-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
bidne maluchy... a takie fajne, moze jednak?... nawet na dogo na 50. stronie :shake:
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Morgan, super! Astuniu :loveu: Trzymamy kciuki za szczesliwe podroze!!!!! :p -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Morgan :klacz: :cool2: -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
pewnie teraz Morgan mysli intensywnie... -
Puszek - Niko - krakowiaczek jeden - już w domku :)
jotpeg replied to beka's topic in Już w nowym domu
oj, to mały Puszek - rekonwalescent! -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
dzieki andziu!!! :modla: tez mi to przyszlo do glowy, tylko nie smialam napisac, ze mozna by ja zabierac czasem w trase - w miare moznosci... chyba sprobowalabym. :oops: -
Yeti, prawie akita - tyle czasu jak więzień...(W-wa) MA DOMEK!
jotpeg replied to Elurin's topic in Już w nowym domu
ogłoszenia, duzo ogłoszen! Pies jest fajny, urodziwy, tylko mało kto o tym wie! -
Figa - delikatna, wrażliwa - kochamy się - zostaje
jotpeg replied to Evas's topic in Już w nowym domu
podnosze; taka fajna psineczka, przyjazna... -
rudo biala lisiczka P R Z E P I Ę K N A :) - już u siebie
jotpeg replied to missieek's topic in Już w nowym domu
podnosze. jest nadzwyczaj urodziwa; moze by do Camary napisac, zeby ja dala - w miare mozliwosci - do Wyborczej?? -
podnosze, to maly piesek, takie szybciej znajduja domki
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Paros :modla: :angel: dziękujemy!!!!! -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Kochani, ale przeciez wiekszosc doroslych ludzi pracuje, nie ma nas w domu wlasnie tyle godzin co Morgan, i nasze zwierzaki czekaja tyle na nas, nie ma innego wyjscia, nie kazdy moze liczyc pomoc w postaci innych czlonkow rodziny; babci, dzieci czy rodzenstwa. Nie jest to optymalne rozwiazanie, dla nas tez (kto lubi chodzic do pracy?), ale nie wszystkie zwierzaki potrzebuja dlugich i wyczerpujacych spacerow. Jesli Morgan uda sie znalezc w sobie tyle sily, zeby po calym dniu pracy zajac sie Asta, to jestem jak najbardziej [U]za[/U]! Czas, ktory spedzamy razem - calym stadem - jest wazny, ale wazniejsza jest intensywnosc kontaktow, zeby pies czul sie bezpiecznie i czul sie kochany. -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Myśl o sytuacji tej suni spokoju mi nie daje... :-( -
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
jotpeg replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Vella, moja sunia jako szczeniak miala nosówkę i objawy neurologiczne były inne od tych, które opisałas - to byly drgawki zdecydowanie jak w padaczce, nawet paszcza kłapała! po za tym moja zdecydowanie zle sie czula, widac bylo, ze jest chora, bez humoru, a piszesz, ze Nita wlasciwie normalnie wesola, wiec mysle, ze tylko silnie przezywala cos przez sen. -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
dzięki Andziu, zawsze to kolejna szansa! -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tekila']Robię tez, co mogę, aby znaleźć dla niej dom. Obdzwoniłem całą rodzinę w Polsce i wszelkich znajomych. Tutaj po sąsiedztwie się pytałem, ale jednak nawet jak by był ktoś chętny to by przywiązał Astę do łańcucha. :shake:quote] ...nie tylko w Pna sąsiedztwie tacy ludzie mieszkają, w Krakowie tez dzwonią, że buda/kojec + łańcuch :shake: to nie dla Asty, dla żadnego stworzenia -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
[quote name='siwucha'] spioch z niej straszny i pieszczoch przede wszytskim-wczesniej jeszcze jadla wszytsko co miala w zasiegu wzroku-teraz juz sie przyzwyczaila ze glodna nie chodzi chyba-bo zaczyna zostawiac na pozniej:) szkoda mi jej tylko bo zdarza sie ze calymi dniami zostaje sama w domu a ja tylko zdarze wrocic na chwilke zeby ja wyprowadzic...:)[/quote] tak wcześniej napisała Siwucha o suni... ale najlepiej jak sama opisze -
trzymamy kciuki za Jetkę!!!!!!!!!
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Cytat: Napisał(a) [B]Ulka18[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2673903#post2673903"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]Podaje adres do Pani Lucyny, bardzo mila Pani Sekretarz Redakcji GW w Rzeszowie : [email][email protected][/email].[/I] trzeba jeszcze koniecznie napisac do Gazety Wyborczej, na podany przez Ulkę adres - mogę to zrobic jutro, bo dziś na pewno nikt w gazecie nie pracuje. -
Gapcia już szczęśliwa-warto wierzyć i czekać!!!
jotpeg replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
hej, Gapciulku, wstawaj, czas sie pokazac! -
Yeti, prawie akita - tyle czasu jak więzień...(W-wa) MA DOMEK!
jotpeg replied to Elurin's topic in Już w nowym domu
podnosze szpicowatego śliczniaka -
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
jotpeg replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Vella, fantastyczne zdjęcia - powalaja na kolana! :loveu: -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
paros i asior - dzięki wielkie! p. Adamie, jak sytuacja? strasznie jej zal, pana sytuacja tez nie do pozazdroszczenia. czy szuka Pan wśród znajomych, sąsiadów itp.? czasem poczta pantoflowa jest skuteczna...