-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
podnosze Mankowa sprawe. -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jak przeszedl weekend po zabiegu??? -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Reksio to prawdziwy przyjaciel. Ideał. :iloveyou::iloveyou::iloveyou: -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Ja mu pakiecik ogłoszeń wykupię ![/QUOTE] szafra :Rose::p -
podnosze Hobisiowa sprawe.
-
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
lacze sie w nerwach - tez czekam na wiesci :mdleje: -
[quote name='cyga-fryga']Hobi potrzebuje spacerów i może czegoś lepszego do przegryzienia (niby jest tłuściutki ale takie żarcie jak w schronach to raczej pożytku wielkiego dla organizmu nie przynosi), ale głównie to potrzebuje właściciela :([/QUOTE] DOMU dobrego!!!
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
zlitujcie sie, bez ogloszen, nie bedzie domu!! no chyba ze ktos prosto ze schronu wezmie... [SIZE="1"]pewnie znow sama je wykupie, ale wsparcie by sie przydalo[/SIZE] -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='eloonia']Kastracja umówiona na piątek.[/QUOTE] trzymamy kciuki zeby wszystko gładko poszło!! :thumbs::thumbs: Reksiu, trzymaj się!!! :bluepaw::bluepaw: -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
czyli Reksio jest dzielnym psiakiem! ja nie wytrzymuje tak dlugo w centrum handlowym :roll: a serio, to oznacza, ze jest zrownowazonym, spokojnym psiakiem i niewypłoszem!!! :loveu: -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
no i super. :loveu: trzeba go reklamowac na wszelkie sposoby. niech juz idzie do domu. kto zrobi/kupi nowe ogloszenia???? :modla::modla: -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
śliczne te ostatnie zdjęcia :loveu::loveu: to z jakiegos sklepu/aulcji?? Reksik nalezy do tych wspanialych istot, ktore sie zawsze usmiechaja :loveu::loveu: -
sliczne te nowe fotki :p usmiechniety stworek :loveu::loveu: cyga-fryga, dziekujemy!!!!
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
Maniek ma w sobie cos wzruszajacego. :loveu::loveu: podpromujcie go prosze na fejsbuku :modla: -
[quote name='Figanna'][url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/81793/Hobi-juz-traci-nadzieje-na-dompomozesz-mu/[/url] [url]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/4431/Hobi_stracil_nadzieje_na_dom_odmienisz_jego_los.html[/url] [url]http://przylepa.pl/detail.php?id=4394[/url] [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/40698.html[/url] [url]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=47278[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Hobi-stracil-nadzieje-na-dom!-odmienisz-jego-los,52370[/url] [url]http://www.adopcjepsow.org//animalinfoakt.php?email=on&kodid=7o14pr5cdm25bj4rpw408885ft6y5m4[/url] [url]http://petsy.pl/ogloszenia/13/1_Psy/3_Jamniki/20376_hobi_straci_juz_nadziej_na_dom_odmienisz_jego_los_.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?do=preview[/url][/QUOTE] Figanno :Rose::Rose::Rose:
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
zdróweczka, Mańku, i DOMU!!!!! -
zobaczcie, jak to wyglada: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/9c1939c679159126.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/70/9c1939c679159126.jpg[/IMG][/URL] masakra. budy wiatrem podszyte. a co bedzie jak spadnie snieg? caly czas w wilgotnej brei, a latem w kurzu. dobrze ze sa wolontariusze, ale bida az piszczy. nie mozemy go tam zostawic.
- 1607 replies
-
- basset
- bezimienny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki, Maniek trzymaj sie!!!!! -
:loveu::loveu::loveu: jakie ładne zdjęcia!! Hobiś dobrze wygląda. Dziekujemy!!! to kto teraz robi ogloszenia??
-
no prosze, nareszcie!!! brawo! :p:p
-
cos wspanialego!!! jej, Lipowska i Rysianka :loveu: i pomyslec, ze dawniej bylam w gorach co tydzien, a teraz ze dwa razy w roku :shake: musze powiedziec, ze Sienka :loveu: bardzo wyladniala, i nic dziwnego, ze bala sie tamtej suni, podobnej do hieny :evil_lol: Aspen bardzo przystojny - kawal chlopa z niego, ale nie moglabym miec takiego psa (cos czuje, ze w ogole by mnie nie sluchal :evil_lol:)
-
Życie Pinesi wisi na włosku ... Pineska odeszła ... [']
jotpeg replied to Pinesk@'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kasiu77, ogromnie wspolczuje. czlowiek jest bezradny i samotny w bolu po takiej stracie. smutno bardzo. -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
po zabiegu faktycznie przydalby sie osobny kojec. zeby mu tylko zimno nie bylo - oslabiony bedzie. oby wszystko poszlo dobrze!!! - czekam na relacje. Maniek to fajny pies. :p -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dzis w Krk taki smutny, szary dzien, a tu taka wspaniala niespodzianka - relacja z Reksiowego DT :loveu: od razu inaczej na duszy!!! z tego co piszecie, wynika, ze chlopak bardzo inteligentny jest :loveu::loveu::loveu: kocyk nosic ze soba! :p na spacerach bedzie coraz lepiej, on sie musi przekonac, ze bedzie to mial na co dzien i skumulowana energia po uwiezieniu schroniskowym ujdzie... wiedzialam, wiedzialam, ze swietny pies z niego!!! :p -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota1']Co jeszcze można by dla niego zrobić???[/QUOTE] oglozenia, oglozenia, ogloszenia :roll: