[quote name='Eddiii']poprosze o uswiadomienie w kwesti psow na kamerze, bo slabo mi idze rozpoznanie:roll: czy nasze forum na zawsze upadlo:-o[/quote]
padlo.:placz:ruda i mi-la-zyjem zyjem:diabloti:.
nooo dzisiaj wszystkim sie upieklo bo kamerki nbeie bylo a monisieczka walczyla z noraskiem na manzecie jak lew[znaczy sie lwica].ja dostalam od gagi kuulki z rumem to bylo mi dooobrze i sie odprezylam:multi::evil_lol:.zakonczylam skladanei kolejnego habitraila:diabloti:.jutro odbieram lh lilac-dziewuszke od ingas i jestem szczesliwa jak nooorka:multi::loveu:.tak patrze i patrze i mysle ze na najwyzszej polce ot wejdzie cus jeszcze znaczy sie jeszcze jeden habi maze:cool3:.a no i chlopakom postanowilam kupic duza dune:loveu:.
i to chiba tyle.:cool1:
gdzieeee fooorum gsdowcow? aaaaaaaa odwyyyyk:placz:
eddiii-a takdokladniej to o sooo chodzi?jest norrra,szogun,koka,hades,fridaa,heki, potem bu,timek,czekan,dewi,deedee.to wsio chiba?ten don ktorego nie znassz to shagya i hades a czekan to tomek i jego pon:D.