Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. axusia-jak tam juniorka?:cool3:
  2. superr dorplant ze z siersciuchem juz ok:multi:
  3. no to na bank.strata wyszkolonego,doswiadczonego ratownika to strata bolesna.rowniez dla DRK:-(
  4. ostatnio tak mowilam ze za drugim razem pojelas o co chodzi wieeeec jest szaaansa:evil_lol:.nadziejazawszec jakas zostaje.:cool3::diabloti:
  5. :cool3::evil_lol:
  6. jesoooo jaki pluto:evil_lol:uo mamusku:roll::cool3:. na posluszenstwie?rrrany...to juz wogole drukowanymi bede musiala okronglo mowic:lol:
  7. ayka robi za psa pluto a czesc grupy razem z moja skromna acz szeroka osoba ma zakusy na odrabanie jej tego i owego:diabloti:.ale najpierw trzeba zrobic cos z ara-upic?hmmmm:cool3::diabloti:
  8. bo przy tobie to ja cichutko lykam persen.:diabloti:.inaczej siedzialabym w pierdelku za morderstwo w afekcie. ayka-dziecie arii [img]http://img379.imageshack.us/img379/4112/ayka2pz9.jpg[/img] [img]http://img128.imageshack.us/img128/1510/ayka4tw0.jpg[/img] [img]http://img112.imageshack.us/img112/6235/ayka5pn4.jpg[/img] [img]http://img240.imageshack.us/img240/9135/ayka6wq4.jpg[/img] [img]http://img113.imageshack.us/img113/5144/aykafp9.jpg[/img]
  9. powodzenia i polamania lapek,nozek i czego tam jeszcze:p
  10. mimoza-strasznie mi przykro [*]:-(
  11. wrocilam do zywych aczkolwiek lekko uszkodzona...fotki wrzuce pewnie dopiero jutro bo teraz padam na pysk:roll:. obsuwa neistety byla konieczna zebym nie robila za zombie.:razz::diabloti:. i teraz glownie nadrabiam loty bo inaczej instruktor mi zrobi sieczke z tylka:cool3::evil_lol:i znecam sie nad biednymi gsdowcami:diabloti:.
  12. cd arii [img]http://img139.imageshack.us/img139/7203/aria6hw2.jpg[/img] [img]http://img164.imageshack.us/img164/6153/aria7km7.jpg[/img] i moja czesia:loveu: [img]http://img261.imageshack.us/img261/6968/czesju9.jpg[/img] cdn...:diabloti:
  13. zyje.:evil_lol:.obecnie ledwo bo zlapalam jakas grypowa france:roll::mad: aria [img]http://img225.imageshack.us/img225/1977/aria1pm5.jpg[/img] [img]http://img225.imageshack.us/img225/8890/aria2bz0.jpg[/img] [img]http://img225.imageshack.us/img225/3256/aria3vr7.jpg[/img] [img]http://img527.imageshack.us/img527/1457/aria4el1.jpg[/img]
  14. nooo czeeeesc:cool3::diabloti: wstawie popoludniu pare footek z treningow zeby nie bylo ze nic nei robimy:lol:
  15. byl wciemnych okularach i dlugim czarnym plaszczu?:cool3: Neo-dorplant prosi o kontakt:evil_lol: ps.guupaffka rzecz nabyta.wczoraj pierwszy raz udalo misie wyladowac czytaj mimo usilnych staran utryzmalam sie na sciezce podejscia VSI-trafilam w pas i nie udalo mi sie doprowadzic do piiii piiip przeciagneicie piiipiiip przeciagneicie i czerwone swiatelko....:roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol:.w zwiazku z tym mam gluuupaffke.
  16. no i wlasnei dlatego sa rozni szkoleniowcy i rozni pozoranci.dla kazdego cos dobrego:evil_lol:.z pozorantow to ja kooocham winklera.po prostu cud miod.:loveu:
  17. calkowicie zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia .
  18. fajnie.nie zaluje ze nie bylam ale fajnie.wole Reisera[podlizuje sie Prezesowi:evil_lol:].oby jak najwiecej seminariow z dobrymi szkoleniowacami.
  19. saJo-oczywiscie masz racje-nei przeliczylam tylko wstawilam hurtem.nastepnym razem sie zastanowie i bede dokladnie liczyc zaaanim cos wstawie. mch-zarabiste zdjecie. muminka-oczywiscie ze takie zachowanie jest normalne.nie pisalam zemoj pies jest jakims wyjatkiem tylko mnie po prostu rozbraja to ze ona nie umie zlapac pilki ot tak po prostu tylko dokonuje wariacji na temat. arrakis-zdjecia od strony pupy sa fajne.tez fajne dokladnie mowiac.ja lubie pupy swoich psow.nie mam z tym problemow.nie kojarzy mi sie wylacznie z czynnosciami fizjologicznymi moich psow i nie mysle o w/w czynnosciach robiac psu zdjecie.lubie rowniez mysie pupki.baaardzo.:loveu: kate-nie no bordowa ladna tylko ja zawsze mam klekoce jezorem:evil_lol: surykat jest jednym z najbardziej oblesnych onkow na swiecie jakie widzialy moje oczy ale to jej urok.no i robienie z siebie glooopa.
  20. kate-bo benio to facet tak?nooo to ringoweczka bordowa z "diamencikami"?:evil_lol:.nie rob z niego ladnego inaczej:cool3::diabloti: on i tak ma przerabane z wygladem jak laleczka:evil_lol:. a oto surykata dziwne przypadki z pilkom:roll::razz:-uposledzenie mojego psa jest wieeeelkie:lol::loveu: a ta gdzie skrecila?:roll:gra tfffardzielke:mad: probuje sie wypsknac cfffaniara:cool3: HA!genialnie wyliczylam skok:eviltong:.a ta gooopia gdzie sie podziala?:crazyeye: mam ja! teraz sprezyscie odkicam:cool3: zaraz ja zlapie-ale naiwniara- mysli ze ucieka:cool1::roll: http://img509.imageshack.us/img509/2296/czitabz7.jpg i po co jej to bylo?ide ja poglamac.zaaawsze tak sie konczy a ona ciaaagle probuje:roll:.jakas gooopia nie?:cool3: http://img181.imageshack.us/img181/8971/czita5ih5.jpg the end:cool1: juz niebawem:sztuka w paru odslonach pt:a wiesniakowi rzucaja trafffke:mad:.glowne role:wiesniak[shado pustakiewicz fafloski],zwinna i seksowna[surykat lemurzasty]. Za duzo zdjec w jedym poscie!! Maks moze byc 5 fotek. Prosze trzymac sie regulaminu. saJo-mod
  21. [quote name='jefta']Ja uważam, że wręcz przeciwnie-nie mamy prawa skazywać zwierzęcia na cierpienie. A znaczenia dla psa miłości właściciela nie rozważajmy w kategoriach ludzkich.[/quote]popieram absolutnie.sama bedac hodowcom usypialam szczenieta z wadami polletalnymi.to usypiianie to "koszt"hodowcy,ktory biore pod uwage decydujac na powolanei zycia.
  22. szokujace. obawiam sie ze czesc osob nadal mysli ze tak sie poddaje "tresurze"zwierzeta.:shake:.ta swiadomosc sie zmienia ale nadal spytajcie z czym ludziom sie kojarzy szkolenie psow.:diabloti::roll:.
  23. [B]forum chodzi :multi:!!!!!!!![/B]
×
×
  • Create New...