-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
Podaję stan kasy u mnie (nie sprawdzałam na razie AEN) i póki co nic stamtąd nie bierzemy na psy krakowskie, az się wyjasni co i jak z psami. [B]Było 145 u mnie ostatnio[/B], oprócz tego 100 mam jako zwrot dla Asi a drugie 100 ma dla niej Kiwi za operację Nory (damy to Asi w piatek) [B]Jeszcze mam z tego do oddania 2x po 30 Asi za leki Nory i zabiegi czyli 60 (sa na to faktury z kliniki przy Piłsudskiego wystawione na AFN) [/B] Tak więc 145 - 60 = 85 85 plus do tego w sumie 38 z aukcji zeusa28 czyli 123. [SIZE=5][B]dziś dostałam tez do rąk dwie wpłaty: 500 i 100 od :loveu: :loveu: "anonimowych miłośniczek psów". Razem jest U MNIE [U]723 zŁOTE[/U] :loveu: :loveu: :loveu: BARDZO DZIEKUJEMY DARCZYŃCOM !!!!! POMOŻEMY Z TEGO WIELU PSOM!!! HURRA!!!![/B][/SIZE]
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[SIZE=6][COLOR=red]Asieq jesteś bardzo kochana!!! pomogaś mi w najgorszym momencie, gdy wszystko się wali.. no mam nadzieję...waliło...:loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=black]pieniążki które założyłaś Asiu oddam Ci w programie. [/COLOR][/SIZE][/B] -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=red]dziękuję dziewczyny bardzo Asieq, Karusiap. Dziś ja miałam dyżur przy suni. Płukanka u weta zrobiona. :loveu: :loveu: Zaraz podam wpłaty na moje konto dla Norki z aukcji zeusa 28 [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=black][B]Nowe wpłaty: Waldemar Długosz 20 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][B]Dusia_ aa 10 zł[/B][/SIZE] [SIZE=5][B]bea27 1 zł [/B][/SIZE] [B][SIZE=5]z porzednich wpłat było 7 razem na Norę na moim koncie jest :38 złote. Zaraz wpiszę to do wątku glównego i wszystko posprawdzam. [/SIZE][/B] -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
AgaG replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Miał badania. Wyniki nie są najgorsze - niewydolność nerek lekka, ale przez kilka dni prawie nic nie jadł. Już miałam strzykawką karmić. Doktor Kujawski dał mi leki dziś nowe jeszcze no i tę karmę specjalistyczną. Zjadł ufff... :multi: :multi: :multi: a już strztkawę szykowałam. Przepraszam, że na dogo jestem rzadko. Ale mój Kasanowa to moje kochanie puszyste, nasłodsze... najważniejsze. -
[quote name='Camara']spokojnie, jeszcze jest trochę czasu ;) ogłoszenia musze wysłać w czwartek wieczorem, tyle że wcześniej jeszcze jakieś tekściki sklecić :roll:[/quote] [SIZE=6][COLOR=magenta]kiwi wybacz!!! noc zostaje na telefony!!! siedzę jak na drożdżach, czy uda się adopcja Atosa. Dajmy do wyborczej Arta z hotelu i ...... Ciapka[/COLOR][/SIZE]
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
AgaG replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie Kciuki za mojego ukochanego kasanowę Dziś w końcu zjadł trochę jedzonka z puszki specjalistycznego, z sikaniem lepiej...ale martwię się nim bardzo... schudł.. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy8/1210/110960/previews/2537619_hpim0425.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy8/1210/110960/previews/2537631_hpim0552.jpg[/IMG] -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
No wreszcie jestem na chwilkę!!!! Wiesci cudowne. Pies będzie żył na pewno, opuchlizna jak sama stwierdziłam maleje... są nowe leki dla niego i będzie jeżdźił na naświetlanie lampą jakąś specjalną po urazach. :lol::lol:Boluś tulił się i tulił...cieszy się zyciem mimo bólu który na pewno jakis czas się utrzyma. Kiedy bęzie operacja tego dowiemy się w przyszły wtorek. :lol: A może tylko leki i lampy wystarczą? Doktor mówi, że trzeba czekac, obserwować itd... -
Biegunki po schronie to norma.... moj kassanowa miał je po wzięciu go bardzo bardzo długo,, a w schronie podobno przez rok:mad: :mad: i dlatego byl taki słaby... to ma tendencję do powracania. ja mam zawsze zestaw zelazny w domu - zwłaszcza syrop niforuksazyd. Co jakiś czas mimo zaleczenia jeszcze się zdarza kasanowie taka przypadłość.. JoSi przez wiele tygodni po wzieciu mojego staruszka ze schronu spałam z nim na foliach na podłodze z butami za glową przygotowanymi do błyskawicznego wyjścia i tak wychodziłam np. co dwie godziny:evil_lol:
-
[SIZE=5][COLOR=magenta]Kiwuś słonko zrobiłas piekny plakat Atosikowi. posłałam go Ach21. Atos w DT kwitnie, przytył już dwa kilo, czuje się wspaniale ale martwię się, że się przyzwyczaja...a tu domku nie ma... [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff00ff]W piątek Atos pójdzie do dzinnika. mam to obiecane :lol: [/COLOR][/SIZE]
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
O aukcji dowiedziałam się dziś :roll: z pw. od zeusa (damiana )nim tu weszłam. nie mam nic przeciwko zbieraniu na Norę. ale ja się na przepisach nie znam, jesli coś jest wbrew prawu trzeba to usunąc natychmiast. napisałam smsa do Damiana, by usunął.Nikt mnie o zdanie n ie pytał...:roll: :mad: Na moje konto z tej aucji wpłyneło w sumie 7 złotych. [B]Rennatta2 - 5 zł i ktos Anonimowo 2 złote[/B] [SIZE=5][COLOR=red]Bardzo dziekuję kochanaj Asieq za pomoc przy Norze: ostatnie wizyty u weta na płukanki i zastrzyki, Kakuli za bezpłatne zabiegi dla Norki i wszystkim, którzy mi pomagają, gdy mój ukochany Kasanowa nie czuje się dobrze...malutko je, duzo duzo śpi, noszę go na rączkach, ale on chce wciąz żyć... i wiem, że ma jeszcze dużo czasu przed sobą... [/COLOR][/SIZE] -
Faruś [rzeslij mi ten link na pw, nie mam czasu ani chwili by szukać...
