Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Ale ta Perełka mądra, prawdziwa opiekuńcza sunia :)
  2. Na pewno dostrzeżesz zmiany, ona już w samochodzie wyglądała na przeszczęśliwą :) A co dopiero teraz. Miała super szczęście Mała.
  3. [quote name='malagos']Może przez Mazowszankę?......... Gosia przyjeżdża tu na wieś na weekendy....... Albo paczuszka, opłacę przesyłkę?....[/QUOTE] Jadę w piątek wieczorem, mogę zabrać co chcecie. Byle nie psa, bo mam dwa w samochodzie ;)
  4. [quote name='wiosenka']W poście 3 są dwie nowe fotki :).[/QUOTE] To idę zajrzeć :)
  5. [B]Pliszko[/B], znalazłam tylko wyniki badań krwi [B](post 290, str 12)[/B]. Moczu nie znalazłam, chyba nie miał robionego. Z tego co pamietam były jakieś kłopoty z zebraniem go. Jeśliby Twój wet mógł spojrzeć na te wyniki, które mamy byłoby bardzo dobrze :) :)
  6. Cudny wilczek kieszonkowy :)
  7. Zaglądam do Morka, ale nie mam żadnych nowych wieści. Ale pocieszam się, że skoro słodkokwaśna nic nie pisze, to nic złego nie dzieje się.
  8. Taki mały terierek, te orzechowe oczka śliczne. Nareszcie bezpieczna :) Tylko martwi to, że ci paskudni ludzie wezmą sobie następną ofiarę skoro kojec wolny.
  9. Zapisuję w biegu, bo wychodzę. Zajrzę po powrocie :)
  10. Czy taka będzie Pchełka ? [IMG]http://imageshack.us/a/img7/4229/img2144e.jpg[/IMG] Wybaczcie prywatę, ale nie mogę się nadziwić, że Pchełka to taka kieszonkowa wersja mojej Luki.
  11. Czaro-białego widziałam na rynku, suczki nie. Żal ściska. Nic nie podpowiem, bo na ogłoszeniach (jeszcze) się nie znam.
  12. A ten pan z dogomaniacką pomocą by go nie wziął ? Tymczasowo chociaż ?
  13. Poznałąm dzisiaj osobiscie dwa cudeńka, Szelkę już znałam wcześniej. Wesołe, kochane, przytulaśne.:loveu: Wszystkie się tulą, chcą całować. Oczka mądre. Jak brać to chyba wszystkie trzy, taki trudny wybór . Pchełka cudna, 100 % w moim typie, taki wilczek miniaturowy. Rzeczywiście jak pchełka skacze i świniaka gumowego męczy, a świniak wydaje z siebie niestosowne dzwięki. Malagos pomnik wystawić za cierpliwość, bo wszystkie cudne, ale harmider w domu nie do opisania przy takiej ilości zwierza.
  14. Jest jeszcze taka opcja: [URL="http://www.carpooling.pl"]www.carpooling.pl[/URL] Trzeba się zarejestrować, wyszukać daną trasę i dzień przewozu. Ja w ten sposób przewiozłam suczkę z Warszawy do Wrocławia za 50 zł, we Wrocławiu przechwyciła ją i zawiozła dalej umówiona dogomaniaczka. Jest to forma autostopu, dotyczy przewozu ludzi, ale można zapytać o zwierzę. Nie ma dużo chętnych, więc nie powinno być problemu z zabraniem zwierzaka. Samsung to nie mała suczka, ale odpowiednio zabezpieczony ( klatka lub szelki) może mógłby w ten sposób pojechać.
  15. Jeszcze mnie nie ma w wykazie, ale już zapłaciłam za pazdziernik :)
  16. To Ci jutro budkę przywiozę :)
  17. Dostałam dzisiaj od Świdniczanki oryginał podpisanej przez nią umowy adopcyjnej. Długo coś szła, ale doszła. Dziękuję :) I nadal czekamy na fotki.
  18. Malagos, czy Pchełka śpi na zewnątrz ? Przepraszam za pytanie, ale mam zaległości w lekturach wątkowych. Pytam, bo mam wolną małą budę ocieplaną. Mogę ją pożyczyć w razie czego. Nie używałam jej jeszcze, bo czekam na kojec, a kojec na finanse. Ze sterylek najbardziej nie lubię niedawania rano posiłku, i tych oczu błagalnie proszących.
  19. Banerek skuteczny, bo i ja zajrzałam do biedaczka :)
  20. [quote name='andzia69']może jedną gazetę z tym artykułem warto by było wysłać do UG?:)[/QUOTE] POPIERAM ! To do [B]Rudzi[/B] prośba, bo ona ma gazetę. To znaczy skan mejlem można posłać. Na stronie gminy na pewno jest adres mejlowy.
  21. Z wątku hotelikowego wyłowiłam tylko jedno zdanie o Morku, [B]cytuję:[/B] " Co do Morka ,to wizualnie bez zmian. Bardzo dobrze się czuje." Kto wie, może Morek przeżywa teraz najpiękniejsze chwile swojego życia pomimo kłopotów zdrowotnych.
  22. Mam młyn z bazarkami to i nie zaglądam, ale myślę o Was :)
  23. Ja mam likier miętowy, który u mnie nie schodzi i zgubił gdzieś kolor, ale nie procenty. Mogę dostarczyć :)
  24. Na hotelik trudno zebrać, ale jakby za karmę ktoś z okolicy wziął. Na karmę łatwiej uzbierać. Służę bazarkiem jakby co.
  25. ludwa, ale z Ciebie tytan pracy, bazarki jeden po drugim :)
×
×
  • Create New...