-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
jotpeg replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='kobix']mam GŁĘBOKĄ NADZIEJĘ Wellington iż swoje wspaniałe kontakty z państwem u których jest Bazyl OGRANICZYŁAŚ I OGRANICZYSZ NA PRZYSZŁOŚĆ wyłącznie do relacji towarzyskich ...nie dotyczących w żaden sposób psa.[/QUOTE] dla mnie pies czy kot to czlonek rodziny; w zwiazku z tym kontakty z ludzmi, oznaczaja takze kontakt z psem czy kotem, i zainteresowanie sie, jak sie miewa. czy to blad? wiele osob zaangazowalo sie w sprawe znalezienia domu czy pomocy Bazylowi. byloby dobrze przeczytac o nim jakies wiesci. jesli posiadasz jedyne wiarygodne informacje, Kobix, prosze, podziel sie nimi z nami, tak jak podzielilas sie opieka nad tym psem. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
fajnie miec wlasny balkon... (sesja fotograficzna na balkonie u mamy); prosze zwrocic uwage na dziwny fakt przechodnosci Norkowego legowiska... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/5/5753c1d4b78c6ed8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/5/c85c7235926b3162.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/5/36c7fea4fabed47d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/270/5da8ce4c31faa454.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/352/45b5b3000c6896d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/5/637e7e1db65730d9.jpg[/IMG][/URL] -
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
jotpeg replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
na pewno potrzebuje watku na Owczarku. pisalam w tej sprawie do Anashara, ale nie ma odzewu. a ogloszen nigdy za wiele. ktory psiak odszedl?? -
Evelin, pooglaszaj ja, gdzie sie da. popros o pomoc kogos z listy pomocowej dgm. samemu ciezko. powies ogloszenia kolo sklepow, przychodni, wszedzie, gdzie duzo ludzi przechodzi, kolo sklepow zoo.
-
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
jotpeg replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
on mial chyba tylko jeden atak, kiedy trafil do schroniska - stres, stres... -
podnosze sprawe Biszkopta Gucia
-
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
jotpeg replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Hej [U]jotpeg[/U]:) Pisałaś z prośba, wiec jestem ;) Tylko moje podstawowe pytanie... mam robić ogłoszenia, że szuka domu? Jeśli tak to z jakim tekstem? Czy cegiełkowe allegro na jego operację? Potrzebuję jak najwięcej info i pomocy w skleceniu ogłoszenia, bo teraz siedzę nad 14oma kropkami[/B][/COLOR] [COLOR=RoyalBlue][B]- ich ogłoszeniami i cegiełkami[/B][/COLOR]:roll:[/QUOTE] Jayo lub Gemsi, odezwijcie sie. -
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
jotpeg replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
oglaszac! we wczesniejszych postach podalam, do kogo napisac o pomoc. -
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
jotpeg replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Hej [U]jotpeg[/U]:) Pisałaś z prośba, wiec jestem ;) Tylko moje podstawowe pytanie... mam robić ogłoszenia, że szuka domu? Jeśli tak to z jakim tekstem? Czy cegiełkowe allegro na jego operację? Potrzebuję jak najwięcej info i pomocy w skleceniu ogłoszenia, bo teraz siedzę nad 14oma kropkami[/B][/COLOR] [COLOR=RoyalBlue][B]- ich ogłoszeniami i cegiełkami[/B][/COLOR]:roll:[/QUOTE] rozumiem, bardzo Ci dziekuje za gotowosc pomocy! poniewaz tylko posrednicze, Jayo lub Gemsi, prosze dajcie znac Wyjatek, co i jak. -
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
jotpeg replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
napisalam do Dinki prosbe o ogloszenia dla Sokola. -
hej, tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27419[/url] masz mape pomocowa dgm napisz PW (prywatna wiadomosc) albo maila do roznych ludzi (niekoniecznie tylko z pomorskiego) o pomoc w ogloszeniach, o odwiedzanie watku. samemu trudno. a bez ogloszen kto sie o niej dowie? a jest fajniutka i mloda. powodzenia!
-
Odi-seja, czyli jak Platfus z Krzyczek odnalazł DOM
jotpeg replied to Anashar's topic in Już w nowym domu
z gory przepraszam za offa: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118401[/url] gdybyscie mogli choc odwiedzac wirtualnie Sokoła... -
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
jotpeg replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
wyjątek tez fajne ogloszenia robi, piszcie szybciutko. taki maluch :placz: w krakowie mielismy padaczkowe pieski i znalazly domy, ale schronisko albo TOZ deklarowaly, ze beda lozyc na lekarstwa. ale byc moze w dobrych domowych warunkach zadnych atakow nie bedzie. padaczka objawia sie w sytuacjach silnego stresu. -
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
jotpeg replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
napisalam. o co chodzi z tym Radomiem?? :crazyeye: -
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
jotpeg replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
napiszcie o pomoc w ogloszeniach do Dinki i Rybci39, sa watki w dziale rozne. nie ma na co czekac. zginie poza szpitalikiem. -
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
jotpeg replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
podnosze. trzeba na ten watek sciagnac wiecej ludzi. pisaliscie do Anashara (owczarki)? -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
jotpeg replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
zeby dojrzal Fige TEN czlowiek! kciuki! -
Isadoro, złota kobieto!!! A co na to wszystko Rambuś??