Jump to content
Dogomania

AgaG

Members
  • Posts

    11789
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    23

Everything posted by AgaG

  1. U mnie jest w tej chwili 20 zlotych z reszty z pieniędzy od Pati. Kiwi ma 80 od Pati na cele psie. Tak więc 100 mamy już na szczeniaki, 50 na Norcię od jagienki tez na razie pójdzie na ten cel. Na AFN na jasyra jeszcze mamy 125. Razem fizycznie i wirtualnie mamy na psy krakowskie: 275. gdy przekaże piniążki za hotel szczeniaków (210) zostanie 65. Tyle na razie mamy na operację Norci. Ojej!!
  2. Dzwoniłam do Pana Tomka z pytaniem, ile mamy zapłacić. No i naprawdę bardzo nam na rekę poszedł, bo 15 złotych za kazdy dzień ale za wszystkie szczeniaki. Tak więc w sumie do zapłacenia mamy 210 złotych. Wiem, że 80 złotych jest u Kiwi dzięki Patrycji:loveu::loveu::loveu:
  3. przezesunia tez jedzie do domku !!! kontakt z allegro. Mieszkanko na Sobieskiego. :loveu::loveu::loveu: Foty większosci, bo jeszcze hera i prezeniunia nie ma (musze tam podjechac i zrobić) przeslę po 20- tej komuś. Komu?:evil_lol::evil_lol:
  4. prezesunia idzie dziś do mieszkanka na Sobieskiego. dzwoniła Pani z allegro. Syn camary ją zawozi, a ja tam pojadę spisać umowę. Musze się umówic z .Anią. :lol::lol: albo kimś innym, kto nie jest tak wyeksploatowany, bo mamy jeszcze jechac w jedno miejsce zrobic foty Herze w nowym domu.
  5. Dzieki karenina. ten hevarin kupiłam, co do antybiotyku to jeszcze nie wiem nic... Dowiem się we wtorek. Sunia w każdym razie będzie żyła i to jest cudowne!! [B]Dziś wpłynęło 50 zlotych od jagienki dla Nory na operację [/B]
  6. Nie najlepiej z telefenami. Do mnie jeden i nic z tego nie będzie, drugi jeszcze gorzej... ojej!
  7. Wszystkie prócz Ulusia który ma cudowny domek z ogródekiem wtlądowały w ciepłych mieszkankach w Krakowie. Podpisano zobowiazanie o sterylkach w przyszłości pierwszej możliwej. jedna para miała watpliwości, bo jakiś wet schrzanił im sterylkę suni i ona po niej zmarła. No ale poleciłam wetów krakowskich, o których wiem, że tego nie chrzanią i podpisali też. :lol: Foty są ale nie mam siły.... Jutro komuś wyslę.. Na podziwkowania kchanym cioteczkom też sił nie mam sił - padam z nóg...ale będę będą całusy:evil_lol:
  8. Może łape można amputować? A czy przerzuty to coś pewnego? ostatnio jeden doktor w Krakowie twierdził, że sunia pod moja opieką na tymczasie ma przerzuty w płucach a ich wcale nie było. natomiast guz, który ma w pochwie okazał się operacyjny. Spróbujcie pochodzic do paru dobrych wetów. :lol:
  9. ta sunia wróciła do hotelu rano. mówiła mi kiwi.
  10. o tak spisek za spiskiem. My tu z .Anią. tez spiskujemy, jakies dziwne toboły nosimy, sąsiedzi mi się przyglądają dziwnie, a w tych tobołach to kołdry, koce, podusie..:evil_lol::diabloti:
  11. dzięki ciociu Tosko i inne ciotki. Nie matwcie się, ciocia AgaG predzej by siebie uśpiła niż psa któremu mozna pomóc.Nigdy bym tego nie zrobiła po oponii jednego weta. Musiałabym ich miec parę i jeszcze widzeic, że pies cierpi. A ta slodzizna dziś pięknie leki nowe zjadła, nawet pozwoliła sobie ze sttrzykawki lek w syropiuku podać. Mądra sunia. Jutro na pewni jej foty zrobie jakieś. :loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. ja też uwielbiam Eliota.:loveu::loveu::loveu::loveu: Cieszę się, że ma bardzo odpowiedzialnych i kochających właścicieli.
  13. Dawno tu nie zagladałam, ale wyłącznie z braku czasu, bo Kasia pięknie o nim piszesz, a chwalić to Cię trzeba wciąż, bo naprawdę zasługujesz:loveu: . Denis wygrał los na loterii, że ma taką pańcię.
  14. Bardzo bardzo trzymamy za tę biedaczkę troszkę nieznośną. :cool3:
  15. reszta plakatów jest u mnie. Nie jest ich juz za wiele. Dam wam w programie. :evil_lol:
  16. Podaję aktualne rozliczenie: z pieniędzy od Pati (200 zlotych) zostało jeszcze prawie 30 po zapłaceniu jeszcze dzisiejszych kosztów badań Nory z guzem. 10 z tej sumy pójdzie na hotel Rubena. Jutro zapłacę dług hotelowy Rubena z pieniędzy, które były zbierane na AFN (200 zlotych, w tym bylo na jastra 175 i na Mikrę 25 ale ich wydatki były zapłacone wcześniej)+ 10 zlotych z reszty od Pati. Ruben jest winien 210. od jutra będzie u mnie wobec tego 20 zlotych. Na AFN dzięki Agusi jest jeszcze 125 na pokrycie hotelu Jasyra, ale ponieważ ja wczesniej załozyłam, to teraz te pieniądze przydadza się na Norcię (jej operacja we wtorek).
  17. [quote name='Patia']Kamilka moja zgłasza się na prezenterkę[/quote] To świetnie!!! my w hotelu z .Anią. bedziemy dośc wczesnie może nawet o 15, jak się umówimy z kamilką?
  18. Agusia wpłacila na jasyra 125 . jest to wciąz na AFN.ponieważ ja zakładałam za hotl jasyra, teraz mogę z kolei zapłacic za hotel Rubena. Agusia dzięki. :loveu:
  19. Ja dostałam kołdrę i poduszkę od pani Justyny i .Ania. jutro zawiezie gdy będzie do hotelu jechała ze mną
  20. [quote name='Toska']uffff, no to kamień z serca :lol: mądra suczynka z niej , wiedziala , gdzie trzeba wrócić :loveu: dziś wplacilam dla niej 20 zl z aukcji na bazarku , po 1-szym jeszcze coś doplacę . Może pod Waszą cudowną opieką Norunia wyzdrowieje ? trzymam kciuki , żeby tak bylo :lol: proszę wyglaskać uciekinierkę od ciotki Toski :loveu:[/quote] dOPIERO TERAZ PRZEGLADAM WATEK I WIDZĘ, ILE Z WAS POMAGA !! TO CUDOWNE. INACZEJ NIE DAŁYBYSMY RADY...
  21. [B]z PINIĘDZY OD Patii, która wpłaciła 200 złotych poszło na: AKCESORIA dla suni (SZELKI, SMYCZ, ADRESOWNIK), dzisiejsze badania, leki, :loveu: :loveu: :loveu: 20 MIAŁO PÓJSĆ NA ZA BENZYNĘ ZA PRZEWÓZ ATOSA Z BEŁDNA DO KRAKOWA, ALE TWEETY JE PRZEKAZUJE SUNI. 170, 61 POSZŁO ZOSTAŁO WIĘC NIECAŁE 30 ZŁOTYCH.[/B] ponieważ mam cztery psy własne plus jedzenie dla niej kupuję z własnych środków, to sama nie dam rady opłacić operacji. kto może proszę o wpłaty.
  22. jutro jadą do "kundla" (no niby jeden ale może.... więcej:evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote name='HankaRupczewska']No to do piątku ! W ubiegłym tygodniu "urodziły się" domy dla czterech dużych psów. Może i w tym tygodniu tak będzie ...[/quote] a które poszły do domów?
×
×
  • Create New...