Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. podnosze. Lisek ma sliczne zdjecia - niech inni tez ogladna :p
  2. Amiga, masz zimowity na dzialce? uwielbiam zimowity! Ta sunka to zdecydowanie terirkiem patrzy! Sliczna :loveu: Lapke trzeba by skonsultowac jeszcze z innym lekarzem, ale mozliwe, ze wystarczylyby tylko masaze i cwiczenia plus domowa opieka.
  3. Rudi slicznie wyglada na tych domowych (w DT) zdjeciach :loveu:
  4. piekny ON z niego. zeby tylko doszedl do siebie.
  5. no i znowu kicha. Biszkopt nadal nie ma domu. siedzi w hotelu dobrze ponad pol roku.
  6. no właśnie Isadoro7, a takich jest chyba najwięcej, wliczając także psy na wsiach, w kojcach czy na łańcuchach. i pomyslec, jak my sie trzesiemy nad naszymi domowymi pupilami, gna sie do weta, nie spi po nocach, a tu taki bidok, nikt go nie poglaszcze, nie przytuli, buda licha, a tu starosc nadchodzi wielkimi krokami...
  7. Brazowa1, dziękuje, ze jestes. jestem za daleko, zeby realnie pomoc. ale z Trojmiasta sa (oprocz wczesniej wymienionych): Itske, natalia_aa, vesna30, waldi481, olenka_f, wredne_słonko, nelonik, agatkia, M&T i na pewno jeszcze inni. aś, napisz do wszystkich, na pewno ktoś pomoże. aś oferuje konkretne dzialania i chwala jej za to, zeby pomoc psu - nie zostawiajmy jej z tym samej. trudno w pojedynke i bez wsparcia.
  8. czy nie zostal wam jakis dom\telefon\cokolwiek po tej adopcji? tu czeka na ratunek pod blokiem mały łaciatek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121451[/url]
  9. wkleilam go tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10960772#post10960772[/url]
  10. [quote name='Isadora7']Jaki biedak :-(:-([/QUOTE] wlasnie. moze nie przezyc zimy w warunkach ulicznych.
  11. jusstyna85, a moze on sie jednak komus zgubil?? jest taki grubiutki... moze trzeba regularnie (starsi ludzie nie zawsze wychodza codziennie) oplakatowac okolice, moze jakas starsza osoba go zgubila?
  12. Betbet, przepraszam, ze sie wcinam, ale tu dziewczyna samotnie w Gdansku walczy, moze choc wesprzec dobra rada?: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121403
  13. zawsze wyczekuje wiesci o Rudku - to miodzio nie pies! a jaka adresowka - super!!!
  14. dom z prawdziwego zdarzenia pilnie potrzebny! i co, moze cos bedzie z tym >Faktem<?
  15. aś, tutaj jest mapa pomocy dgm z pomorskiego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2259817&postcount=409[/url] napisz maile o pomoc moze do wolontariuszek z sopockiego schroniska, ktore ma dobra opinie, maja na dgm nicki brązowa1, kaerjot, betbet - przynajmniej cie wespra i poradza, co zrobic. napisz do irmy - to wyjatkowa osoba o wielkim sercu. powodzenia!
  16. ależ wiadomośc!!! oby to byl dobry, kochajacy dom! kciuki kciuki kciuki kciuki kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. a gdzie on teraz jest? w ktorym schronisku? w warszawie?
  18. [quote name='Selenga']Właśnie przed chwila Duśka zajęła Guzikowi koszyk (ma własny, ale poszła do jego koszyka). A Guzik zamiast iść na fotel Duśki, wlazł do tego samego koszyka też :D Szkoda, że nie mam aparatu bo śpią sobie przytuleni i bosko wyglądają. I bardzo dobrze bo u nas zimno jak licho a razem na pewno im cieplej. Obstawiałam, że taka komitywa jest możliwa gdzieś po pół roku, a tu taka niespodzianka :D[/QUOTE] zwlaszcza koty uwazaja, ze cudze zawsze lepsze, no i trzeba pokazac, kto tu rzadzi... :evil_lol:
  19. choc podniese malucha...
  20. jakie fantastyczne zdjecia :multi: , zwlaszcza to na kole w potoku!!!! i jaka on ma minke zadowolona! wodniak :loveu::p
  21. widze, ze jadwiga samotnie walczy. kto sie przylaczy??
  22. [quote name='basia bonnie']a jednak są tacy :) przed chwilą miałam telefon, pani pytała o Bąbelka:multi: i powiedziała,że w niedzielę przyjedzie do schroniska zobaczyć Go:) więc nic nie jest pewne na 100%,ale zawsze jakaś nadzieja:)[/QUOTE] kciuki kciuki kciuki kciuki kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  23. Groza. :angryy: kto z nas nie marzyl w dziecinstwie o ON-ku? patrze na ta mordke i... lzy bezsilnosci :placz: ale razem moze cos wymyslimy?
  24. [quote name='katya'][B]Już kawał czasu temu zauważyłam, że jeśli Karilka brała psa na DT, to był to albo prześliczny szczeniak (może ktoś pamięta np. mixa asta z buldożkiem fr?) albo rasowiec [/QUOTE] tu musze zaprotestowac, bo pamietam sprawe zupelnie nierasowego i malourodziwego skromnego kundelka, ktorego Karilka przygarnela gdzies z okolicy i trzymala w DT, dopoki nie znalazl domu (w Lodzi). watek byl na dgm 2 lata temu. piesek znalazl dom poprzez ogloszenie w prasie.
×
×
  • Create New...