-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
co ty?ja?:razz::evil_lol:.nieee.ja szykuje sie na wizyte u winklera.:loveu:.w zeszlym roku nei wypalilo ale moj honduraski maloznek cos tam szykuje:evil_lol:... scherkl jest wporzo:cool3: ale nie kreci mnie.:evil_lol:.:p
-
pielegnacja onka-jak i w czym kapac,czym czesac,jak dbac o wyglad onka
ayshe replied to ayshe's topic in Owczarek niemiecki
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:dorplant-my nie bierzemy pod uwage notorycznego spa naszych psow.:evil_lol: -
pielegnacja onka-jak i w czym kapac,czym czesac,jak dbac o wyglad onka
ayshe replied to ayshe's topic in Owczarek niemiecki
no bo wiosna:diabloti:.ja wlasnie ruszylam podszerstek,wyczesuje teraz hurtem coatem zeby przygotowac sie na zrzut okrywy pod koniec.i tak bedizemy miec wymieniona siersc przez miesiac.do tego algi i marchew.kupilam im na probe mobil fit-obaczym bo to w sumie drozdze:evil_lol:. -
bardzo wspolczuje.trzymajcie sie.
-
[quote name='Mokka']Świadczy o tym chyba to, co napisała. Jeśli ktoś szkolił psa w zakresie IPO, jeśli przeczytał regulaminy, to czegoś takiego nie wysmaży. :roll:[/quote]dwa zdania i sedno sprawy ujete.:p
-
ja mam 11 letniego samca ktory w wyniku przebytego zapalenia nerek ma ciagnie na15% jednej nerki:cool1:.zapalenia dostaljak go sk...n uwiazal nasrodku pola w grudniu,na mokrym,kolo stogu siana ,zeby sobie piesek umarl:angryy:. oto dziadek:loveu::
-
a szkoda ze wspolnych imprez nie moze byc.a moze spotkanie towarzyskie?:cool1:. sedzia prob pracy napisze napewno ze w ipo nie chodzi o wykucie schematow tylko...lapanie pozoranta z furia za nogawki.;).sorry za lekki sarkazm ale ten artykul to tylko idzieodszczekac po prostu bo juz chyba dyskusja o nim byla na kazdym forum internetowym[albo bedize] i naprawde tchnie on zenada.i tyle.kazdy ma prawo czegos tam nie wiedziec.to takjakjabym autorytatywnie[chociaz jestem nikim wiec to tylko taki niewinny przyklad]wypowidziala sie o strefach w agillity ze sa uczone na oe,dynamicie i zepsysa wykanczane przezte skoki i czasy i wogole to be.ja nie mam pojecia oagillity-wiem tylko jak to z zewnatrz wyglada-wiec sie nei wypowiadam.pani nie ma pojecia bladego o ipo.to oczywiscie moje zdanie-pani nikt.:diabloti: ps.tu nie chodzi o zasady szkolenia.inne zasady.chodzi o pisanie dziiiwnych rzeczy o ipo.
-
no coz.zapraszam na plac i zawody.ja tez bym chciala zobaczyc psy zrobione przez pania z pkpru:cool1:.na placu i zawodach. ps.a dodam se:generalnie chodzi o to,ze napisala ta pani bzdury,wykazala sienieznajomoscia tematu ktory znac powinna chocby w zarysie.alekazdy ma prawo do wlasnych pogladow nawet takich zen a ipo psy gryza po nogach.tak jak jacystamludziemaja poglad ze ewolucja to bujda i w 7 dni powstalo wsio rachu ciachu-:D.maja prawo.w sumie.a ja mam prawo napisac ze to bzdury.i tak se pogadamy:D.
-
[quote name='LALUNA'] No i na koniec do IPOI czyli na tym poziomie hodowlanym mozna spokojnie przygotowac psa na popedzie łupu. Czyli pies kocha pozoranta, kocha ludzi a atak na rekaw traktuje jedynie jako forme pewnej zabawy. Nie ma rekawa nie ma zabawy. A pozatym jest to najbezpieczniejszy pies pod słońcem. Moze troche namolny bo kazdego zadrecza aby sie z nim pobawic, jak nie rekawem to chociazby piłeczka. ;) Autorka moze powinna ponownie sie przeszkolic zanim cokowliej jeszcze napisze. W kazdym razie ja bym ten artykul zdjecia, bo wystawia sobie fatalna opinie zarówno sobie jak i PKPR i tej instytucji co jej ten certyfikat przydzielił. :p[/quote] piknie napisane.ja bym jeszcze dodam odsiebie ze oo mozna sobie robic na obronczym podkrecajac go na tyle zeby uzyskac efekt,100km od agresji,ale juz wizualnie atrakcyjny po czym nagrodzic psa lupem i pelny luz.nie ma rekawa-nie ma zabawy.no rekaw no fun:evil_lol:.
