Jump to content
Dogomania

AgaG

Members
  • Posts

    11789
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    23

Everything posted by AgaG

  1. :loveu: :loveu: bARDZO DZIĘKUJĘ kARUSIAP ZA ODWIEZIENIE SUNI OD ASIAF (JESZCZE WE WTOREK), KTÓREJ STERYLKĘ JA ZAŁATWIAŁAM. Przepraszam, że jestem rzadziej na dogo. Ale teraz najważniejszy jest mój Kasanowa.
  2. Będzie miał cala sesję, ale wtedy gdy będziemy świętowac udaną operację, która przed nim. trzeba trzymać kciuki , by wszystko było dobrze.
  3. Wciąż o nim myślę.... to koszmar, że od tak dawna nie znalazł domu....:-(:-(:-(:-(:-(
  4. Dostałam cudowne foty grubutkiego Eliota i kurczę nie doszły do pati, którj wysłałam do wstawienia. dziś musze inną metodą sprbować - tzn załączników. Ojej! a jest na co patrzeć: cudowny pies z papryczką w pysiu!
  5. irenko nie becz, nie becz!!!! Pomogłas go uratować... no ja nie wiem, co bym czuła, gdybym musiała go do hotelu dać, bo co z tego, ze pan Tomek cudowny jak Atos chce byc miziany i przytulany i zaopiekowany non stop.!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. Czy ktoś może odebrać Tosię (od Asiaf1) po sterylce od Doktora Kujawskiego i przewieźć na Ugorek?
  7. [B]Podaję wpłaty na Norkę Remixm 5 złotych i Daria M2 też 5 złotych , dziękujemy. kaska jest trzymana do czasu sterylki, którą Norka musi mieć. Jeszcze trzeba odczekać... bo sunia antybiotyki bierze.[/B]
  8. Własnie wysyłam fotki do perfi :loveu: :loveu: :loveu: I Nory i Atosa i Jagi
  9. Niedobrze, jak się nikt nie zgłosi, to trzeba będzie taxi brac, a na to szkoda kasy...
  10. Bardzo bardzo potrzebny transport dla suczki od Asiaf na sterylkę jutro rano. Trasa Ugorek w Krakowie na ul. Piłsudskiego. Wyjazd z Ugroka biorąc pod uwagę Korki - o 8. 15. 0 wyjazd z Ugorka. kto pomoże !!! Miała jechać .Ania. ale jej pies jest bardzo chory. !!!!!
  11. Śliczniusia ta kocia !!! Ojej co na tym Podhalu się dzieje!!!
  12. :sweetCyb: :Cool!: :Cool!: :bigcool: :cunao: :cunao: :knajpa: :knajpa: :knajpa: :laola: :laola: MÓJ ATOSIK JEDZIE JUTRO DO DOMKU!!! WIWAT kRAKÓW!!!, GDZIE JEST TYLU FAJNYCH LUDZI !!!!
  13. Zgodnie z ostatnio aktualizowanym rozliczeniem było 723 u mnie. z tego 24 złotych poszło na szelki Jagi i 25 na ostatnią wizytę Norki (dostała antybiotyki do końca tygodnia oslonowo). Czyli 674 to to czym dysponujemy na psy w Krakowie.
  14. Faficzek piekne imię, takie jak dla kochaniątka. Cieszę się, że u niego wszystko dobrze. Wpłatę tej pani leji wobec tego podamy nieanonimowo tylko z nazwsiska, tylko musze sobie przypomnieć, w którymmiejscu dogo ją wpisałam...
  15. jagusię w piątek odstwiłam z koleznaka małgosią do nowego domku poleconego przez Kasie :loveu: :loveu: :iloveyou: :iloveyou: :Rose: :Rose: :Rose: [SIZE=6][COLOR=red]Kasie wielka buzia za ten kontakt. Foty są, ale wstawię jutro w nocy. [/COLOR] [/SIZE]
  16. Foty są, ale wyślę je dopiero w nocy z niedzieli na poniedziałek:cool3: :cool3: jutro dzień dla Atosa.
  17. I inne osoby chyba nie nadają się .... Prymityw jakiś ....:shake:
