Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. No rzeczywiście, ptactwo po domu chodzi, a Nutka nic sobie z tego nie robi :) [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/9154/grudzie030.jpg[/IMG]
  2. A myślałąm, że sobie odpoczniesz, Ewo w wiejskiej ciszy a tu choroba. Wracaj szybko do zdrowia :) I Gusiaczkowi życzę szybkiego powrotu do formy :)
  3. Fajne te pieski, ale ich za dużo :) Gdzie je wszystkie upchnąć ? Naomi bardzo w moim stylu, taki łagodny wilk.
  4. Najpiękniejszy prezent świąteczny jaki można sobie wymarzyć :)
  5. [SIZE=3][COLOR=#800000][B][I]Vivie domku życzę, a opiekunom wytrwałości[/I] [/B][/COLOR][/SIZE]:)
  6. Dzięki za zdjęcia i info :) Zaraz uzupełnię indeks. Suczki wygladają tak dobrotliwie. Co z nimi będzie ? [B]Mortes[/B], znalazłam nowy bazarek ogłoszeniowy, 20 ogłoszeń 5 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237166-Bazarek-OGŁOSZENIOWY-dla-DOYA-20-ogłoszeń-za-5-zł!-do-09-01"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...82!-do-09-01[/URL]
  7. O kurcze, ale się komplikuje. Ale jeśli DS doświadczony i chce popracować z psem to nie taki problem. Trzymam kciuki, żeby suczka znalazła swoje miejsce :)
  8. Malagos, natchnęłaś mnie kulinarnie :) Do powideł, którymi przełożyłam piernik dodałam (z braku śliwowicy) spirytus. Coś tak czuję, że jak się zagryzie to będzie cudo.
  9. [INDENT] [COLOR=#006400][SIZE=4][I][B]Wszystkim odwiedzającym [SIZE=4]Białogonki[/SIZE] życzę spokojnych i radosnych Świąt :smile: [SIZE=4]A psiakom życzę własnych, kochających domków[/SIZE] :smile:[/B][/I][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7721/57134902.jpg[/IMG] [/INDENT]
  10. [COLOR=#006400][SIZE=4][I][B]Wszystkim odwiedzającym Morka życzę spokojnych i radosnych Świąt :) A Morkowi dużo zdrowia i własnego domu :)[/B][/I][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7721/57134902.jpg[/IMG]
  11. Do metamorfoz Morek już zgłoszony :) Post 8590, str 344
  12. [quote name='Marycha35']Cudny widok:) WESOŁYCH I SMACZNYCH ŚWIĄT:)[/QUOTE] Dziękujemy, z wzajemnością :) Takie ładne zdjęcia Morka. To nam prezent słodkokwaśna na święta zrobiła :)
  13. [quote name='wiosenka']Mazowszanko pięknie dziękuję i przepraszam za spóźnienie męża. Te bombki przepiękne...[/QUOTE] To umilą Wam Święta. Wszystkiego Najlepszego :) :)
  14. [quote name='malagos']A chcecie zobaczyć koteczkę, która przyjechała do nas na święta? Drugi kot przyjedzie jutro. Plus nasze dwa, daje 4 sztuki. Plus 4 psy daje 8 zwierzaków. I 8 osób na Wigilii. [/QUOTE] To wesoło będziecie mieli, szczególnie jak wszystkie zwierzaki przemówią :lol:
  15. A ten dopisek na plakacie to od parafianina ?
  16. [quote name='Ziutka']Cześć Kochane dziewczynki :) melduje się po małej nieobecności, lece poczytać co tu się działo ;)[/QUOTE] Małej, ale owocnej :)
  17. Witamy Ziutkę z powrotem na dogo :multi: :multi: Zdrowia życzymy i przespanych nocy :)
  18. [quote name='Igam']zimno strasznie :( moje, jak na chwilkę wyjdą, to podnoszą łapki do góry. A jak pomyślę o tych wszystkich schroniskowych i łańcuchowych... ech :([/QUOTE] Dlatego nie lubię zimy i zimna, bo zaraz myślę o tych biedakach bez dachu nad głową. Właściwie lata też nie lubię, bo psy przywiązane do kołka w pełnym słońcu i wody brak :-(
  19. Dziękujemy za zdjęcia :) :) Ale się zrobił grubasiński z naszego Morka ! I rzeczywiście pieszczoch niesamowity :)
  20. [quote name='cytryna12345']Ale się Nutce poszczęściło - Państwo muszą być super, że dali jej szansę pomimo iż na początku "nienajlepiej" potraktowała, jak się okazuje, jedną z domowniczek :-)[/QUOTE] Też tak myślę :)
  21. RUTA93, dziękujemy za piękne życzenia dla Morka :)
×
×
  • Create New...