-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
bendzie.ara tez w garsci trzyma:cool3::evil_lol:.pasek sie dokupuje albo szeleczki i juz.:evil_lol:. material i szycie-super wytrzymale.kurtkem kontraktowa wlasnei piorem bo sie jej przyjrzalam.jak sie nie przygladac-dwa lata mozna chodzic.blota nie widac.klakow tyz nie.raaajj:diabloti: dzieciak mnei zarazil i zmagam sie z grypom.nie latam dizsiaj:(.bleeeeeee diupa.:(
-
:cool3::loveu:nie no cos ty....to timon zooom robi:evil_lol:
-
no wiesz...timon jest mniejszy od twego olbrzyma a eddiii jeeedize zanim raodsnie jak robimy podkrecenie drivea:lol:.nie mowiac juz o hadesie-donie shagyi ktora ledwo trzyma na hamulcu.:diabloti:
-
ja we flektarnie laze wszedzie.uodpornilam sie.a na sladach wygladamy jak lotny oddzial bundeswehry.tylko pasy taktyczne i helmy i luuuzik.:evil_lol:
-
[quote name='monisieczka']a skąd ja mam wiedziec co mam chciec pokazać???przeciez jestem kursant mocno zapóźniony w rozwoju![/quote]to co chcesz potem zobaczyc.musicie byc bardziej samodzielni bo jak ladujecie na zawodach czy egzaminie to giniecie bez mamusi-zandarma.niemartw sie monisia,bedzie lepiej.:diabloti:
-
mowilam:pokaz co chcesz pokazac.i przedyskutowac:razz::diabloti:.jaogladnem jak sie nachlam.kupie se puszke piwa.moze dwie.i wtedy obejrzem.bez nerwicy.:evil_lol:
-
powinnas docenic ze sie powstrzymywalam z calych sil:diabloti:
-
toz pisze ze nasi znaczy sie.:loveu::cool3:
-
od razu widac ze nasi:loveu:
-
:razz::mad::cool1:noco?:cool3:
-
aaano to da rade jakos.w tym lublinku. anka-te rodzynki tresera to mnei nie wkurzaj lepiej:mad:.
-
nooo zycie jest do bani.wyszlo cos z gronkami i aria?BEZEMNIE?:cool3:
-
ufff no to dobrze eddiii.wiedzialam ze nic nie ginie chyba ze to zgubimy:evil_lol: ps dorplant-daaaawaaajcie.polska srodkowa walczy:D ps2 zalamalam swojego instruktora pilotazu dizsiaj opowiastkom o moich lekach dotyczasych ladowania.bo ja niekcem ladowac.ja poprosze malego dmuchanego:D pilocika pod siedzeniem i jak bedzie trza ladowac to se go nadmucham[pooodmucham?:D]. dorplant jeszczem momencik i zrobie wam ladowanie na cwiaczaku.duuuze macie to pole?:D poza tym chlopcom lepiej,chyba sie czyms przytruly:( ale juzjest ok.dziewczyny sie piora az milo bo wcozraj po tygodniu zaznajomienia poznalam oba stadka[7-5].oczywiscie siostry kaprysowe wprowadzaja swoje rzady silnej reki-terrorystki..mam ochote je zamordowac ale przetrwamy.:D.
-
goooska ty wredziuchu:evil_lol: dzisiaj trening tika/pyros 20,hades 19.jutro wypadowa gryupa emerycka na 9,potem frida ktora tu pewnie nie trafi:placz: na 12.30.mamnadzieje ze forum ruszy jutro bo naprrrawde :mad:
-
ooo dzieeewczynyyyy przestancie z tym voodooo bo forum znowu nam pierdyknelo:placz:. jesusicku wsciekne sie.:placz::angryy:
-
oj dorrrplant;):cool1:
-
brawa dla wszystkich,brawo dla vata i slawka!:multi:
-
nasze samce cwicza przy sukach ktore maja tez okres podny.nie ma wiekszych problemow..:eviltong::evil_lol:.zawze pilka czy gryzak jest wazniejsza i praca zp rzewodnikiem to podstawa frajdy ale...musza sie tego nauczyc.na poczatku jest rozkojarzenie.tyle ze my cwiczymy w wiekszosci luzem.czasem robimy linie[jak mnie grupa zirytuje:cool3: albo chce zobaczyc cos synchronicznie i na kupie.:cool1:.moj samiec tez nie ma problemow z sukami w jakimkolwiek okresie cieczki.nie to nie.lacznie z jechaniem w samochodzie bok w bok na siedzeniu..nie oznacza nie a na placu to wogole bez problemow.:p
-
zagladamy,zagladamy.trudno byloby bez was arrakis:cool3:....
-
mi-la:loveu:ps.tak jest lepiej.przynajmniej zadnych miszczow nie denerwujemy tudziez fachowcuff.:D
-
[quote name='Gaga']cholera! czuje sie jakbym klucze od mieszkania zgubila... ;/[/quote] albo gorzej:cool3::evil_lol:.fatalna sprawa.:mad: ps[B].GSDowcy Forum chodziiiiiii yupiiiiiiii!!!!:D[/B]
-
ja tyz cierpiem:placz: aaa to peeewnie spisek tych co nagrywalam trening posluszenstwa:cool3:.przyznac sie.:mad::evil_lol:
-
do WUSV;). przynaleznosc do zadnej organizacji nei zrobi z czlowieka nietycznego wobec rasy -super hodowcy.niestety:cool1:
-
ja bym dzieciaka nie ciagala na zawody.po co?ewent.na najwyzej godzinke.