-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
podnosze. Lisek ma sliczne zdjecia - niech inni tez ogladna :p
-
Kraków-Aria juz zdrowa i szczesliwa w swoim wspanialym domu:):)
jotpeg replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Amiga, masz zimowity na dzialce? uwielbiam zimowity! Ta sunka to zdecydowanie terirkiem patrzy! Sliczna :loveu: Lapke trzeba by skonsultowac jeszcze z innym lekarzem, ale mozliwe, ze wystarczylyby tylko masaze i cwiczenia plus domowa opieka. -
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
jotpeg replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Rudi slicznie wyglada na tych domowych (w DT) zdjeciach :loveu: -
no i znowu kicha. Biszkopt nadal nie ma domu. siedzi w hotelu dobrze ponad pol roku.
-
no właśnie Isadoro7, a takich jest chyba najwięcej, wliczając także psy na wsiach, w kojcach czy na łańcuchach. i pomyslec, jak my sie trzesiemy nad naszymi domowymi pupilami, gna sie do weta, nie spi po nocach, a tu taki bidok, nikt go nie poglaszcze, nie przytuli, buda licha, a tu starosc nadchodzi wielkimi krokami...
-
Brazowa1, dziękuje, ze jestes. jestem za daleko, zeby realnie pomoc. ale z Trojmiasta sa (oprocz wczesniej wymienionych): Itske, natalia_aa, vesna30, waldi481, olenka_f, wredne_słonko, nelonik, agatkia, M&T i na pewno jeszcze inni. aś, napisz do wszystkich, na pewno ktoś pomoże. aś oferuje konkretne dzialania i chwala jej za to, zeby pomoc psu - nie zostawiajmy jej z tym samej. trudno w pojedynke i bez wsparcia.
-
czy nie zostal wam jakis dom\telefon\cokolwiek po tej adopcji? tu czeka na ratunek pod blokiem mały łaciatek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121451[/url]
-
wkleilam go tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10960772#post10960772[/url]
-
[quote name='Isadora7']Jaki biedak :-(:-([/QUOTE] wlasnie. moze nie przezyc zimy w warunkach ulicznych.
-
aś, tutaj jest mapa pomocy dgm z pomorskiego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2259817&postcount=409[/url] napisz maile o pomoc moze do wolontariuszek z sopockiego schroniska, ktore ma dobra opinie, maja na dgm nicki brązowa1, kaerjot, betbet - przynajmniej cie wespra i poradza, co zrobic. napisz do irmy - to wyjatkowa osoba o wielkim sercu. powodzenia!
-
ależ wiadomośc!!! oby to byl dobry, kochajacy dom! kciuki kciuki kciuki kciuki kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Selenga']Właśnie przed chwila Duśka zajęła Guzikowi koszyk (ma własny, ale poszła do jego koszyka). A Guzik zamiast iść na fotel Duśki, wlazł do tego samego koszyka też :D Szkoda, że nie mam aparatu bo śpią sobie przytuleni i bosko wyglądają. I bardzo dobrze bo u nas zimno jak licho a razem na pewno im cieplej. Obstawiałam, że taka komitywa jest możliwa gdzieś po pół roku, a tu taka niespodzianka :D[/QUOTE] zwlaszcza koty uwazaja, ze cudze zawsze lepsze, no i trzeba pokazac, kto tu rzadzi... :evil_lol:
-
Kajtuś szuka domu. 19 września- schron! MA DOMEK!!!
jotpeg replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
choc podniese malucha... -
Puszek - Niko - krakowiaczek jeden - już w domku :)
jotpeg replied to beka's topic in Już w nowym domu
jakie fantastyczne zdjecia :multi: , zwlaszcza to na kole w potoku!!!! i jaka on ma minke zadowolona! wodniak :loveu::p -
[quote name='basia bonnie']a jednak są tacy :) przed chwilą miałam telefon, pani pytała o Bąbelka:multi: i powiedziała,że w niedzielę przyjedzie do schroniska zobaczyć Go:) więc nic nie jest pewne na 100%,ale zawsze jakaś nadzieja:)[/QUOTE] kciuki kciuki kciuki kciuki kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='katya'][B]Już kawał czasu temu zauważyłam, że jeśli Karilka brała psa na DT, to był to albo prześliczny szczeniak (może ktoś pamięta np. mixa asta z buldożkiem fr?) albo rasowiec [/QUOTE] tu musze zaprotestowac, bo pamietam sprawe zupelnie nierasowego i malourodziwego skromnego kundelka, ktorego Karilka przygarnela gdzies z okolicy i trzymala w DT, dopoki nie znalazl domu (w Lodzi). watek byl na dgm 2 lata temu. piesek znalazl dom poprzez ogloszenie w prasie.