Jump to content
Dogomania

AgaG

Members
  • Posts

    11789
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    23

Everything posted by AgaG

  1. Ale się porobiło .... eh szkoda mówić.... co tu robić... no żeby cokolwiek....a tu nic....ja naprawdę nie mam jak pomóc...:-( :-( :-( :-(
  2. Ale się te historie fajnie czyta... no tak mając psy (i lub też czy) koty nie można się nudzić... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a że kretynów wypuszczających swoje psy na cudze nie brakuje to fakt...na często po prostu biorę moje zwierzaki na rączki (oczywiscie te mniejsze, bo 30-kilowego zahira to bym nawet nie ruszyła...:razz: :roll: )
  3. Oczywiście paulus że zły :evil_lol: :evil_lol: już zmianiam dzięki.
  4. Pigwunię to .Ania. wzięła na tymczasik a potem ja na tymczasik do mojej Mamy, nie odwoziłysmy jej po wizycie u weta do schronu juz. :loveu:
  5. proszono mnie o zamieszczenie informacji, że Frotka w tej sytuacji nie bierze Mordy do domu tymczasowego w Zakopanem,,,,
  6. należałoby to przekształcić na plakat; dając karteczki do odrywania itd, no i foty: foty musza byc wstrzasające z plenerów i ze schroniska .... Liczę, że tu powstawiacie i bedziemy radzić co i jak :cool3: gdy plakat będzie gotowy, zaraz przesyłam do Ach21.. acha bez tymczasów "zginiemy marnie" w hotelu o ogrzewane boksy coraz trudniej, a ida swięta i będzie jeszcze gorzej:shake: :shake:
  7. [CENTER][SIZE=5][COLOR=red][COLOR=darkred][B]BEZDOMNE PSY....[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [SIZE=5][COLOR=red][B]Z RÓŻNYCH MIEJSC BŁAGAJĄ O POMOC: Z PRZEPEŁNIONYCH SCHRONISK, Z OPUSZCZONYCH DZIAŁEK, Z ULIC, NAWET Z LASÓW...,[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red][B]GDZIE TRAFIŁY SKRZYWDZONE PRZEZ OKRUTNYCH I NIEODOWIEDZIALNYCH LUDZI... [/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]IDZIE ZIMA... [/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=5][COLOR=black][U][B]WIELE PSÓW NIE PRZEŻYJE... UMRĄ W SAMOTNOŚCI I BÓLU, JEŚLI NIE OTRZYMAJĄ DOMU TYMCZASOWEGO[/B][/U][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=orange][B]POMÓŻ, BY CHOCIAŻ NIEKTÓRE WYGRAŁY SWĄ BATALIĘ O ŻYCIE [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=navy]POMÓŻ JEDNEMU PSU, WEŹ GO POD SWÓJ DACH NA OKREŚLONY CZAS (2 TYGODNI, MIESIĄCA - ILE MOŻESZ!!). TEN CZAS WYSTARCZY NAM WOLONATRUSZOM NA ZNALEZIENIE MU DOMU!!! [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=6][COLOR=red]ZAMIEŃ ICH BEZRADNOŚĆ I STRACH NA DOMU SWEGO DACH [/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#ff0000]UDOWODNIJ, ŻE STAĆ SIĘ NA BEZINTERESOWNOŚĆ I DOBROĆ!!![/COLOR][/SIZE] [/SIZE] [SIZE=5]My krakowscy wolontariusze skutecznie szukamy domów docelowych dla porzuconych zwierząt.... JUŻ PONAD 200 PSÓW (CZĘSTO STARYCH, CHORYCH) ZNALAZŁO DZIĘKI NAM DOM...[/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkslategray]PAMIĘTAJ: JEŚLI ZDECYDUJESZ SIĘ POMÓC, A NIE DYSPONUJESZ FUNDUSZAMI NA TEN CEL TO, [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkslategray]1) MOŻESZ OTRZYMAĆ KARMĘ DLA PSA, KTORYM CZASOWO SIĘ ZAJMIESZ [/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkslategray]2) EWENTUALNA OPIEKA WETERYJNA NAD PSEM ZOSTANIE ZORGANIZOWANA PRZEZ WOLONTARIUSZY. [/COLOR] [COLOR=#2f4f4f]PONADTO: [/COLOR] [COLOR=#2f4f4f]- WOLONATRIUSZ BĘDZIE Z TOBĄ W STAŁYM KONTAKCIE TELEFONICZNYM, A JESLI ZAJDZIE TAKA KONIECZNOŚĆ - OSOBISTYM [/COLOR] [COLOR=#2f4f4f]- TYLKO OD CIEBIE ZALEŻY ZAKRES TWOJEJ POMOCY I CZAS JEJ TRWANIA [/COLOR] [U][B][COLOR=#2f4f4f]I NAJWAZNIEJSZE: SZUKAMY OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH, GODNYCH [/COLOR][/B][/U][U][B][COLOR=#2f4f4f]ZAUFANIA.[/COLOR][/B][/U] [B][U][COLOR=#ff0000]telefony WOLONTARIUSZY : O501 801 553 oraz (012) 412 02 31 [/COLOR][/U][/B] [B][U][COLOR=#ff0000]ORAZ 504 783 417 oraz (012) 648 85 45 [/COLOR][/U][/B] [B][U][COLOR=#ff0000]MAIL: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/U][/B]
  8. No jeszcze raz napiszę Ojej!!
  9. super cały tekst sobie skasowałam....:-(:-(:-(
  10. Ustaliyśmy z Kiwi, że byloby dobrze zrobic plakat apelujący o domy tymczasowe... zaraz napiszę tekst, a Kiwi dołączy jakieś foty (może psa spod kalyfera, może tą smutną Mordkę Toga no sama nie wiem... może szcszeniaki jakieś śpiace pod chmurką....zdjecia musza silnie przemawiać...może kazdy z Was dogomaniacy ma jakieś w pamięci tu z wątków dogomaniackich?
