-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Dywizjonu 303 i na Wzgórzach:lol: -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
We wszystkich domach trzeba będzie kontole poadopcyjne robić. najpewniejsza jestem domu Ulusia. Jutro do Hery wybiera się Ania. Ja w wekend wybueram się na Powstańców do Szany. kto pojedzie na Sobieskiego? i do Huty? (dwa mieszkania w hucie: Szelma i ruda Dela)? -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Paulus zawiezie ze mna Norcię na zabieg. dzięki :loveu: -
[quote name='Patia']I jeszcze Luiza dzwoniła do mnie wczoraj , że mają nowego pieska w hotelu , malutkiego ale nie wiem czy to szczeniaczek , czy niewielki , dorosły piesek[/quote] To sunia 10 tygodniowa odebrana przez mar. gajko i Luzię (wyła od kilku dni sama w miezkaniu) jest czarna, podpalana, szorskowłosa.
-
[quote name='paulus']Aga ja mam nocki, mogę przyjechać po ciebie koło 7:30, zgarniemy sunię po drodze. Pasuje Ci?[/quote] Paulus wielkie dzięki:loveu::loveu::loveu::loveu: czekam jutro
-
Stan kasy: - Dzis przyszły pieniądze z AFN (ze zbiórki na jasyra i Norę ) razem 145. - 50 złotych od Izy g ( z licytacji soli, tylko Kiwi będzie musiała odliczyć koszty wysyłki) - 20 zł. z reszty piniędzy od patii - 80 zł. jest u Kiwi od pati na cele psie - 50 na Norcię od jagienki - 20 od Toski + 30 W DRODZE :lol: CZYLI 50 Razem na wszystko mamy: 395 przy czym 210 musze zaplacić za hotel szczeniaków. Musimy jeszcze dozbierać to pewne. Tym bardziej, że po operacji dochodzi leczenie, leki.. a potem sterylka, Norę zawiozę ja na 9. (jak się nikt nie zgłosi do pomocy to trudno wezmę taxi) i zapłacę doktorowi od razu rano. Jak ją obejrzy to na pewno mi powie, co i jak. Pewno zabraknie na szczeniaki
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[B]Stan kasy: [/B] [B]- Dzis przyszły pieniądze z AFN (ze zbiórki na jasyra i Norę ) razem 145. [/B] [B]- 50 złotych od Izy g ( z licytacji soli, tylko Kiwi będzie musiała odliczyć koszty wysyłki) [/B] [B]- 20 zł. z reszty piniędzy od patii[/B] [B]- 80 zł. jest u Kiwi od pati na cele psie[/B] [B]- 50 na Norcię od jagienki [/B] [B]- 20 od Toski + 30 W DRODZE :lol: CZYLI 50 [/B] [B]Razem na wszystko mamy: 395 przy czym 210 musze zaplacić za hotel szczeniaków. [/B] [B]Musimy jeszcze dozbierać to pewne. Tym bardziej, że po operacji dochodzi leczenie, leki.. a potem sterylka, Norę zawiozę ja na 9. (jak się nikt nie zgłosi do pomocy to trudno wezmę taxi) i zapłacę doktorowi od razu rano. Jak ją obejrzy to na pewno mi powie, co i jak. Pewno zabraknie na szczeniaki[/B] [B]muszę sprostowac bo 20 zlotych od toski liczę dwa razy a w tych 145 z AFN 125 jest ze zbiórki jasyra od agusi a 20 na Norę. [/B] [B]tak więc mamy 395-20 czyli 375. [/B] -
:angryy: :angryy: :angryy: takiej babie to bym pchły nie dała pod opiekę
-
Bardzo potrzebny jest transport Nory na operację. Ja będe u mojej mamy o 8 (Miechowity okolice Almy) są duże korki, wiec o 8, 15 trzeba wyjechac. Autobusem nie ma szans w tych godzinach. jak wiozłam Mikrusię pre tygodni temu to byly takie tłoki, że az strach. trzymałam Mikrunięna ramieniu i myslałam, ze nie dojaadę..To jest trasa przez aleje w godzinach szczytu...
