Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. [quote name='Mortes']Mam bardzo dobrą wiadomośc :) Nutka zostaje u państwa którzy ja adoptowali ;) Zaakceptowała juz wszystkie zwierzaki państwa . Jutro jade na wizyte to porobie pare zdjec :) O inne psiaki tel brak :([/QUOTE] Bardzo dobra wiadomość :multi:
  2. Jasne, że trzymamy :) Bisia czeka najdłużej, a niczego jej nie brakuje.
  3. [quote name='Bazyliszek']Zapraszam na bazarek ogłoszeniowy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237417-Bazarek-ogłoszeniowy-dużo-możliwości-)-do-14-01-2013?p=20140761#post20140761[/URL][/QUOTE] Dziękujemy za zaproszenie :) Ogłoszenia to działka Mortes.
  4. [quote name='cytryna12345']Fajny ten spacer po lesie i jak się towarzystwo ładnie pilnuje :-) wow aż normalnie zazdroszczę - na spacerze z moim jednym psem, który niby się pilnuje, panuje większy chaos, a tu cała gromada ;-)[/QUOTE] Takie zdjęcia to najlepsza zachęta dla adoptujących :) Dla mnie słuchający pies to podstawa. Moje nie znają wielu komend, ale na gwizdnięcie zawsze wracają ( no chyba, że akurat gonią dziczyznę ).
  5. A co córka zrobi z kotem jak będzie do Was na weekendy przyjeżdzać ? (Pytanie podstępne).
  6. [quote name='słodkokwaśna']Te mam,ale chodzi mi o takie jak był owłosiony...co wkleiła Andzia.[/QUOTE] Znalazłam w poście 53, str 3 [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3162/kmgp7664a.jpg[/IMG]
  7. Zdjęcia Charliego są w [B]poście 7, str 1[/B] pod zdjęciem Krówki. Mam nadzieję, że się spodoba :)
  8. Ja też poproszę o numer konta. Trzeba dać psom szansę :)
  9. Dla mnie cudo ! I ten wilczy ogon. [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8762/vc509.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Ryjonek']Ciotki, czy znamy kogoś z Białegostoku?[/QUOTE] Magolek, Alla Chrzanowska, zachary, dreag, psi, joanna019.
  11. [quote name='wiosenka']Na razie tak :(. Mazowszanko, a można Ciebie jakoś w piątek złapać ;)?[/QUOTE] Najlepiej przed 13-tą.
  12. Bez samochodu to działka kaput :-(
  13. [quote name='edek']Czy ktoś mógłby zrobić bazarek dla psiaka z fantów moich igosia7 ??? może udałoby się zebrać pieniążki na hotelik w styczniu :modla::modla::modla:[/QUOTE] Ja na 100 % zrobię bazarek w styczniu.
  14. Od razu się ciepło zrobiło po takich wyznaniach :)
  15. Bo Ziutka to taka nasza dogomaniacka córka :)
  16. [quote name='Rudzia-Bianca']Paula a Ty miałaś być dziś wyjechana ;) :evil_lol: No tragedia :( zastanawiam się czy nie spróbować namierzyć tych ludzi , żeby sprawdzić jak się ma tamten psiak . Może gdyby przypadkiem jutro zadzwonili , to umówię się na wizytę pa żeby zrobić po adopcyjną dla tamtego , co myślicie ?[/QUOTE] Warto sprawdzić Mnie poruszyło szczególnie to dawanie w doopę za ucieczki. Może tylko tak powiedziała, ale brzmi to fatalnie.
  17. [quote name='rita60']Bo to inny gatunek ludzki...[/QUOTE] Chyba podgatunek.
  18. [quote name='słodkokwaśna']Nieźle, ma troszku tłuszczyku ...to raczej nie odczuwa mrozu. Poza tym chyba jest przyzwyczajony do mega złych warunków,bo jak inne psy w środku śpią, to on sobie świat ogląda:cool3:[/QUOTE] A to dobra wiadomość, znaczy zahartowany jest :)
  19. Napisałam PW do Świdniczanki, bo widzę, że na dogo siedzi. Może coś napisze.
  20. [quote name='Mortes']Na spacer wybraliśmy te psiaki już bardziej zaprzyjażnione z nami :) Telefonów nadal brak ...:([/QUOTE] To nie takie całkiem dzikie :)
  21. Jak sobie nasz Morek radzi w te mrozy ? ewu, znalazłaś kandydata na ubranko ?
×
×
  • Create New...