Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. [quote name='Eddiii']poprosze o uswiadomienie w kwesti psow na kamerze, bo slabo mi idze rozpoznanie:roll: czy nasze forum na zawsze upadlo:-o[/quote] padlo.:placz:ruda i mi-la-zyjem zyjem:diabloti:. nooo dzisiaj wszystkim sie upieklo bo kamerki nbeie bylo a monisieczka walczyla z noraskiem na manzecie jak lew[znaczy sie lwica].ja dostalam od gagi kuulki z rumem to bylo mi dooobrze i sie odprezylam:multi::evil_lol:.zakonczylam skladanei kolejnego habitraila:diabloti:.jutro odbieram lh lilac-dziewuszke od ingas i jestem szczesliwa jak nooorka:multi::loveu:.tak patrze i patrze i mysle ze na najwyzszej polce ot wejdzie cus jeszcze znaczy sie jeszcze jeden habi maze:cool3:.a no i chlopakom postanowilam kupic duza dune:loveu:. i to chiba tyle.:cool1: gdzieeee fooorum gsdowcow? aaaaaaaa odwyyyyk:placz: eddiii-a takdokladniej to o sooo chodzi?jest norrra,szogun,koka,hades,fridaa,heki, potem bu,timek,czekan,dewi,deedee.to wsio chiba?ten don ktorego nie znassz to shagya i hades a czekan to tomek i jego pon:D.
  2. sorka wtrace offa: Vectra:bardzo mi przykro [*]
  3. na odchodne dodam[czekajac na relacje z sopot]ze chita ma juz schh3 na v,wygralysmy,i zakonczylysmy publiczne "obnazanie"sie szkoleniowe:multi:.
  4. :diabloti:.nawet o nim nie mam kiedy pomyslec:evil_lol:.cos sie popierniczylo z naszym forum:placz:.albo to u mnie:roll:. Gsdowcy! jak ktos moze to niech dizsiaj przytaszczy kamere bo wczoraj zostala oddana glonkowa.ma ktosz grupy sr-pt sprzecior?filmy beda omawiane jak kupie se alkohol bo na trzezwo to ja za nerwowa jestem.:diabloti: no i te schematy ipo co nagrywane zostaly chyba ze 2 tyg temu tudziez. co ja mialam jeszcze bo lece[buahahaha:evil_lol:]na lekcje doprowadzac instr.do rozstroju nerwowego:cool3:.... chyba juz nic.z lotniska udajem sie na pola wiec to by bylo tyle jesli chodzi o bytnosc netowa.:evil_lol: z haslem "ipo najlepsze dla ona"spadam:evil_lol:
  5. GSDowcy! czy nasze forum padlo?:placz:czy to cos u mnei nietenteges:mad:.
  6. 14ruda-no coz...samo zycie:diabloti:. monisieczka-nagadalas sie to i szczeki nie zapomniala zamknac narekawie zamiast dyskutowac jaka to jest morderczyni zbryzgana krwia niewinnych pozorantow.:lol:
  7. mam na grupie psy z dysplazja,jeden nawet ma ciezka.pracuja normalnie.bez problemu.ba,treningi im pomagaja w utryzmaniu sprawnosci.:p
  8. wczoraj fruwala na czolowce to moze zalapala jednak?:diabloti:
  9. superpies-noo dzieki:cool3::evil_lol:...oplulam sie kawa:roflt::roflt:.
  10. boszsz.:shake: tym bardziej trzeba pisac i mowic i pisac do upadlego dlaczego z rodowodem i dlaczego nie dosc ze z rodowodem to nalezy wybierac hodowle i swoim wyborem wspierac ambitnych i etycznych wobec rasy hodowcow.
  11. onki lubia dziamac ale to nie znaczy zeby im pozwalac nakrecac sie na takie zachowanie.to ty ustalasz zasady a nie pies.
  12. nanami zajrzyj na forum molosy.pl;). ja prosze o tryzmanie kciukow za shado zeby i przetrwal obecny od kilku dni kryzys i znowu dal rade.po prostu trzymajcie kciuki za dziadka.
  13. jesoo dorplant:crazyeye:.trzymam kciuki-biedny chlopczyk:shake:
  14. a o rybim truchelku moze pogadac z nami justyna od chilli:evil_lol:
  15. moze byc od linienia.:cool3:
  16. ayshe

    Odchudzanie

    no dobra.moze 50g jak pala?:evil_lol:
  17. ayshe

    Odchudzanie

    orjien 100g.dziennie i ci schudnie.:evil_lol:
  18. ayshe

    Odchudzanie

    na odchudzanie dla psa nie pomaga.;) naserducho to lepsza jest karnityna +tauryna.
  19. dwa latka juz?uo rany:evil_lol: wszystkiego naj naj...duzo pracy,duzo rekawa i duzo gooopafffki zyczy ciotka ayshe :Rose:
  20. ayshe

    Odchudzanie

    ja podawalam.na co podajesz tj dlaczego?
  21. gratulacje AM!:p monika-bo norasek zapomina podobnie jak hades ze euforie konczy sie zamknieciem paszczy.przymyka ja zeby nadal kontynuowac owa euforie-:evil_lol:
  22. maja.tylko czasem sedzia nie wczuwa sie w ta anatomie wystarczajaco:diabloti:.trzymam.kcikasy.w razie co.:evil_lol:
  23. sprawy osobiste mimozy...:-(
  24. do butow jak to wojskowych trzeba sie przyzwyczaic.:evil_lol:.ale ubranka sa zarabiste.:multi:.skarpety sa baardzo cieple a +buty-to juz wogole.:p
  25. fajna mama ,fajny tato-szkoda ze synek nie pracuje juz sportowo:placz:.
×
×
  • Create New...