Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Hamlet jest bardzo ładny,tak wdzięcznie porusza się. Odnoszę wrażenie,że duże psy słabiej idą do adopcji.
  2. Oczywiście,że mogę panią zabrać,Klaudyny jest po drodze. Podaj,proszę,pani mój numer i na odwrót to się umówimy na piątek rano. 697 97 25 08
  3. Czy Smutek to ten piękny pies z Pszczyny?
  4. Dziękuję mmd za wsparcie moralne na wiadomym wątku.:loveu: W weekend idę majstrować bazarek. Jakby co bedę pytać.
  5. Adziuni nie znam osobiście ale natrafiłam na nią na jakimś bazarku. Miała napisane Warszawa/Łomianki Sprawdzić,niestety,nie da się do końca. Ludzie czesto krecą,jak się zastanowić to nie wiadomo dlaczego i po co.
  6. Wiem,że nie macie wyjścia. Podziwiam Was za te wszystkie przygarnięte psy.
  7. Czy Dyzio jest duży? Znalazłam taki wątek:[url]www.dogomania.pl/threads/220360-Duży-pies-do-przygarnięcia-Poznan[/url] Już parę propozycji wklejono. Uważam,że warto odpowiadać na takie zapytania,bo jest to okazja do zaistnienia psa na szerszym forum. A nuż zauważy go TA osoba?
  8. Toż to labradorka jest. Zgłoś ją do labradory w potrzebie.
  9. [quote name='mmd']Wspaniale! Ostatnio jakoś na samych fajnych wątkach jestem :)[/QUOTE] To zajrzyj na ten: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214791-Nuka-w-cudownym-DS%21-ONEK-Niko-Dyzio-Dobcio-zbieraj%C4%85"]www.dogomania.pl/threads/214791-Nuka-w-cudownym-DS!-ONEK-Niko-Dyzio-Dobcio-zbierają[/URL] -na-HOTELIK-i-szukają-DS!-POMOCY! Najlepiej czytać od tyłu,bo inaczej można się pogubić.:shake:
  10. Z Łomianek jest chyba Adziunia jakby co.
  11. Przelałam dzisiaj za Dyzia 60 zł za styczeń i luty.
  12. Zgłaszam się na ochotnika do przewozu Tiki . Moge zrobić to w ten weekend,najlepiej w piątek.
  13. Nikt do nas nie zagląda?:-(
  14. Wszystkie pieski piekne. Ta krówkowata sunia to pod owczarka australijskiego może podchodzić. A rodezjanki szkoda najbardziej,bo nie ma futerka.:-(
  15. Całe szczęście w tym nieszcześciu,że została wysterylizowana. Przynajmniej ten problem (szczeniaków w krzakach)nie będzie nas przesladował.
  16. Bardzo dobre wieści.:loveu: Z Bielan jest Igam.
  17. Przepraszam za wpis nie na temat,ale widzę tyle mądrych osób tu zagląda. Zajrzyjcie,proszę,na wątek na którym udzielają sie ostatnio tylko dwie osoby. [url]www.dogomania.pl/threads/214791-Nuka-w-cudownym[/url] DS!ONEK Niko,Dyzio,Dobcio zbieraja na HOTELIK i szukają DS!POMOCY
  18. O kurcze. A megii1 ją przyjmie? W sensie-zostanie u niej? Cholera,żeby tylko się znalazła.
  19. APEL do MŁODYCH ,ZDOLNYCH,którzy czytają ten wątek,aby wspomogli mamuśki(wybacz Mortes)swoimi świeżymi umysłami. Pieniążki też by się przydały.:lol:
  20. Jak widać"łóżkowość" psa ma duże znaczenie. I warto o tym wspomnieć przy rozmowie z nowym domem. Może dlategi Tika tak się bała pani(Kropka zresztą też),bo były gwałtownie spychane z łóżek.
×
×
  • Create New...