-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Podrostki też fajne. Mają jeszcze szczenięcy urok, a już tak nie rozrabiają. Ja jestem fanką podrostków. Nasza Luka przybyła do nas w wieku 8 miesięcy i było super. Potrzeby załatwiała za zewnątrz, zero zniszczeń w domu, a urok szczeniaka. Dużo dało, że wychowywała się z siostrą, więc umiałą i lubiła się bawić dzięki temu długo była młoda duchem. Tak na marginesie Lilek też był wychowywany z siostrą, a nie wie co to zabawa. Próbuje czasmi bawić się piłeczką (próbował wytarzać się na niejsię na niej) czy z maluchami, ale nie wie jak to się robi. Pewnie były nieźle musztrowane w tym pseudo domu.
-
Nie na długo ten spokój, bo 26 czerwca wzięłam od malagosów dwa szczeniaki znalezione w lesie. Dwaj brzcia: Luki i Blaki,na oko dwumiesieczni. Blaki, bo czarny, a właściwie w kolorze gorzkiej czekolady jak zauważyłą Tyśka:) Taki mały labradorek. Luki, na cześć naszej zmarłej Luki, bo bardzo do niej podobny. Nawet łapki układa tak jak ona. Nigdy "na żabę" tak jak brat. Typowy wiejski burek, 100 % psa w psie. Czekamy. Na razie głupie telefony. Póki co maluchy rozraiają jak pijane zające siejąc spustoszenie wśród roślin, butów i sprzętów. https://www.dogomania.com/forum/topic/356544-luki-i-blaki-dwa-szczeniaki-z-lasu-u-mnie-w-bdt/ Jeszcze u malagosów.
-
Pani z Mrągowa zrezygnowała z adopcji tylko zapomniała mi o tym powiedzieć:( No comments. Ale mamy jeszcze czas. Pierwszy sensowny( i ten właściwy zarazem) telefon o Adę był po dwóch miesiącach u mnie. U chłopaków dwa miesiące mijają 26 sierpnia. Czetka czekała 5 tygodni. No ale Czetkę zaczarowały Dziewczyny z Zamościa. A pozostałę tymczasy ? Musiałabym to posprawdzać na wątkach. Rekordzistką była wyżełka, która czekała tylko tydzień. No ale była w typie rasy i została umieszczona na wyżłowych stronach. Poza tym pocieszam się, że u mnie się wyszaleją i w nowym domu będą sprawiały mniej kłopotów. Gorzej z tym wrześniowym urlopem.
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Tak. W azylu czy schronisku byłoby kiepsko. Lilek był solo w boksie. Może właśnie dlatego ? Choć podobno w azylu nie miał padaczki. Nie bardzo w to wierzę. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Tajemnica szczupłej sylwetki rozwiązana. Laki ma chorą wątrobę i jest na specjalnej diecie. Za to od roku nie ma ataków padaczki. Lilek miewa, co kilka miesięcy, ale krótkie i lekkie, bez drgawek, tylko łapy mu sie plączą i musi poleżeć. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Siostra podobna, ale zdecydowanie szczuplejsza. https://images90.fotosik.pl/612/6054f4910a9e7869gen.jpg -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Pełna współpraca:) -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Wystarczy, że Lilek tylko patrzy, a Mała boi się wejść na werandę czy wskoczyć na łóżko. Za to na spacerach: na łąkach i polach Lilek biega za Małą. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Tak prezentuje się Lilek. Nie wyglada na strachulca ( a jest). https://images89.fotosik.pl/613/c53dda2808059c34gen.jpg A tak wygląda jego siostra Lilka (teraz Laki). Po raz pierwszy wyszła za Panią do koni na padok. https://images89.fotosik.pl/613/543f1306f0cc0f83gen.jpg -
Błagam Tysiu, usuń słowo labrador z ogłoszeń, bo nie zdzierżę. Napisał Pan spod Żyrardowa (czy aktualne ?, ile kosztuje ? gdzie można odebrać ?), a w końcu (na moja prośbę) zadzwonił w sprawie labradora. Ma ogród, ale pies byłby w domu. Pies dla brata, bo trochę niedowidzi. Pan miał już dwa labradory, ale mu ukradli. Pani z Krakowa nie odezwała się. Wysłałam zapytanie czy nadal jest zainteresowana, ale czarno to widzę. Był też Pan spod Iłży czy Iławy. Dzwonił już drugi raz, ale nie bardzo wiedział o jakiego psa chodzi, bo obdzwania chyba wszystkie ogłoszenia z Olx. O jamniki chodzi ?