-
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Musze zaraz uciekac z dogo, bo jeden z moich psów jest bardzo chory - staruszek kasanowa. Wpacaj gdzie wolisz na AFN lub na moje konto. Z AFN na wydatki psów krakowskich pieniądze zawsze spływają do mnie, a wszystkie rozliczenia sa podawane i na danym wątku i w wątku: "Kraków pomocy". Niestety wątpię, abym ze względu na moje psy mogła dziś byc na dogo długo. -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[B]Proszę skupmy się teraz na pomocy dla psa. Elso wpłaciła wczoraj 20 zlotych. [/B] -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=magenta]peciu mówiąc o "uratowaniu psa" Elso miała na mysli nie uratowanie przed wami, bo Wy przecież tak bardzo mu pomogliście, ale anonimowość, ktorą zyskał. Ma swoją panią - to moja znajoma. Czeka go teraz operacja. Natomiast jak wiesz w takich przypadkach gdy sa ludzie psychicznie niezrównoważeni jak jego kat, to lepiej żeby adres był inny niz mu znany...[/COLOR][/SIZE] -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Kasanowa ma niewydolność nerek. Znoszę go na sikanie bardzo często, sika mi po ubraniu gdy go podnoszę ... będę trochę rzadziej na dogo... -
[B]PANŚTWO eLIOTA PRZYSŁALI DZIŚ 50 ZŁOTYCH NA PSIE CELE, A PANI Z ULICY NA BŁONIE Maria L (poderzewam ze kolezanka Jo Si) 100 . bARDZO DZIĘKUJEMY. rOZLICZENIA JAK ZAWSZE W WĄTKU KRAKOWSKIM GLÓWNYM - "kRAKÓW CIĄGLE POMOC POTRZEBNA". [/B] [B]Dziś chwili wolne srodki (bo 100 jestem winna Asieq która załozyła za Norę) to 150 + 5 zlotych,m które mi zostały. [/B] [B]za kontrolę Nory i antybiotyki dla niej zapłacil dziś w lecznicy na Piłsudskiego 10 złotych. Tak więc mam dla psów 145 złotych.[/B]
-
Operacja usunięcia guza jest zapłacona. natomiast Norę czeka jeszcze sterylka, która jest koniecznością i na ten cel potrzebne są fundusze. PANŚTWO eLIOTA PRZYSŁALI DZIŚ 50 ZŁOTYCH NA PSIE CELE, A PANI Z ULICY NA BŁONIE Maria L (poderzeeam ze kolezanka Jo Si) 100 . bARDZO DZIĘKUJEMY. rOZLICZENIA JAK ZAWSZE W WĄTKU KRAKOWSKIM GLÓWNYM - "kRAKÓW CIĄGLE POMOC POTRZEBNA".
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Nadal nie mam transportu a na dodoatek to powinnam z dwopma psami jechać, bo z Kasanową jest źle !!! -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o praktyczą pomoc, gdyż mój Kasanowa na dodatek jest chory a Nora ma byc dziś dwa razy u wetów. i nie wyrabiam.. -
[SIZE=5][COLOR=Red]Potrzebny transport na jutro dla Nory po 10. 30 wyjazd z gabinetu małgosi na Pradniku tam rano na płukankę jej pochwy lecę):lol: kierunkek: Piłsudskiego 30 [/COLOR][/SIZE]
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Asia długi hotelowe popłacone są. Aga G dobrze kasą gospodaruje i na styk starczyło. wszystkie wyliczenia sa w wątku zbiorczym. Ani zlotóweczka się nie zxmarnowała:lol: -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=Red]Załóżmy skarpetę skatowany Bolek.[/COLOR][/SIZE] -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']Boze, Ty to widzisz i na to pozwalasz, gdzie Ty bywasz wtedy....:-( piekny psiak... jakie ma szanse na przezycie??? trzeba jakiejs pomocy dla niego???[/quote] SZANSE Są DUżE. wE WTOREK RANO KONTOLA I DECYZJA KIEDY OPERACJA. pOMOC PRZYDAłABY SIę NA OPERACJę. -
to ulica zamojskiego w Podgórzu blisko kalwaryjskiej. Wyśle im zaraz sms, ze będziesz o 11. :lol: