Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. a moze umowcie sie pod makdonaldem przy wjezdzie do Cz. od strony W-wy po lewej stronie, latwo znalezc, duze skrzyzowanie ze swiatlami.
  2. bidne maluchy... a takie fajne, moze jednak?... nawet na dogo na 50. stronie :shake:
  3. Morgan, super! Astuniu :loveu: Trzymamy kciuki za szczesliwe podroze!!!!! :p
  4. pewnie teraz Morgan mysli intensywnie...
  5. oj, to mały Puszek - rekonwalescent!
  6. dzieki andziu!!! :modla: tez mi to przyszlo do glowy, tylko nie smialam napisac, ze mozna by ja zabierac czasem w trase - w miare moznosci... chyba sprobowalabym. :oops:
  7. ogłoszenia, duzo ogłoszen! Pies jest fajny, urodziwy, tylko mało kto o tym wie!
  8. podnosze; taka fajna psineczka, przyjazna...
  9. podnosze. jest nadzwyczaj urodziwa; moze by do Camary napisac, zeby ja dala - w miare mozliwosci - do Wyborczej??
  10. podnosze, to maly piesek, takie szybciej znajduja domki
  11. Paros :modla: :angel: dziękujemy!!!!!
  12. Kochani, ale przeciez wiekszosc doroslych ludzi pracuje, nie ma nas w domu wlasnie tyle godzin co Morgan, i nasze zwierzaki czekaja tyle na nas, nie ma innego wyjscia, nie kazdy moze liczyc pomoc w postaci innych czlonkow rodziny; babci, dzieci czy rodzenstwa. Nie jest to optymalne rozwiazanie, dla nas tez (kto lubi chodzic do pracy?), ale nie wszystkie zwierzaki potrzebuja dlugich i wyczerpujacych spacerow. Jesli Morgan uda sie znalezc w sobie tyle sily, zeby po calym dniu pracy zajac sie Asta, to jestem jak najbardziej [U]za[/U]! Czas, ktory spedzamy razem - calym stadem - jest wazny, ale wazniejsza jest intensywnosc kontaktow, zeby pies czul sie bezpiecznie i czul sie kochany.
  13. Myśl o sytuacji tej suni spokoju mi nie daje... :-(
  14. Vella, moja sunia jako szczeniak miala nosówkę i objawy neurologiczne były inne od tych, które opisałas - to byly drgawki zdecydowanie jak w padaczce, nawet paszcza kłapała! po za tym moja zdecydowanie zle sie czula, widac bylo, ze jest chora, bez humoru, a piszesz, ze Nita wlasciwie normalnie wesola, wiec mysle, ze tylko silnie przezywala cos przez sen.
  15. dzięki Andziu, zawsze to kolejna szansa!
  16. [quote name='Tekila']Robię tez, co mogę, aby znaleźć dla niej dom. Obdzwoniłem całą rodzinę w Polsce i wszelkich znajomych. Tutaj po sąsiedztwie się pytałem, ale jednak nawet jak by był ktoś chętny to by przywiązał Astę do łańcucha. :shake:quote] ...nie tylko w Pna sąsiedztwie tacy ludzie mieszkają, w Krakowie tez dzwonią, że buda/kojec + łańcuch :shake: to nie dla Asty, dla żadnego stworzenia
  17. [quote name='siwucha'] spioch z niej straszny i pieszczoch przede wszytskim-wczesniej jeszcze jadla wszytsko co miala w zasiegu wzroku-teraz juz sie przyzwyczaila ze glodna nie chodzi chyba-bo zaczyna zostawiac na pozniej:) szkoda mi jej tylko bo zdarza sie ze calymi dniami zostaje sama w domu a ja tylko zdarze wrocic na chwilke zeby ja wyprowadzic...:)[/quote] tak wcześniej napisała Siwucha o suni... ale najlepiej jak sama opisze
  18. trzymamy kciuki za Jetkę!!!!!!!!!
  19. Cytat: Napisał(a) [B]Ulka18[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2673903#post2673903"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]Podaje adres do Pani Lucyny, bardzo mila Pani Sekretarz Redakcji GW w Rzeszowie : [email][email protected][/email].[/I] trzeba jeszcze koniecznie napisac do Gazety Wyborczej, na podany przez Ulkę adres - mogę to zrobic jutro, bo dziś na pewno nikt w gazecie nie pracuje.
  20. hej, Gapciulku, wstawaj, czas sie pokazac!
  21. podnosze szpicowatego śliczniaka
  22. Vella, fantastyczne zdjęcia - powalaja na kolana! :loveu:
  23. paros i asior - dzięki wielkie! p. Adamie, jak sytuacja? strasznie jej zal, pana sytuacja tez nie do pozazdroszczenia. czy szuka Pan wśród znajomych, sąsiadów itp.? czasem poczta pantoflowa jest skuteczna...
×
×
  • Create New...