  11. Musze zadzwonić do firmy. jak nie zapomnę, to jutro to zrobię...:loveu:
  12. Można na AEN na Norę nadal, bo na sterylkę nie ma jeszcze całej sumy;) . [SIZE=5]Mam chętną na szczeniaka który nie będzie duzy - pieska, u Gosi (koleżnaki frotki jest dziewuszka) który psiak juz się do wydania nadaje? [/SIZE]
  13. Alez to słodziaki.Ojej !! ale macie co robić z taką gromadką :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Black-sheep dziękuję bardzo. kurczę chyba z dziesięciu osobom wysłałam foty i tylko do Ciebie doszły. Eliocik taki szczęśliwy!!!!!"Moje" kochane słoneczko!!!!!
  15. niestety ja moge pomóc szczeniakom od Frotki tylko finansowo. O tej porze kiedy jedziecie do hotelu no niestety ale pracuję, no i jeszcze nie dość, że kasaowa chory to ostatnio Kropka mi kwęka- tez starość. Ma kłopoty z schodzeniem po schodach. Nie wiem, czy i jej nie będe musiała za chwilę nosić. Błagam moją mamę, by na jakiś tymaczas się zgodziła, bo to jest blsko i mogłabym latać tak jak do Nory, ale na razie mama chce odpocząć...
  16. Fotek mało, bo bateria mi padła. Ale sunia ma naprawdę raj
  17. jejku jejku mój wczorajszy post zniknął !!! Post pełen zachwytów. Więc jeszcze raz[SIZE=6][COLOR=magenta]: HURAAA!!!!! ATOS SZCZĘŚLIWY!!!! mA SWOJĄ RODZINKĘ!!!! bARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY POMOGLI W RATOWANIU aTOSA: SZCZEGÓLNIE IRENCE I MĘZOWI tWEETY, KTÓRY JECDHAŁ ZE MNĄ PO NIEGO W NOCY!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: A nowa rodzinka - to widac na zdjeciach!!!!! CUDOWNA!!!!!!!![SIZE=2][COLOR=black]PRZEPRASZAM, ŻE JESTEM RZADKO NA DOGOMANII ALE MÓJ KASANOWA JEST TERAZ NAJWAZNIEJSZY....[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  18. Kasia wszystkich zaniedbuję, a najwięcej chyba siebie:loveu: :loveu: jutro się poprawię... Najgorsze że mam piękne foty Eliota.... i nie chcą się przesłac dalej.... Ojej!!!!
  19. Słuchajcie biorąc pod uwagę, że liczba szczeniaków ktore mamy do wydania sięgnęła zenitu, musimy już dzis mysleć o piątku i "Kundlu". Jak to będzie? Co z tranportem? potrzebujemy chyba kilka samochodów i wielu osób? :roll: :roll: :cool3: :cool3: Ile właściwie jest tych szczeniaków? W hotelu plus u perfi plus te, co nie poszły dwa tygodnie temu?
  20. Trzymam kciuki mocno mocno za kochane psisko!!!!:loveu: :loveu: :loveu:
  21. Luna wypiękniała bardzo.W tej czerwonej obrózce, czyściutka, zdrowa i słodka !!! Ależ się jej udało!!!!! Nie zapomnę, jaka była smutna w schronisku, jak się chowała... i tylko te piękne oczy miodowe wodziły za człowiekiem...
  22. Fotki mu zrobię moze nawet jutro. :loveu:
  23. Już pisałam dziś w wątku ogólnym, jest lepiej, ale opieka nad nim pochłania mnóstwo czasu mi. :loveu: bo trzeba słodziaka karmić z rączki (inaczej nie zje nic), co chwilę zachęcać i z dokładnością do minuty spacerki co pięc godzin, bo inaczej nie dotrzyma siku. Poza tym Kasnowa glównie śpi takim mocnym mocnym snem, musze go budzić na jedzenie itd. Ale gdy np. wyczuje pasztecik, w ktorym mu podaję leki, to się naprasza, glówką mnie trąca, no ale paszteciku mu nie wolno akurat, tylko tyle może dostać, ile potrzeba na oblepienie leków.:loveu: :loveu: Kochany jest bardzo ten mój staruszek najdroższy!!!
  24. Jest pewna poprawa po lekach zaordynowanych przez mojego doktora, ale to kochaniątko wymaga teraz bardzo dużo czasu: znoszenie na raczkach na spacerki co 5 godzin, karmienie z rączki,bo inaczej nie zje, wiele leków itd. , organizowanie specjalnych karm itd. Siusia na mnie rzadziej;) gdy go po schodach niosę, Najgorzej z tym apetytem. Musze pilnowac, by miał silę, by mu mięśnie nie zanikły. Biorac pod uwagę, że mam jeszcze trzy psy oprócz Kasanowy, w tym dwa starsze - mam co robić :loveu: :cool3:
  25. [SIZE=3][COLOR=red]Alez ja lubię taki obrót spraw!!!! :loveu: :loveu: Perfi i Bartek, ale wsiąkliście:multi: super[COLOR=black]!!! [/COLOR][COLOR=black]Ciocia AgaG nie obiecuje dyżurów ze względu na swoją liczną gromadkę psiurasów, ale do "Kundla" w piątek to my chyba pojedziemy jakimś autem bagazowym biorac pod uwagę liczbę szczeniaków. :loveu: :loveu: Oj będzie wesoło. [/COLOR][/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...