly....:evil_lol:tylko wlasnie nie wiem czy jest taki wynalazek jak czeresniowa nalewka:niewiem:
  14. [quote name='Selket']Ja się nie jakam i nie mam czkawki!! Ja mam dogo i net..... Nikt mnie nie rozumie :placz: :evil_lol:[/quote] ja tez mam dogo i net...:diabloti:i sie nie jakam i nie mam czkawki:diabloti:i wszyscy mnie rozumieja:B-fly:kochaja:B-fly:szaleja za mna:B-fly:albo ZE mna:evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ja ciebie baaardzo proszę ty mnie nie denerwuj:cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a czym ze ja niegodna ciem urazilam:roll:ze dopuszcza?czy nie dopusci az do smierci:evil_lol:
  16. [quote name='lolka75'][URL]http://images27.fotosik.pl/213/162b88961f35ff99.jpg[/URL] ale sie szyderczo smieje:diabloti:...to prawie diabelski usmiech...po kim on to ma:shake:?[/quote] eeee:hmmmm:....nie wiem:grins: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Diler Dilera upolował [URL]http://images33.fotosik.pl/253/836a9f49ef1f1933.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ile tutaj bestii powrzucałaś :) :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]aż się przestraszyłam jak tu weszłam :) :roll::oops::oops:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nie lekaj sie siotro...idz w strone swiatla:diabloti: [quote name='AlKil']Witanko! Nie mam czasu nadrabiać...:placz: pędzę dalej..[IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/n015.gif[/IMG][/quote] a co pedzisz?:razz:bo ja wlasnie szukam przepisu na nalewke czeresniowa:roll: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Widziałam głoopolowego Diliego:evil_lol::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images33.fotosik.pl/253/77aa8cb130863acb.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj Aguś:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Witaj Monisiu:loveu:dogo cie juz zas znowu kocha?? ze cie dopuszcza?:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hand: posłałaś mi deszczyk :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] poslalam:cool1:chcialas dyc przeca:roll: dzien dober wszystkim:multi::multi::multi:
  17. [quote name='Selket']:placz: :placz: :placz: czemu ja nic nie widzę :niewiem: Wrócę tu później :razz: Cześc :loveu:[/quote] [quote name='Selket']:placz: :placz: :placz: czemu ja nic nie widzę :niewiem: Wrócę tu później :razz: Cześc :loveu:[/quote] ja tez nie widze.....ale sie nie jakam :evil_lol::diabloti:
  18. Przemku,to nie to ze nie masz wyjscia.Wyciagajac psa ze schroniska stajesz sie za niego odpowiedzialny,oddajac do do hoteliku to ty bedziesz sie martwil o platnosci,to ty bedziesz sie martwil o ogloszenia i podejmowal wszelkie dezycje.Dogomaniacy z pewnoscia cie wspomoga w tych dzialaniach ale przede wszystkim musisz liczyc na siebie.... Jesli chodzi o transport-nie wiem czy pytales na watku transportowym?Odleglosc jest duza, wiec warto szukac transportu laczonego... Pytanie do Mosii: jesli Detox trafi do Ciebie,poprosze o Twoj numer konta,wspomoge biedaka nieco.
  19. aaaaaaaa:loveu::loveu:widzialam Kudlatego na linie:evil_lol:
  20. agbar

    Anioły i Demony

    czesc alergiczko:pu nas w nocy padalooooo.....powietrze normalnie zabija zapachem teraz:loveu:jak u ciebie nie pada to dawaj do mnie na kuracje:evil_lol:....policze po znajomosci:roll::diabloti:
  21. [quote name='lolka75'][URL]http://images29.fotosik.pl/213/cef4a4d1968fe8cb.jpg[/URL] wymemlany rozek:turn-l:[/quote] to fcale nie jest smieszne :evil_lol:zawsze memla rozki ja porwie poduszki:roll:jesooo ja rymuje:roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]dawa go do mnie jak będę pościel zmieniać :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images33.fotosik.pl/253/77aa8cb130863acb.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]rzuciłam siem rzuciłam ......bo ja taka agresywna jestem :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nie chcialabys go miec jak sie zmienia posciel:diabloti:siada akurat na tym co potrzebujesz, cichaczem porywa podusie i probuje lapac przescieradlo:evil_lol: [quote name='lolka75']niestety Alcia.....jak agresja to kolczatka, kaganiec i klikeRRRRRRRR:diabloti:[/quote] RRRRRRRRRRRRRRRacja:evil_lol: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:placz::placz::placz:dziś byłam taka zUa ....moj pies miał namordnik na twarzy :placz: bo byliśmy razem po bułeczki w sklepuuuuuuu[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] fstydz siem:shake: [quote name='Selket']Wrócę, wróce...bo jak narazie to nawet gooowwna nie obejrzałam :niewiem: CO za durny net :mad: Ale i tak som śliczne ;)[/quote] :hmmmm:...goowna nie dalam zadnego wiec na pewno nie widzialas:evil_lol:
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/213/4a93586a6c9e05e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/253/b6559491b4bd07c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/213/cef4a4d1968fe8cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/253/28d112b350b75dc6.jpg[/IMG][/URL] THE END:cool1:
×
×
  • Create New...