niby nie mam czasu, zeby pisac, ale zofia&sasza, musze sie zachwycic twoimi zdjeciami; Nena plywajaca - bossska!!! :crazyeye::loveu:
a nazwanie kocurka, znalezionego na wierzbie WILLOW :p:p:p
wiem, ze lepiej by bylo, zeby Nena szybko znalazla dobry dom, ale ten watek jest bomba!!!
czy ten nowy kot o wielu imionach to rasowiec? jaki?