  18. Norcia juz dzisiaj w domku :loveu: Zamieszkała w mieszkaniu w bloku z cudownym panstwem, bedzie spala w łożku małżenskim panstwa i bedzie rozpieszczana :) dziekujemy wszystkim, ktorzy pomogli Norce!! :sweetCyb:
  19. Jestem umówiona z panią o 15. :lol: :lol: Pani najpierw odwiedza Norę u mojej Mamy, potem gdyby się zdecydowała to idziemy razem do jej mieszkanka podpisac formularz. ostatnio trochę udoskonaliłam i wydłużyłam formularze moje, dopisałam tam...obowiazek meldowania o psie nie rzadziej niż raz na miesiąc i informaowania o wszystkich istotnych sprawach w jego życiu. HMMM.. jeszcze wczoraj wieczorem Pani do mnie dzwoniła... no zobaczymy... Pani jest Bardzo fajna....np. jak mówiłam, że moja mama stara się nie być wylewna wobec Nory, bo to tylko tymczas, to pani zapytała: Ojej ale jak się jej to udaje...:lol: :lol: Kciuki bardzo potrzebne!!!! Dogomaniacy kochani trzymajcie!!!!
  20. Niestety nie mogę czytać całego wątku Wanili.Wiem tylko od Tweety, że sprawa jest Powiedzcie mi tylko jakie są rokowania co do tej małej? Czasem może się zdarzyć ktoś chętny na dom, ale musi wiedzieć co i jak... :lol: :lol: No więc np. mam kontakt do ludzi w wieku podeszłym , ale na poziomie, jesli chodzi o "docholowanie" suni do jej kresu to może nie byłoby ryzyka dawac jej starszym osobom.. krótko mówiąc zapytam brytalnie: ile ona jeszcze ma szansę zyciem się cieszyć? Odpowiedzi prosze na pw, bo jestem rzadziej na dogo ze względu na chorobę mojego ukochanego Kasanowy
  21. dziewczyny ilna sprawa. [B][SIZE=6]Frotka nie ma transportu dla szczeniaków odratowanych spod tesco na dziś do "Kundla".[/SIZE][/B] Kiwi ma się dowiedzieć adresu tymczasu skad miałyby dziś jechac do programu.
  22. No je je te puszeczki, dziś musze hurtowa ilość kupić:lol: i sisi lepiej... no nie ssikał się na mnie przez kilka dni...:cool3:
  23. [quote name='Camara']jak nie znajdzie się innego rozwiązania to Frotka przywiezie rodzinkę dziś do hotelu... problem oczywiście w opłatach :cool1: no i jeżeli uda się złapać jamnisię, bo po nocnych wydarzeniach jest przerażona i nie daje podejść do siebie :-([/quote] Camaro juz rozmawiałam wczoraj na ten temat z Frotką, żeby się kasa nie martwić coś tam jest w naszej wspolnej krakowskiej kasie i będziemy na zasadzie "zawsze za krótkiej kołdry" dawać gdzie potrzeba najbardziej. Frotka mi w nocy obiecała, że wobec tego transport załatwia. Da mi znac, jak pieseczki będą w hotelu.
  24. [SIZE=5][COLOR=red]Irenko kochana witamy na dogo!!!!!!!wielkie buziaki za domek tymczasowy dla Atosika. Ojej ale trudno bedzie znaleźć mu choć w połowie tak wapsniały dom, jak u Ciebie. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Głaski wielkie dla Atoska[/COLOR][/SIZE]
  25. DZIŚ BYŁA PRÓBA CZY aTOS MOŻE ZAMIESZKAĆ Z PSEM (SAMCEM REZYDENTEM) NO NIESTETY - TO BEZ SZANS. SZUKAMY DALEJ DOMU[SIZE=6]. [/SIZE] [SIZE=6]kiWI NAPISZ PROSZĘ OGŁOSZENIE DLA aTOSA. jA JUŻ FOTY WYSYŁAM DO pANI hANI[/SIZE]
×
×
  • Create New...