-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
A myślałąm, że sobie odpoczniesz, Ewo w wiejskiej ciszy a tu choroba. Wracaj szybko do zdrowia :) I Gusiaczkowi życzę szybkiego powrotu do formy :) -
Dzięki za zdjęcia i info :) Zaraz uzupełnię indeks. Suczki wygladają tak dobrotliwie. Co z nimi będzie ? [B]Mortes[/B], znalazłam nowy bazarek ogłoszeniowy, 20 ogłoszeń 5 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237166-Bazarek-OGŁOSZENIOWY-dla-DOYA-20-ogłoszeń-za-5-zł!-do-09-01"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...82!-do-09-01[/URL]
-
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Mazowszanka13 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ale ona wyładniała :) -
Max i Hero w DS. Szukamy domu dla kolejnego...
Mazowszanka13 replied to wiosenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']Mazowszanko pięknie dziękuję i przepraszam za spóźnienie męża. Te bombki przepiękne...[/QUOTE] To umilą Wam Święta. Wszystkiego Najlepszego :) :) -
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
Mazowszanka13 replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ten dopisek na plakacie to od parafianina ? -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Cześć Kochane dziewczynki :) melduje się po małej nieobecności, lece poczytać co tu się działo ;)[/QUOTE] Małej, ale owocnej :) -
[quote name='Igam']zimno strasznie :( moje, jak na chwilkę wyjdą, to podnoszą łapki do góry. A jak pomyślę o tych wszystkich schroniskowych i łańcuchowych... ech :([/QUOTE] Dlatego nie lubię zimy i zimna, bo zaraz myślę o tych biedakach bez dachu nad głową. Właściwie lata też nie lubię, bo psy przywiązane do kołka w pełnym słońcu i wody brak :-(