-
[quote name='elik']Przypominam się :roll: No i mam jeszcze materiał, którym możnabyłoby ocieplić kilka bud od zewnątrz.[/quote] Elik napisz pw do mar. gajko albo zadzwoń do niej. Dziewczyny jeżdza do hotelu spod Ikei około 17-18.
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
iza g napisała mi na pw. "Przelew zrobiony :smile: 23,00 za sól + 27,00 za przesyłkę i na coś smacznego dla Nory :smile:" bo Kiwi wystawiała na bazarku sol do kąpieli. W kązdym razie i tak mamy za mało..:-( :-( leki tez kosztują i kontrole itd... a przecież potem też sterylka musi być... __________________ -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
tak jak pisałam w wątku rozliczeniowym sytyaucja jest taka: [B]"U mnie jest w tej chwili 20 zlotych z reszty z pieniędzy od Pati. Kiwi ma 80 od Pati na cele psie. Tak więc 100 mamy już na szczeniaki, 50 na Norcię od jagienki tez na razie pójdzie na ten cel. Na AFN na jasyra jeszcze mamy 125. Razem fizycznie i wirtualnie mamy na psy krakowskie: 275. gdy przekaże piniążki za hotel szczeniaków (210) zostanie 65. Tyle na razie mamy na operację Norci. Ojej!!". [/B] [B]Ponieważ na AFN na Norcię jest jeszcze 20 od Toski to mamy na operację 85 a zapłacę na pewno więcej - pewno około 200- 300 no nie wiem ile, bo doktor zawsze mówi mi w dniu operacji. [/B] [B] [/B]__________________ -
NORTON JEST JUŻ W DOMU TYMCZASOWYM U NASZEJ KOCHANEJ ELI. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi:
-
Atos już przytył trochę i został pięknie wykapany. jest grzeczny i kochany. Straszne jest to, ze taki zawód go spotkał... szukam mu odpowiedzialnych ludzi... jego poprzednia właścicielka ani raz nie zadzwoniła do mnie. Pięknie mnie nabrała!!! nie ma co. Miała kochac Atosa ,a on był w tym domu sam... może dzieci go czasem pogłaskały i to wszystko... Żal mi go bardzo...
-
KRAKOW Toporek - od narzedzia ktorym probowano go usmiercic! MA DOM!
AgaG replied to Perfi's topic in Już w nowym domu
jaki duzy jest ten Toporek? -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
W poniedziałek możesz zostawić np. u mar. gajko w pracy (to bardzo blisko lecznicy przy Piłsudskiego):lol: -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Oj Camara z tą cenzurą to :mad: :mad: :mad: więcej fot miało być..:diabloti: -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='sugarr']Mam dla was 50zl na Norcie, albo na hotel, same decydujcie :) Piszcie jak, kiedy, komu dac Ja sie zglaszam po fotki, wstawie pozniej wszystkie na dogo bo sie troche rozchorowalam i mam duuuzo czasu [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (na gmail szybko dochodza wiec kolejny +) Prezesunia:multi::multi::multi:[/quote] Norcia ma operację we wtorek rano o 9. Jak m ożesz to tam podejdź, ponieważ nie ja ją będe oebierać zapłacę od razu rano za zabieg, ale jeszcze nie wiem, ile. Foty już wysyłam szczeniorków. -
[quote name='Jagienka']:multi: :multi: :multi: to karusiap nie trac kontaktu z tą panią bo skoro ona może się zdecyduje na starszego psa to sie znajdzie...[/quote] Dziewczyny pamiętajcie, że mam Atosa na domu tymczsowym starszego wilka cudownego i jeszcze sunię rudę małą (ok 7 kilową) uchronioną przed zagryzieniem.