Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. hmmm.zapytam sie uwe bo ja nie kumata-tj.nie zdawalam nigdy poza placem sv jak nalezalam do wusv.wiesz co?polecam przede wszystkim zdanie w sv2000:loveu:.mozesz wtedy nalezec do dowolnej organizacji kynologicznej.:p.
  2. maliny juz nie ma:-( a z dobkami onek spox.:diabloti:by sie komponowal:evil_lol:.
  3. dorplant-kiedys wszystko sie zmieni.to tylko kwestia czasu.:diabloti:
  4. nie dzieki.:diabloti:.czytalam juz.:cool1:.
  5. dzisiaj tyz bylo fajnie-przywialo mnie na cwiczak o 7.30 a o 8 juz byli inni nawiedzeni:evil_lol:.slady-nooo zaarabiscie:diabloti:.musze przyznac ze im bardziej masakryczne warunki tym psy bardziej sie staraja.tfffarde som.na obronie glownei zesmy podnosili namioty jak pooowiaaalo:evil_lol:.tyz bylo fajnie.:evil_lol:.
  6. [quote name='Gaga']Tyyy niezle ;) wynonanie zadania1- odszukanie ludzia, wykonanie zadania 2 - zaaportowanie a reszta to sila wdziecznosci Bu :D[/quote] biednialek rozdzielony od ukochanej-romeo i julia normalnie...dramat na miare szekspira:evil_lol:
  7. zmien karme-eukanuba byc fuj dla onka:cool1:.moze byc proplan losos dla szczeniat na przyklad.i do weta.moze zlapal taki badziew ktory zbiera zniwo od ponaddwoch lat:piesczujesiepsoko ale przelatuje przez niego i robi woda,albo ma wymioty,albo jedno i drugie.antybiotyk trza.przede wsyzstkim do weta i zmienic karme-to i tak trzeba.:cool3:.
  8. slady w taka pogode sa super.do tego mielismy nawodne:evil_lol:.narozlewiskach na lakach.szuperrr:evil_lol:.
  9. nooo fajowo dzisiaj bylo:diabloti::cool3:.jutro bedize jeszcze lepiej.zwlaszcza na sladach:evil_lol:. dorplant-wariatami jestesmy.:Djupiiii alefajnie nie?:D
  10. Berek-powtorze sie....jestem w twoim fanklubie:razz::diabloti:....ubawilam sie po pachy :roflt:
  11. nadzieja o poprzeczke...:evil_lol:;)
  12. bo moze chca zeby pies byl grzeczny ale zeby mu sie te straszne kolce w szyjke nie wbijaly?:cool3::diabloti:.zjesc kotlet i miec kotlet:razz:. kolce zapina sie ciasno za uszami.:p
  13. gorzej by bylo jakby warczala i oszczekiwala.do pilnowania terenu najlepszy jest monitoring:cool1:.do pilnowania terenu najlepsze sa psy do tego stworzone np.azjaty.
  14. aria stwierdzila ze jest agresywniejsza i wykonala pieeekne oszczekanei kieszeni pozoranta:dobra,dawaj juz,zobaczjak piiiknie robie hau hau hau:evil_lol:. masz namolna dziewczyne ara i tyle.:cool3::evil_lol:.z tej agrechy taka namolna sie zrobila.:evil_lol:.ja mysle ze ucisk to juz przeminal-teraz to juz efekt ipo:D jaaa niiic nie paaamietam ooo ooonku:cool3::diabloti:.
  15. i dobrze:p ps.mam nadizeje ze jednak nei bedize to zupelnie bez poprzeczki edukacyjnej dla pozorantow.;).
  16. [quote name='amakor']Czy ja już taka goopia jestem :roll: , że nie kumam czy Wy rozmawiacie o "idealnym właścicielu ON-ka"?:crazyeye: Czy o ideale [B]dla właścicielki [/B]ON-ka? :cool3::evil_lol: ps. od razu zaznaczam, że może zostać jak jest:lol:[/quote]ojjjtam...:evil_lol:idealny wlascicel onka jest tez idealnym partnerem dla wlascicelki onka bo poza wszystkimi plusami konczy sie to zwiekszeniem ilosci onkow w domu:diabloti:.
