-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
:loveu: :loveu: bARDZO DZIĘKUJĘ kARUSIAP ZA ODWIEZIENIE SUNI OD ASIAF (JESZCZE WE WTOREK), KTÓREJ STERYLKĘ JA ZAŁATWIAŁAM. Przepraszam, że jestem rzadziej na dogo. Ale teraz najważniejszy jest mój Kasanowa.
-
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Będzie miał cala sesję, ale wtedy gdy będziemy świętowac udaną operację, która przed nim. trzeba trzymać kciuki , by wszystko było dobrze. -
Czy ktoś może odebrać Tosię (od Asiaf1) po sterylce od Doktora Kujawskiego i przewieźć na Ugorek?
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[B]Podaję wpłaty na Norkę Remixm 5 złotych i Daria M2 też 5 złotych , dziękujemy. kaska jest trzymana do czasu sterylki, którą Norka musi mieć. Jeszcze trzeba odczekać... bo sunia antybiotyki bierze.[/B] -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Własnie wysyłam fotki do perfi :loveu: :loveu: :loveu: I Nory i Atosa i Jagi -
Niedobrze, jak się nikt nie zgłosi, to trzeba będzie taxi brac, a na to szkoda kasy...
-
Bardzo bardzo potrzebny transport dla suczki od Asiaf na sterylkę jutro rano. Trasa Ugorek w Krakowie na ul. Piłsudskiego. Wyjazd z Ugroka biorąc pod uwagę Korki - o 8. 15. 0 wyjazd z Ugorka. kto pomoże !!! Miała jechać .Ania. ale jej pies jest bardzo chory. !!!!!
-
Sonia niańczy przybrane dzieci - jeszcze dla Niki szuka domu!!!
AgaG replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Śliczniusia ta kocia !!! Ojej co na tym Podhalu się dzieje!!! -
Zgodnie z ostatnio aktualizowanym rozliczeniem było 723 u mnie. z tego 24 złotych poszło na szelki Jagi i 25 na ostatnią wizytę Norki (dostała antybiotyki do końca tygodnia oslonowo). Czyli 674 to to czym dysponujemy na psy w Krakowie.
-
Kraków Jaga ze schronu 2X śmierć właś. a teraz choroba właściciela . ma dom
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
jagusię w piątek odstwiłam z koleznaka małgosią do nowego domku poleconego przez Kasie :loveu: :loveu: :iloveyou: :iloveyou: :Rose: :Rose: :Rose: [SIZE=6][COLOR=red]Kasie wielka buzia za ten kontakt. Foty są, ale wstawię jutro w nocy. [/COLOR] [/SIZE] -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Foty są, ale wyślę je dopiero w nocy z niedzieli na poniedziałek:cool3: :cool3: jutro dzień dla Atosa. -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Norcia juz dzisiaj w domku :loveu: Zamieszkała w mieszkaniu w bloku z cudownym panstwem, bedzie spala w łożku małżenskim panstwa i bedzie rozpieszczana :) dziekujemy wszystkim, ktorzy pomogli Norce!! :sweetCyb: -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Jestem umówiona z panią o 15. :lol: :lol: Pani najpierw odwiedza Norę u mojej Mamy, potem gdyby się zdecydowała to idziemy razem do jej mieszkanka podpisac formularz. ostatnio trochę udoskonaliłam i wydłużyłam formularze moje, dopisałam tam...obowiazek meldowania o psie nie rzadziej niż raz na miesiąc i informaowania o wszystkich istotnych sprawach w jego życiu. HMMM.. jeszcze wczoraj wieczorem Pani do mnie dzwoniła... no zobaczymy... Pani jest Bardzo fajna....np. jak mówiłam, że moja mama stara się nie być wylewna wobec Nory, bo to tylko tymczas, to pani zapytała: Ojej ale jak się jej to udaje...:lol: :lol: Kciuki bardzo potrzebne!!!! Dogomaniacy kochani trzymajcie!!!! -
Niestety nie mogę czytać całego wątku Wanili.Wiem tylko od Tweety, że sprawa jest Powiedzcie mi tylko jakie są rokowania co do tej małej? Czasem może się zdarzyć ktoś chętny na dom, ale musi wiedzieć co i jak... :lol: :lol: No więc np. mam kontakt do ludzi w wieku podeszłym , ale na poziomie, jesli chodzi o "docholowanie" suni do jej kresu to może nie byłoby ryzyka dawac jej starszym osobom.. krótko mówiąc zapytam brytalnie: ile ona jeszcze ma szansę zyciem się cieszyć? Odpowiedzi prosze na pw, bo jestem rzadziej na dogo ze względu na chorobę mojego ukochanego Kasanowy
-
dziewczyny ilna sprawa. [B][SIZE=6]Frotka nie ma transportu dla szczeniaków odratowanych spod tesco na dziś do "Kundla".[/SIZE][/B] Kiwi ma się dowiedzieć adresu tymczasu skad miałyby dziś jechac do programu.
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
AgaG replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No je je te puszeczki, dziś musze hurtowa ilość kupić:lol: i sisi lepiej... no nie ssikał się na mnie przez kilka dni...:cool3: -
[quote name='Camara']jak nie znajdzie się innego rozwiązania to Frotka przywiezie rodzinkę dziś do hotelu... problem oczywiście w opłatach :cool1: no i jeżeli uda się złapać jamnisię, bo po nocnych wydarzeniach jest przerażona i nie daje podejść do siebie :-([/quote] Camaro juz rozmawiałam wczoraj na ten temat z Frotką, żeby się kasa nie martwić coś tam jest w naszej wspolnej krakowskiej kasie i będziemy na zasadzie "zawsze za krótkiej kołdry" dawać gdzie potrzeba najbardziej. Frotka mi w nocy obiecała, że wobec tego transport załatwia. Da mi znac, jak pieseczki będą w hotelu.