-
zmija-jestem dodyspozycji w razie co:cool3:.no ipo to krew,pot i lzy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
-
dzieki :lol:.w sumie to przeca spieszyc sie nie ma po co nie ?bo liczy sie sama praca.po to godziny na cwiczaku-dla psa.:cool3::p.mozemyrobic za pomponiary dla mumina:evil_lol:.
-
poglady sa jak diupa-kazdy ma prawo miec wlasna:diabloti:.i to jest pieeekne:evil_lol:
-
no dizsiaj byl luzacko.ha...mamy nowe namioty od schweikerta:multi::multi::multi::multi::multi:nareszcie:multi:
-
oj dziewczyny:cool3::evil_lol::evil_lol:.... ps.a dla onka najlepsze jest ipo:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:
-
niestety my za pozno sie dowiedzielismy-mamy inne plany na weekend.powodzeniawsyzstkim-oby mniej wialo niz mi wczoraj oraz chicie na fh i fh2-ba,nam wieje zawsze,czasem tez pada poziomo.:roll::evil_lol:. dorplant-my w polowie marca zdajemy schh3 na zawodach.mam wiec nadzieje ze majeczka bedize dla mnie dobra wrozba.bo wy chyba pierwsze?:cool3: to ipo3?:cool3::cool3:.
-
dziwna jestes.:cool3::diabloti:
-
No coz...ja tez wybralabym Szalca.:cool3:
-
noooo dzieeeki ale co moglysmy zwalic to zwalilysmy[ja dokladniej] no i nieda sie ukryc ze mamy problem z dynamika na posluszenstwie.:cool1:.za to zadnych z robieniem z siebie glooopa.:evil_lol:
-
mamy dwojke:cool3::multi:.sehr gut,tsb a.koszmarne warunki sladowe.:shake:.slad zaliczyly tylko dwa psy w tym surykat..dzieki za trzymanie kciukasow.posluszenstwo-jak zwykle,bez wielkich wyczynow sportowych,obrona jak zwykle na pijanego lemura:evil_lol:.
-
po prostu baaajka normalnie..zaplulam siebie,monitor i klawiature:evil_lol::evil_lol:.picie kawy bywa niebezpieczne dla otoczenia:evil_lol:. pomyslec zejeszcze pol roku temu zagotowalo by mi sie od glupot i ruszylabym na krucjate-teraz wiem ze na onkach[i ipo] zna sie kazdy i jest specem.moja krucjata niepotrzebna:evil_lol:.racja jest najmojsza:evil_lol:-dzien swira normalnie:diabloti::razz:.
-
obciazenie przewodnika?hmmm...kamizelka taktyczna z olowiem i 20kilometrow po piachu?:diabloti: ja nie mam wplywu na mozg surykata:evil_lol:.obawiam sie ze surykat tez nie ma na niego wplywu:cool3::diabloti:.taki pech.:evil_lol:.jeszcze tylko schh3 na plycie i koooniec:multi:.koooniec siedzenia w kiblu,skurczu zoladka i patrzenia na durnowatego wrednego surykata i myslenia co ten mlotek stworzy doprowadzajac mnie na glebiny czarnej rozpaczy:cool1::mad:
-
:cool3::multi:superrrr. aaa no i naprawiam wlasna wisniowatosc:super startu bez wzgledu na ocene dla majkowskiej bo zdajesie ze sie szykujecie a ja mlotek nic:oops:.a to wszystko przez to zem zielona przed egzaminem.a to tylko egzamin placowy schh2:roll:.albo zdamy albo bedzie dyskwalifikacja za rabanie w pozoranta na konwoju:roll::mad:.
-
ale biedne psiaczki macie.:shake:.duzo zdrowka.
-
[quote name='14ruda']Nie nosi kamieni:shake:.dawno tez nie bawiła sie w "morze":p(muszlą twarda jak kamien,która sobie ściaga z półki jak nas nie ma i kładzie na posłaniu:evil_lol:).zapytam weta.[/quote]a pilki tenisowe?:cool3:.chita ma kly z odlamanymi koncowkami i do tego pieknie "piluja"sie na jucie:diabloti:.o shado nie wspomne bo nie ma czego.ale rekaw i na czoloweczce tez dziadek nadal trzyma jak beton.byle gora dwa chwyty bo wiecej nie daje rady[lapie ale juz nie tak dobrze stylowo wiec nie pracuje wiecej chyba ze na technice].coraz bardzije[ja, nie psy]cenie sobie carize[pilki].gappaye moje psy uwielbiaja ale to clamanie mnie wykancza nerwowo:mad:.
-
saJo-jasne ze warto.filmik cacy.;)