-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
ale byl pieeekny weekend:loveu:.no i mam od grupy prezent:podkoszulki z nadrukiem "dla onka najlepsze jest ipo":evil_lol::evil_lol:.my,fanatycy mamy sie swietnie.:diabloti:
-
podwojne ogrodzenie-tj mialam i mamy teraz w niemczech.wewnetrzne-tam zostaja psy jak ktos wjezdza-wyjezdza lub chcemy kogos wpuscic kto niekoniecznie chce nawiazac kontakt z naszymi psami.;).mojepsy zachowuja do osob obcych stosunek:olewam cie.reakcja najsilniejsza jest u chity ale to wystarczy ze bede lukac na nia.natomiast sa zajadlymi boorkami przy bramie-potfffory po prostu.:evil_lol:.za patykiem [poza pustakiewiczem byc moze]nie poleca raczej olewaja rzucane przez kogos obcego przedmioty.:eviltong:.ale to nie wynika z nieufnosci tylko po prostu z takiego sposobu wychowania ktory mi odpowiada-osoby obce,ludzie sa dla moich psow powietrzem.
-
rzeczywiscie lekki hardcore:crazyeye:.
-
dopiero natknelam sie na ten watek...Jado niezyje?:placz: Bardzo mi przykro Justyno.Bardzo. [*]
-
rzeczywiscie wkurzajace zwyczaje:roll:.ale jakby go pies pogryzl to byloby jeszcze gorzej.:cool1:
-
ara-ja tlumacze a co robi dany delikwent?:cool3:wylaczony psychicznie=ooo jakie laaadne dzisiaj chmuuurki:roll::evil_lol:.
-
dorplant-to nic nie da.po prostu nie wierze:shake:.a ja sie nie wypowiadam bo znowu mi sie oberwie ze jestem nikim i miernota.i slusznie.:diabloti:.smutne to.nic sie nie zmienia.:cool1:.
-
ja tam pamietam.pamietajac o tym mozna popelnic mord na wylaczonych psychicznie gsdowcach.:diabloti:
-
w polsce znaczy sie?markowy?ja nie znam.przykro mi.:cool1:
-
axusia-naaapewno poziom naszego swisniecia gsdowcow bedzie ci w takim razie odpowiadal:diabloti:. to dobrze kombinujesz.egzaminy i zawody to sprawdzian.normalnie najwieksza radocha jest praca na cwiczaku.i nauka tego "jak dziala pies".:p.rozwoj pary.to najbardziej fascynujace.reszta to tylko puder;).po latach pamieta sie godziny na cwiczaku z kochanym psem.puder wystarczy zdmuchnac.przychodza nowi.ciagle nowe pary.wazne sa nie papierki tylko ten bol,krew i lzy cwiczakowe.:loveu:.
-
[quote name='drzalka']Witam, czy zna ktos moze oficjalną albo polską stronke firmy cariz, z polytanu??[/quote] cos mi sie zdaje ze nie maja przedstawicielstwa w polsce:-(.sprzet tych firm sprzedaje ipo-sklep. axusia-no fajnei ze sie poznamy i poznasz grupe swisnietych fanatykow nie tylko ipo;). ipo da rade zrobic i w trzy miechy.;).zalezy JAK chcesz pracowac z psem.;).
-
dokladnie.najwazniejsze to karmic tym co sluzy naszemu psu.mozna czytac,pytac ale nic nie zastapi "zadania"naszego psa:p.
-
dobor klina zalezy od psa.wieku,chwytu i tego po co psu daje mu klin.;)
-
purina pro plan z lososiem jest ok.:p.pocaluj dzieciaka w nochal od cioci ayshe:p.
-
[quote name='rekus']jesli jadl eukanube przez dwa tygodnie i nie mial biegunki, to nie eukanuba jest winna.[/quote]nie no nie pisalam ze przez eukanube-eukanuba jerst fuj dla onka,radze zmienic karme.a wogole to do weta.o to chodzilo. mch-o to to...;):cool1: ps.zebyneibylo....;) nie mam nic do eukanuby.napewno to dobra karma.ale nie dla ona.to moje prywatne zdanie.
-
chitam i zezarla metrowke szwabska ostatnio bo wpadlam na pomysl ze uwiaze ja na obronie:roll:.kup se linke metalowa trixie-jest wkurzajaca ale bardzo dobra. axusia-powolutku.nie potrzebujesz wszystkiego naraz zwlaszcza ze w praniu roznerzeczy wychodza a z cena...tak jak pisze dorplant:lepiej kupic nieco drozej ale dobrej jakosci niz taniej za to rozpadajace sie.
-
moje psy kochaja pilki gappaya-aleja i uwe nie.pracujemy wiec na tych malych schweikerta[rolowana twarda juta]i na pilkach cariza.to glamanie wykancza mnie psychicznie mimo ze moje psy nei glamia aportu.uwe tez smeci ciagle i szwargoli ze o patrz glamia a po co....itd.:roll: smyczei obroze niemeickie sa rzecyzwiscie genialne a ich koszt tj granica 28-40 zlotych za smycz jest bardzo mila dla kieszeni.
-
klin-polytan,cariz albo gappay gryzaki-j.w. lancuszki i takie tam-sprenger,doskonale smycze ma schweikert w tym ringowe 2 i 2,5 metra. ps.jak wpadneisz na trening to damy ci pomacac sprzet;).
-
ze sprzetem dingo jest tak:[B]prawie[/B] robi roznice.wygladaja prawie jak gappay ale potem szybko sie okazujeze nizsza cena niejest oszczednoscia bo niespelniaja swojej funkcji tak jak rzeczy gappaya.jaod gappaya wole polytan a od polytanu -cariz.tak to idzie.:cool1:
-
sporo sprzetu kupujemy tez u schweikerta.
-
my mielismy miekki rekaw kiedys.badziew.:cool1:.teraz bazujemy na cariz'u jesli chodzi o miekkie rekawy,pady i takie tam.rekawy gappay i polytan ale tez sie skonczy na carizu pewnie.:roll:.
-
przerwa nie jest okreslona miejscem.najwygodniej na zaznaczaniu.ale to glownie wtedy sie robi jak jest silne zapylenie.;)
-
olac to:diabloti:.polecam zwlaszcza talentsichtung:p.
-
uzytkowy robi sie bezsmaczkow.ipowski na smakach ale wiekszosc psowi tak ciagnie slad a nie zjada nagrody;).od czasu do czasu se lyknie ale i tak slad jest wazniejszy.slad ipowski jest trudniejszy bo regulaminowo obwarowany -to wlasciwie posluszenstwow poslugiwaniu sie nosem. slad uzytkowy jest zdecydowanie bardziej fascynujacy dla psa i przewodnika.
-
[quote name='AniaMag']@ania skala chodziłam pare miesięcy do Krzyśka ale nie za bardzo mi się podobało więc zrezygnowałam @ayshe ja bym wolała żeby obwarkiwała "obcych" a nie przynosiła im patyczek:/, wiem że azjaty to psy swtorzone do pilowania - niestety jak decydowałam się na kupno psa wtedy jeszcze bardzo mało widziałam o tej rasie , dlatego mój wybór padł na ON, które też są dobrymi stróżami, zresztą nie ma co gdybać, mam owczarka i będę miała jeszcze pare dobrych lat i się zastanawiam czy coś się zmieni w zachowaniu mojej suki czy będę musiała zainwestować w alarm;)[/quote]zainwestuj w alarm.:p.jest przylepa i nie ma co robic z niej pilnowacza super bo i tak monitoring lepszy bedzie.albo spraw se malego dziamota to sunia tez bedzie dzielnie mu towarzyszyc.poki ktos nei wejdzie i nie da patysia:evil_lol:.slodka dziewczynka:p.