Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. odradzam Równice; owszem widok nie ma sobie równych, ale zrobili tam istny komercyjny disnejland; mnostwo ludzi i samochodów, atmosfera knajpiana.
  2. jak sie czuje psiaczątko po zabiegu? znalazlam na bazarku mozliwosc wykupienia ogloszen roznistych. [url]http://www.dogomania.pl/threads/178334-Wielki-BAZARRRRRRO-ogA-oszeniowy-Na-wrzesiA-skie-psiaki-Do-koA-ca-marca-2010r[/url] wykupic mu? (tylko trzeba napisac o nim txt i wybrac foty).
  3. Zofia Mrzewińska prowadzi blog >Zdaniem psubratki< - wystarczy wpisac haslo w googlach (nie moge podac linku, bo wyrzuci). Jest tam zakladka >napisz do mnie<. Mozna skorzystac i z tej formy kontaktu - na pewno nie zostanie zlekcewazony zaden mail.
  4. Kasiu, ja dopiero poprzez bazarek dowiedzialam sie, ze oprocz Ząbka, opiekuijesz sie jeszcze - jako DT - Pinesią i tym Czarniątkiem...
  5. przefajny psiak! mysle, ze jest bardzo inteligentny i uczuciowy. i oryginalny. ma takie spojrzenie... bede odwiedzac.
  6. przesliczne te sniegowe zdjecia...
  7. oby ktos wypatrzyl Pucka!
  8. trudno nad tym przejsc do porzadku dziennego... na dgm jest tyle psow; z ulicy, z lancucha, kocich mordercow, niecierpiacych dzieci, z traumami, i - jak u ludzi - uwazam, ze kazda >potwora< znajdzie swego amatora... chyba nikomu w schronisku nie zalezalo na Misiu. nie az tak zeby mu pomoc.
  9. alez piiyykne foty!!!!!!!!!!!!!!! psi tunel we sniegu - bomba!!!
  10. podnosze Murzynka - moze gdzies tam czeka domek...
  11. pewnie nadrabia brak wlasnych zabawek... Fibi, dzieki twojej cierpliwosci psiak sie fajnie ulozy i zsocjalizuje - bedzie mial ktos pocieche!
  12. czesc Pucek, jak sie sprawujesz?
  13. zima. zimno. mroz goni: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/251/011939cdf7715d96med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/251/2bd5826150825fe5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/247/0716ff4bd5f400a0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/251/3007a613d702c8bdmed.jpg[/IMG][/URL] lepiej grzac sie w domu, chocby i z kotem; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/251/fe36d57ce8e87ffemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/251/95e96d252c2d340dmed.jpg[/IMG][/URL]
  14. boski jest ten gosciu. :loveu::loveu::loveu:
  15. tez uwazam, ze jest zabójczy! ma szczescie, ze was znalazl...
  16. ale z niego CIACHO!!! :loveu::loveu::loveu: i baby przyjely go, tak bez przepychanek, syczenia, jeżów itp. zestawu kocich demonstracji :-o
  17. co do TV Krakow - niestety pewne; zwalniaja ludzi :shake:
  18. zle wiesci: od lutego znika (zawieszaja emisje) program >Kundel... < z TVP Krakow. Powod: okrojone finanse oddzialu :shake:
×
×
  • Create New...