  17. [quote name='superpies']Na rozmowę kwalifikacyjną powinien przyjechać w dresie :razz:[/quote] oj no no:diabloti:..do tego jak onki sie beda w niego wgryzac powinien wykazywac sie cielecym spojrzeniem:uo jesooo ale fajnie.zdenerwowanie spowodowane skasowaniem stroju wierzchniego-niedopuszczalne.:cool3:. dorplant-slawek beeeczacy z rekawem na poscigu czy czolowce:bezcenne:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:. ara-oooj zapomnialam o dobkach.no fakt.rzucaja sie do gardel bo mozg im sie w czaszce nei miesci:evil_lol:. to tak jak z ipo "uczacym agresji".jest swieta prawda,moja prawda i g... prawda.:evil_lol:.a to ta trzecia kategoria.:diabloti:.
  18. :cunao::popcorn:tekst jest super.a propos.....zakladam rekaw i slysze"ty rasistko,fanatyku:evil_lol:":evil_lol::roflt:.gsd-banda popaprancow:loveu:.
  19. :diabloti: bede mu rzucal pileczki i patyczki,glaskal i kochal mocno i nie bede go uczyl agresji na tym wstretnym nudnym ipo:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:.aa no i poskacze sobie albo polapie talerz bo bedize robil to co MI sie podoba a nei tam predyspozycje rasy:eviltong::diabloti:. dorplant-sorry:cool1:.my na gsd mamy taki ubaw z tego wszystkiego ze juztylko jajca sobie robimy.ja np.mowie beee albo kwakwa whoopie-w razie co mam alibi ze border pasie:cool3:.no i okrzyk"tylko nei do gardla"stal sie bardzo modny na cwiczaku ostatnio.:evil_lol:. tak na serio:zapewnienie mnie i podpisanie tego w umowie ze pies bedzie pracowal na cwiczaku wiecej nizlezal na kanapie i ze przyszly opiekun zdaje sobie sprawe z tego ze onek to 1/2 etatu wiecej.:multi:.bo onek to nie jest pies dla kazdego.jak sie komus nie podoba to ...piiiiiiiiii.:D jest to tylko moje zdanie.fanatyka,rasisty i kurdupla:diabloti:.
  20. gaga-robisz wiekszosc bo dwa dzialy ipo i slad uzytkowy i zaczelas szukanie ludzia wilczakiem:cool3::evil_lol:. myslem ze najlepszym byloby dla ksieciunia ostaiwenie go w romanycznym miejscu z bu.dla bu bylby w stanie taszczyc jej pozorantow bo bubel uwielbia poozorantow:evil_lol:.za rekaw da sie oskalpowac.:lol:.porozmawiaj z ksieciuniem .tylko kwestie z bu poruszaj na sladach nie na treningu posluszenstwa:cool3::diabloti:.
  21. zniechecic do uczenia?:cool3::diabloti:
  22. [quote name='ara']Niektóre dobki zaczynają IPO z D, a później dochodzą do mistrzostw świata i już maja B:cool3: wniosek? Najlepsze dla dobków jest IPO:multi: leczy nawet dysplazję:lol:[/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no i ci dowialo na treningu:evil_lol:...uwazaj bo za takie zdanie mozna zostac wdeptanym w podloze :diabloti:. ps.ale szczerze mowiac to niezle sie lejemy z tego wsyzstkiego na placu i to jest najwazniejsze.:evil_lol:totalna polewka i teksty kultowe:evil_lol:.
  23. brawo ruda..przekaz genow to podstawa:evil_lol:. jatez jestem zwolennikiem luznych zajec treningowych a nie robienia ciach ciach pod egzamin.ale co kto lubi:razz:[zeby znowu nie bylo dyskusji o wyzszosci margaryny nad maslem i zjebki ze osmielam sie uwazac ze wole maslo:evil_lol: i uwazam ze jest najlepsze dla onkow:D].
  24. moze i pies z dysplazja i ciazowa kobieta-mam ijedno i drugie obecnie.pierwszych przypadkow wiecej.;).ale drugi tyz mam.nie ma problemu tylko trzeba myslec-ale to w sumie nakaz ogolny.znaczy sie przydaje sie ogolnie w zyciu.:cool3::evil_lol:
  25. no...iiii poooo:diabloti::evil_lol:
×
×
  • Create New...