Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [quote name='kobix']mam GŁĘBOKĄ NADZIEJĘ Wellington iż swoje wspaniałe kontakty z państwem u których jest Bazyl OGRANICZYŁAŚ I OGRANICZYSZ NA PRZYSZŁOŚĆ wyłącznie do relacji towarzyskich ...nie dotyczących w żaden sposób psa.[/QUOTE] dla mnie pies czy kot to czlonek rodziny; w zwiazku z tym kontakty z ludzmi, oznaczaja takze kontakt z psem czy kotem, i zainteresowanie sie, jak sie miewa. czy to blad? wiele osob zaangazowalo sie w sprawe znalezienia domu czy pomocy Bazylowi. byloby dobrze przeczytac o nim jakies wiesci. jesli posiadasz jedyne wiarygodne informacje, Kobix, prosze, podziel sie nimi z nami, tak jak podzielilas sie opieka nad tym psem.
  2. fajnie miec wlasny balkon... (sesja fotograficzna na balkonie u mamy); prosze zwrocic uwage na dziwny fakt przechodnosci Norkowego legowiska... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/5/5753c1d4b78c6ed8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/5/c85c7235926b3162.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/5/36c7fea4fabed47d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/270/5da8ce4c31faa454.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/352/45b5b3000c6896d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/5/637e7e1db65730d9.jpg[/IMG][/URL]
  3. na pewno potrzebuje watku na Owczarku. pisalam w tej sprawie do Anashara, ale nie ma odzewu. a ogloszen nigdy za wiele. ktory psiak odszedl??
  4. Evelin, pooglaszaj ja, gdzie sie da. popros o pomoc kogos z listy pomocowej dgm. samemu ciezko. powies ogloszenia kolo sklepow, przychodni, wszedzie, gdzie duzo ludzi przechodzi, kolo sklepow zoo.
  5. on mial chyba tylko jeden atak, kiedy trafil do schroniska - stres, stres...
  6. podnosze sprawe Biszkopta Gucia
  7. [quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Hej [U]jotpeg[/U]:) Pisałaś z prośba, wiec jestem ;) Tylko moje podstawowe pytanie... mam robić ogłoszenia, że szuka domu? Jeśli tak to z jakim tekstem? Czy cegiełkowe allegro na jego operację? Potrzebuję jak najwięcej info i pomocy w skleceniu ogłoszenia, bo teraz siedzę nad 14oma kropkami[/B][/COLOR] [COLOR=RoyalBlue][B]- ich ogłoszeniami i cegiełkami[/B][/COLOR]:roll:[/QUOTE] Jayo lub Gemsi, odezwijcie sie.
  8. oglaszac! we wczesniejszych postach podalam, do kogo napisac o pomoc.
  9. [quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Hej [U]jotpeg[/U]:) Pisałaś z prośba, wiec jestem ;) Tylko moje podstawowe pytanie... mam robić ogłoszenia, że szuka domu? Jeśli tak to z jakim tekstem? Czy cegiełkowe allegro na jego operację? Potrzebuję jak najwięcej info i pomocy w skleceniu ogłoszenia, bo teraz siedzę nad 14oma kropkami[/B][/COLOR] [COLOR=RoyalBlue][B]- ich ogłoszeniami i cegiełkami[/B][/COLOR]:roll:[/QUOTE] rozumiem, bardzo Ci dziekuje za gotowosc pomocy! poniewaz tylko posrednicze, Jayo lub Gemsi, prosze dajcie znac Wyjatek, co i jak.
  10. napisalam do Dinki prosbe o ogloszenia dla Sokola.
  11. a dlaczego? ladny bardzo, tak jak Wojtus wdzieczny :p
  12. hej, tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27419[/url] masz mape pomocowa dgm napisz PW (prywatna wiadomosc) albo maila do roznych ludzi (niekoniecznie tylko z pomorskiego) o pomoc w ogloszeniach, o odwiedzanie watku. samemu trudno. a bez ogloszen kto sie o niej dowie? a jest fajniutka i mloda. powodzenia!
  13. z gory przepraszam za offa: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118401[/url] gdybyscie mogli choc odwiedzac wirtualnie Sokoła...
  14. wyjątek tez fajne ogloszenia robi, piszcie szybciutko. taki maluch :placz: w krakowie mielismy padaczkowe pieski i znalazly domy, ale schronisko albo TOZ deklarowaly, ze beda lozyc na lekarstwa. ale byc moze w dobrych domowych warunkach zadnych atakow nie bedzie. padaczka objawia sie w sytuacjach silnego stresu.
  15. napisalam. o co chodzi z tym Radomiem?? :crazyeye:
  16. nieklopotliwy i niekonfliktowy, nieduzy a milutki piesio w odpowiednim wieku do wspolnego ogladania TV prosi o pomoc i ogloszenia.
  17. napiszcie o pomoc w ogloszeniach do Dinki i Rybci39, sa watki w dziale rozne. nie ma na co czekac. zginie poza szpitalikiem.
  18. ooo, jak dobrze, ze Wojtus ma osobny watek. trza mu dobrych zdjec, wsrod zielonej trawki i z tym pieknym usmiechem. i ogloszen! swietny psiak, tak ujmuje za serce, ech! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. podnosze. trzeba na ten watek sciagnac wiecej ludzi. pisaliscie do Anashara (owczarki)?
  20. [quote name='pixie']no i co pisaliscie o te ogloszonka? tomcug/Wyjątek/ i inni.... Barylka slicznie to brzmi! Uwielbiam takie grubcie![/QUOTE] wlasnie, ja tez... napisalam do Rybci39.
  21. zeby dojrzal Fige TEN czlowiek! kciuki!
  22. Isadoro, złota kobieto!!! A co na to wszystko Rambuś??
×
×
  • Create New...